קורס סוכני נסיעות

קורס סוכני נסיעות

מידע מקיף על קורס סוכני נסיעות ותיירות

מה זה בעצם?

סוכני נסיעות או כפי שהם מכונים היום יועצי תיירות, חיים את התיירות היוצאת והנכנסת בישראל. למרות שכיום האינטרנט משחק תפקיד חשוב בתחום התיירות ורבים מהנוסעים מחפשים לאן לנסוע ומתי וגם סוגרים דילים דרך המחשב לסוכן הנסיעות יש עדיין תפקיד חשוב במערכת התיירותית. לסוכן הנסיעות בסיס מידע רחב ומקיף אודות כל היעדים והמבצעים בשוק. במקרה של נסיעה ארוכה ומורכבת לחו"ל רק לסוכן הנסיעות יש גישה לכל לוחות הזמנים של אמצעי התחבורה בעולם והיכולת לבנות טיולהדורש תיאום בין לוחות הזמנים, שילוב טיסות פנים במידה ויש צורך, הזמנת בתי מלון ביעדים שונים, השכרת רכב והחזרתו, קניית כרטיסים למופעים, תערוכות, ומקומות כניסה אחרים וכו'.
הסוכן מסדר גם ויזות לכניסה למדינות בהם נדרשת כזו. במקרים של תקלות סוכן הנסיעות הוא הכתובות לאיתור הבעיות ולפתרונן במהירות האפשרית.

מה לומדים?

תיירות יוצאת - יעדי תיירות בחו"ל, בניית מסלול ללקוח עצמאי, טיול המאורגן, חבילות נופש, תיירות מרפא ו-ספורט, הנוסע העסקי ותמחור.
תיירות נכנסת ותיירות פנים: הכרות עם יעדי תיירות בארץ, תמחור ותפעול קבוצות.
יעדי תיירות: עקרונות בניית מסלולים והתאמתם ללקוח:  באירופה, המזרח הרחוק, דרום אמריקה, אפריקה ואגן הים התיכון. התרגול בהנחיית מומחים לאזורים הנ"ל ובסיוע מפות תיירותיות.
שירותי תיירות – תעופה סדירה ושכר, תחבורה אווירית וימית, שירותי תיירות כגון: חבילות תיור ונופשונים, מלונאות, טיולים מאורגנים, נסיעות עסקיות, השכרת רכב, ספנות, רכבות.
הכשרה בתוכנות ממוחשבות שמשמשות את תחום התיירות כגון:
תוכנת אמדאוס
תוכנת גלבוע
תוכנת World Span
תוכנת On-Line  
אינטרנט בענף התיירות והנסיעות
אינטרנט לשירות הסוכן

היכן ניתן ללמוד?

קורס סוכני נסיעות ניתן ללמוד בין השאר ב: בית הספר לתיירות בישראל, היחידה ללימודים חוץ אקדמיים במכללת ר"ג ועוד.  הקורס אורך כשנה.

התעודה

תעודת סוכן נסיעות - פקיד מורשה מטעם בית הספר
תעודת יועץ טיולים מטעם בית הספר
תעודת סוכן נסיעות - פקיד מורשה מטעם התאחדות סוכני הנסיעות. התעודה מוענקת למי שעבר בהצלחה את בחינת הגמר של ההתאחדות סוכני הנסיעות בישראל.
בנוסף לעומדים בהצלחה במבחני אמדאוס תוענק תעודה של חברת "אמדאוס" ותעודה של מערכת ההזמנות הממוחשבות מטעם חברת "WORLDSPAN".

מה עושים עם זה?

לאחר סיום הלימודים ניתן לעבוד ב : חברות תיירות, חברות נסיעות, סוכני נסיעות, חברות תעופה, חברות השכרת רכב, סיטונאיות תיירות יוצאת.
כמה מרוויחים?
כמו בכל ענף, לעובד מתחיל צפוייה הכנסה של משכורת מינימום שהיא כ-4,500 שקלים ברוטו. מנהל משרד שמבחין ביכולות טובות של העובד, לא יתן לו ללכת לאחר שצבר נסיון ויעלה את השכר בהדרגה.

קישור רלוונטי

פורום לימודי תיירות
מוסודות לימודי המקיימים מסלולים לתואר ראשון בלימודי תיירות

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 2 מוסדות לימוד ובהם 2 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
אקדמיית LFA
האקדמיה למקצועות היופי והמקצועות החופשיים
כתובת: רחוב הכבאי 3, כרמיאל
רוצה שיתקשרו אליך?
vatikim
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 2 מסלולי לימוד בתחום קורס סוכני נסיעות, ב-2 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס סוכני נסיעות אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור