בית הספר למקצועות הטלוויזיה של רשת

בית הספר למקצועות הטלוויזיה של רשת - מידע כללי

מת לעבוד בטלוויזיה? הצטרף לנבחרת המנצחת בערוץ 2

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:

בית הספר למקצועות הטלוויזיה מהווה חלק אינטגראלי מפעילותה של חברת "רשת" וממוקם בבנין החברה - לצד אולפן הטלוויזיה החדיש של ערוץ 2.
אנשי המקצוע המובילים בתעשיית הטלוויזיה לוקחים חלק בהכשרתם של הסטודנטים - שחלקם הופכים כבר במהלך הלימודים לשותפים בעשייה הטלוויזיונית של חברת "רשת" ולחלק מליבה הפועם של הטלוויזיה בארץ. את פעילות בית הספר 'הברזל 23' מרכז אברי גלעד, מאנשי התקשורת המובילים בישראל. מאז הקמת בית הספר בשנת 2007 – הפכו 64% אחוזים מהבוגרים לעובדי תעשיית הטלוויזיה .

למה ללמוד אצלנו?

מרבית הלימודים בתחום מקצועות הטלוויזיה, מתמקדים כיום בפן התיאורטי-אקדמי של המקצוע, ואולם תעשיית הטלוויזיה הישראלית הבוחנת מועמדים פוטנציאלים להעסקה, מעדיפה באופן כמעט מוחלט את המועמדים בעלי הניסיון המעשי בתחום, על אלו עם הידע האקדמי המובהק.  קיימים בשוק מספר בתי ספר לתקשורת ועיתונות, אולם חסרונם המהותי של אותם מוסדות לימוד הוא בהעדר קשר מקצועי אמיתי וישיר עם גוף טלוויזיוני מוביל.
חברת "רשת", שהיא הגוף המשדר המוביל כיום בתעשיית הטלוויזיה הישראלית, פותחת את שעריה לצעירים המעוניינים להשתלב בעולם זה ומפעילה בית ספר למקצועות הטלוויזיה  שמטרתו להקנות כלים וידע מעשי בסיסי לעשייה טלוויזיונית בעולם התקשורת המתחדש , ולהכשיר אנשי טלוויזיה מקצועיים במטרה לשלב את המצטיינים בחברה.

שכר לימוד: פרטי
מעונות: אין
כתובת: הברזל 23 רמת החייל, תל-אביב

*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור