פורום לימודים בחו"ל

בהנהלת: רננה קרן  |  מסר למנהל/ת הפורום

רננה קרן

הפורום מנוהל ע"י רננה קרן מנהלת המרכז ללימודים בחו''ל. היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? כמה זה עולה? היכן נרשמים? ירידים בארץ ללימודים בחו"ל, גופים מקשרים, אשרות כניסה ושהייה, מבחני כניסה ומכינות בארץ, דירוגים והחלפות חוות דעת וחוויות על אוניברסיטאות בחו"ל, האם יותר קל ללמוד בחו"ל? הכול על לימודים בחו''ל.

עודד רייטן | 15:23  26/05/10
נרשמתי ללימודי תואר שני בפסיכותרפיה בלונדון ןלפני כשבועיים הגשתי בקשה לויזת סטודנט בשגרירות. אתמול קיבלתי מהם סירוב בטענה כי לא סיפקתי מספיק הוכחות לכך שבבעלותי מספיק כסף (maintanence) לממן את עצמי. הם מבקשים להראות שיש לך כסף לשכר הלימוד של השנה הראשונה ועוד 800 פאונד לחודש עד תשעה חודשים. לפי החישוב שעשיתי עליי היה להוכיח שבבעלותי כ-14,000 פאונד והגשתי להם תצהיר באנגלית מהבנק שאומר שבבעלותי כ-35,000 פאונד. לא ברור לי מה היה לא בסדר ומה הם דורשים ממני כך שכרגע שלחתי להם review שעשוי לקחת עד 28 יום והומלץ לי להגיש את הבקשה מחדש, אך אני לא יודע מה עליי לשנות.. בנוסף אני תיכננתי לטוס עוד כחודש וחצי משום שהלימודים שלי מתחילים בסוף יולי והזמן מתחיל להיגמר.. תודה מראש עודד
עינבל | 15:19  10/06/10
הם נהיו מאוד מאוד קפדניים, יכול להיות שחלה שם טעות, יש שעות תקשרות שבהם הם עונים לטלפונים, אתה גם יכול לשלוח להם אי מייל , אל תתבייש. אין לך מה להסתיר אם יש לך את כל הכסף ויש לך מסמך שמראה שהתקבלת ואתה מתכוון ללמוד שם אז מה הבעייה? אתה יכול לנסות להתייעץ עם עורך דין או כל מיני מומחים להוצאת ויזות לאנגליה .צריך לעשות חקירות בנושאים כאלו של בירוקטיה אין מה לעשות....
אולה זולין | 14:01  21/08/10
עודד אני בבעיה דומה, היתי רוצה לדעת אם הצלחת לפתור את הביעה שלך והיאם עשית זאת על ידי הגשת בקשה חדשה? אשמח אם תענה לי. אני מאוד לחוצה בזמן

קישורים נוספים

כל מה שלא ידעתם על החווייה והתועלת
מדריך למתעניינים ללמוד באווירה מיוחדת
המקום שלכם להתייעץ, לשתף ולהתעדכן

סגור