התמחות בחברת החדשות של ערוץ 2

התמחות בחברת החדשות של ערוץ 2

סטודנטים במגמת קולנוע וטלוויזיה מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן, יוכלו להתמחות בחברת החדשות של ערוץ 2


שיתוף פעולה של המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן וחברת החדשות של ערוץ 2 יאפשר לסטודנטים להתמחות בחברת החדשות בתפקידי הפקה שונים. זאת בעקבות עבודה מאומצת של מרכז מגמת הקולנוע והטלוויזיה במכללה דני רייספלד. חידוש נוסף במכללה הן סדנאות האומן עם ראשי תעשיית הקולנוע והטלוויזיה, שתועברנה לסטודנטים הלומדים במגמת הקולנוע במסלולי התקשורת במכללה.

 בין הראשונים שהגיעו לסדנאות האומן היה שלום קיטל מנהל חברת החדשות של ערוץ 2 . במסגרת הסדנאות תינתן  הרצאת מבוא, יערך פיצ‘ינג ( הגשה ) בו יקבלו הסטודנטים הזדמנות להציג את עצמם ואת יכולתם המקצועית בפני המרצה האורח וכן זמן לשאלות ותשובות.
” סדנאות אלו מהוות את כרטיס הכניסה של הסטודנטים הצעירים לתעשיית הקולנוע והטלוויזיה בארץ“ כך אמר דני רייספלד מרכז מגמת קולנוע וטלוויזיה במכללה. במהלך הסמסטר יגיעו גם אודי ליאון -מנהל בכיר ב"רשת", מרק רוזנבאום -  מפיק קולנוע, ישראל הורביץ- מנכ“ל "גלובוס גרופ", מנהלי קרנות הקולנוע ועוד. 

שיתוף הפעולה עם ערוץ 2 מצטרף לשיתוף פעולה עם הפקת הסידרה "פאפאדיזי" – סידרת דרמה קומית המופקת בימים אלו בחברת YES  בבימויו של מנשה נוי, כ- 30 סטודנטים מהמכללה משתתפים בסידרה בתפקידי הפקה שונים.

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 1 מוסדות לימוד ובהם 1 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
בית הספר למקצועות הטלוויזיה של רשת
מת לעבוד בטלוויזיה? הצטרף לנבחרת המנצחת בערוץ 2
כתובת: הברזל 23 רמת החייל, תל-אביב
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 1 מסלולי לימוד בתחום קורסים בתחום התקשורת , ב-1 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורסים בתחום התקשורת אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור