המקצוע של המזל שלך...

המקצוע של המזל שלך...

לבחירת מקצוע או בחירת מסלול לימודים שיקולים עניינים רבים, ובהם נטיות ואהבות של כל אחד מאתנו. יצאנו לבדוק מה אומרים הכוכבים על הנטיות המולדות שלנו

אורלי שגב, אסטרולוגית, גרפולוגית ובעלת תואר ראשון במנהל עסקים, מבהירה את הקשר שבין אסטרולוגיה לבחירת מקצוע ולימודים: "מפת הלידה יכולה לשמש ככלי עזר  לאדם המבקש לזכות בהבנה טובה יותר למצבים עניינים. נהוג להשתמש במפה ככלי להכוונה לתחומי העיסוק המקצועי, ככלי מעשי להעצמת שביעות הרצון האישית. המפה יכולה לזהות את ההתאמה ולהצביע על המועד המושלם להתחלת תהליך הלמידה. השמש מייצגת את החודש בו נולד האדם והיא מוקד החיים, ככזו היא מסמלת את האקטיביות, העוצמה, החיוניות, כוח היצירה, המודעות העצמית, והרצון לממש את האינדיבידואל." שגב מוסיפה ומסייגת: "כדי למצוא את סוג הקריירה, עלינו לבדוק את המפה בכמה רמות ולהתחשב גם במזל האופק - שהוא שעת הלידה וארץ הלידה של בעל המפה, וכן במיקום הכוכב של מזל האופק. על מנת שהאסטרולוגיה תשרת את בעל המפה אנחנו חייבים לראות את כול האנרגיות הבסיסיות המצביעות על אדם אקטיבי או פסיבי, מופנם או מוחצן, רגיש, מעשי, אינטלקטואלי וכדומה ולכן הסקירה הבאה היא בקווים כללים לפי מזלות."

לאחר ההבנה הבסיסית והראשונית של תהליך ההתאמה, אנו עוברים לשלב ההמלצות. אז הנה מה שגברת שגב רואה בכוכבים שלכם...

בן מזל טלה :

קווים כלליים: אדם הרפתקן, פועל יותר באימפולסיביות מאשר בשיקול דעת ובעל נטייה להגיע להחלטות מהירות מבלי להיכנס לפרטים. מתבטא בצורה סרקסטית ועוקצנית עם נטייה לווכחנות ולרוגז. חם מזג ומתרגז בקלות, אך שוכח במהרה .

חשיבה: מצטיין במעוף וברעיונות מקוריים, רואה את התמונה בכללותה ומתעלם מהפרטים, מהיר חשיבה ומגיב בהתאם, נהנה מאתגרים שכליים, בעל תושייה ויכולת להעניק תשומת לב מלאה למה שמתרחש ברגע מסוים. המוח חסר המנוחה והנטייה להשתעמם בקלות מעביר אותו במהירות לדבר הבא...

קריירה: מתאים לטלה לעבוד כעצמאי או כשכיר בדרגות ניהול. ישנה משיכה לעיסוק במקצועות דינאמיים הדורשים מרץ, יוזמה, מנהיגות, החלטה מהירה וכושר ביצוע. בן מזל זה יצליח מאוד בקריירה צבאית, כנהג מרוצים, כמעריך בחברת ביטוח, כמהנדס, כאיש מכירות, ובתחומי המכונאות, הרפואה(כירורגיה) וכן בכל עבודה הקשורה בברזל או ספורט.

בן מזל שור

קווים כלליים: השור חושב בצורה איטית ושיטתית, אך בהחלט אינו סובל מחוסר אינטליגנציה. הוא חושב על בעיות באופן מעמיק, מקדיש תשומת לב רבה לפרטים ומגיע לפתרונות מעשיים ולעתים קרובות גם יצירתיים. הוא נוטה לסמוך בעיקר על נתונים שקלטו חושיו, בעל דעות מקובעות, אינו מסתגל בקלות למצבים ונסיבות וסולד משינוי. רוב בני המזל שואפים לביטחון כלכלי ולמצב של שביעות רצון.

חשיבה: חשיבה איטית, שקולה, יסודית והגיונית אך אינה מצטיינת במעוף או במקוריות. חלק מבני המזל מצטיינים במתמטיקה. בעל מזל זה  נוטה לדבר בכבדות, בעל בשלות נפשית וסובלנות אך מאידך נוטה להתפרצויות זעם.

קריירה: התעניינותו המתמדת באוכל הופכת אותו למבקר מסעדות או מסעדן מצליח. מתאים לו לשמש גם כמומחה בתחום הגננות, כחקלאי, מהנדס, אדריכל, סוכן נדל"ן, מוזיקאי, סוחר אמנות, תכשיטן, כלכלן, בנקאי, יועץ השקעות או מנהל משרד. הוא אינו מתאים לקריירות המחייבות זריזות, החלטות מהירות וכושר תמרון או לקריירה בה חסרה יציבות וביטחון.

בן מזל תאומים

קווים כלליים: בן מזל תאומים הוא בעל אישיות מורכבת וילדותית. השניות, הכפילות ומצבי הרוח המתחלפים נותנים הרגשה ששתי נפשות מתרוצצות באדם אחד. הוא מתעקש לבטא את דעתו על העולם כפי שהוא חווה אותו, ומשתמש בכישוריו המילוליים לצורך כך. בן המזל מעבד במהירות מידע ממקורות רבים וקופץ למסקנות שאותן יבטא באוזני כול מי שמוכן לשמוע אותו. הוא יודע מעט על כול דבר, אך חסר לו יכולת הריכוז הנחוצה להתמקדות בנושא מסוים. בעל לשון חלקלקה, נוטה לעגל פינות כדי להשיג תוצאה רצויה ויודע לתפעל אנשים ולשכנע אותם, ונחוש לנצח בקרבות מילוליים.  

חשיבה: צמא לידע, סקרן, בעל תפיסה מהירה, מתבטא בקלות, ניחן בחוש הומור, בעל כישרון לשפות ולכתיבה, נרתע מעבודה קשה וסולידית.

קריירה: מתאים לכול תחום הכולל ריבוי משימות וכישורי תקשורת כמו עיתונאות, פרשנות והגשת תכניות. יכול להיות נווט מצוין, מהנדס, עוזר אישי, איש מכירות, סוכן פרסום או סוכן נסיעות ואיש יחסי ציבור.

בן מזל סרטן

קווים כלליים: הסרטן הוא רגיש ומופנם, האווירה משקפת את הלך הרוח וההתנהגות שלו. כשהביטחון שלו מתערער או שחש פגוע הוא נוטה להתכנס בעצמו או לחפש הגנה בחיק המשפחה. הוא מוצא עצמו לעתים מוצף רגשות, כך שתהליכי החשיבה שלו יכולים להיות אמוציונאליים ומכוונים לשמירה על ביטחונו. אירועים ויחסים מעברו ממלאים תפקיד עצום בקבלת החלטותיו. והוא משתמש  לרוב באינטואיציה ורק אחר כך בוחן את ההיגיון מאחורי כל החלטה.

חשיבה: גישה אינטואיטיבית ורגשית אך יחד עם זאת מעשית ומומלחת.

קריירה: ההנאה לטיפוח האחר מובילה אותו לעיסוק בתחום הסיעוד כעובד סוציאלי, כאחות \אח, מטפל בילדים, מיילד, מנהל משאבי אנוש, אחראי על דיור, מסעדן או שף. הקשר לבית מתבטא במקצועות נוספים כמו עיצוב פנים או טקסטיל. ייתכן שייבחר גם במקצוע הקשור לים כמו דייג או סקיפר. כמו כן מתאים לו לסחור בעתיקות  ולשמש כאיש עסקים.

בן מזל אריה

קווים כלליים: האריה הוא גאה, חזק, בעל סמכות ומרשים. הוא אוהב להרשים בצורה תיאטרלית. השאיפה שלו היא להימצא בראש כדי לארגן ולנהל בצורה הטובה ביותר את חייהם של האנשים בסביבתו. הוא נוטה לעמוד על דעתו ולהתבטא בגישה בלתי סובלנית כלפי אלה שאינם מקבלים את מרותו. בדרך כלל הוא חושב ב'גדול ' ובהיגיון. האריה נוטה לגבש את דעותיו והן נשארות עימו לאורך החיים. תהליכי חשיבתו איטיים ומכוונים, המחשבות לעתים יהירות. לפעמים הוא אינו שם לב לפרטים ונוטה להסיק מסקנות על בסיס אינטואיציה .

חשיבה: האריה הוא אופטימי, גלוי לב, מצטיין בחוש ארגוני ובעל אופקים רחבים, אך נוטה להתעלם מפרטים. הוא נאמן להשקפותיו וקשה לו מאוד לשנות את דעותיו.

קריירה: המקצועות המתאימים לו הם- שחקן, רקדן, מפיק, מגיש טלוויזיה, דוגמן, מעצב אופנה, מעצב חלונות, מהנדס מיזוג, צורף וסוחר תכשיטים. הפגנת הסמכותיות תתאים לתפקידים כמו שופט, מדריך נוער, מורה, פוליטיקאי, עורך דין וסוחר מניות. הקשר העז למשחק ולהנאות הפנאי מתאימה גם לקריירה של פסיכו דרמה וקרדיולוג/מנתח לב.

בן מזל בתולה

קווים כלליים: הבתולה הוא בעל גישה מעשית ושיטתית. בן מזל זה הוא אינטלקטואל קריר הנוטה להתמחות בתחומי הידע. מעטים הם בני המזל האחרים היכולים להתחרות בחשיבתו הצלולה. הוא פרפקציוניסט וצר אופקים ואינו נוטה לקחת על עצמו סיכונים. כאשר הוא ניתקל בבעיה הוא מעדיף לנתח ולארגן את דברים עד הפרט הקטן ביותר, עד כדי איבוד התמונה בכללותה (מרוב עצים אינו רואה את היער). הביקורתיות, הדאגה הכרונית והמתח הנפשי מפריעים לו להתרכז ועלולים ליצור אצלו בעיות גופניות.

חשיבה: הבתולה הוא שכלתן, תכליתי המצטיין בזיכרון לפרטים, בעל כושר ביטוי מצוין בכתב ובעל פה והוא ניחן בחוש הומור אירוני. הוא מתעניין בבריאות ובתזונה ונוטה להיות היפוכונדר.

קריירה: הקשר לבריאות ולהיגיינה מובילה אותו לעסוק כמומחה בתחום הבריאות, שיננות, רוקחות-בעיקר בכימיה וביולוגיה , כדיאטן או כתזונאי. בנוסף, הוא יכול להיות עוזר אישי מוצלח, מדען, מפקח, אנליסט, מבקר - כתיבה ביקורתית, עובד מחקר, מנהל חשבונות או מאמן עסקי. האריה יכול להפיק סיפוק גם מעבודה כאומן, זבן, מורה ליוגה וכמעניק שרות.

בן מזל מאזנים

קווים כלליים: בן המזל הוא נעים הליכות ואהוד על הבריות, מתקשה לפעול ביחידות ומעדיף לשתף פעולה עם הזולת. אדם חריף בעל חשיבה מופשטת ושיפוט חד. הוא שקול ומסויג , מתכנן אסטרטגי הנהנה מוויכוחים לוהטים ונוקבים, אולי משום שהם עוזרים לשחרור התוקפנות האצורה בו. החולשה המנטאלית שלו היא ההססנות ואי קבלת ההחלטות בעתות לחץ. הבתולה רוצה לעשות דברים על הצד הטוב ביותר ובצורה הוגנת, אך לעיתים מאמציו לרצות את כולם מביאה אותו לעגל פינות והוא נוטה להתעייף מכך.

חשיבה: המאזניים אינטליגנט, אובייקטיבי, בעל כושר שיפוט טוב, מתקשה לקבל החלטות ומושפע מדעת האחר.

קריירה: האהבה לאסתטיקה מושכת אותו לעסוק בעיצוב פנים, עיצוב תפאורה, גרפיקה, ייעוץ תדמיתי, עיצוב אופנה ומסחר באמנות. הדיפלומטיה שהוא ניחן בה מתאימה לקריירה של שופט, עורך דין, עובד רווחה, מגשר, שדכן או מתווך נכסים. המאזניים מוצא סיפוק גם במקצועות: וטרינריה, ספרות וסקסולוגיה.

בן מזל עקרב

קווים כלליים: העקרב שומר על ארשת פנים קפואה שאינה חושפת את רגשותיו ומחשבותיו. הוא פיקח ונוהג להגיע היישר ללב הבעיה. העקרב משלב היגיון עם אינטואיציה ולכן הוא אסטרטג מעולה .דפוסי החשיבה והדעות שלו נוטים להיות נוקשים וקבועים. הוא ביקורתי ללא רחמים, כלפי עצמו במיוחד. החשדנות שלו ניזונה מפגיעות מן העבר, והוא אינו ממהר לבטוח באנשים. כשפוגעים בו הוא לא סולח ולא שוכח לעולם.

חשיבה: העקרב חושב בצורה מעמיקה החודרת אל מתחת לפני השטח ואינה מסתפקת בגלוי. הוא בעל חוש פסיכולוגי מפותח, בעל יכולת לקריאת מחשבות האחר ומשיכה לדברים נסתרים.

קריירה: מאחר שיש לו זיקה לכול מה שחבוי ונסתר הוא נמשך לתחומים- בלשות, פתולוגיה, מודיעין, קרימינולוגיה, ניהול כספים, כלכלה, ניהול עסקים, פסיכיאטריה וטיפול בהיפנוזה. הקשר למין מוביל אותו לעבוד גם כגניקולוג או מיילד.

בן מזל קשת

קווים כלליים: הקשת שואף לחופש, לתנועה ולמרחב. הוא הרפתקן ואוהב מסעות, קיימת בו כמיהה למרחב רוחני וללמידה ,לפילוסופיה, לצדק ולדת.  הוא נהנה להתמודד עם בעיות ולפתורן בדרך יצירתית, והוא סטודנט נצחי ששואל את השאלות הגדולות ומחפש משמעות לחיים. הקשת נהנה לנהל וויכוחים מעמיקים, מחפש אחר הצדק והאמת ובעל רמה מוסרית גבוהה עד כדי הגזמה. קיימת בו נטייה להשתמש בשפה כנשק.

חשיבה: בן המזל חושב באופן מופשט, רבים מבני המזל הוגים בעלי נטיות פילוסופיות. הקשת מצטיין בשיפוט, וגילוי הלב אצלו גובל בחוסר טאקט.

קריירה: הקשת נהנה מתחומים המעניקים לו מידה רבה של חופש וגירוי אינטלקטואלי ולכן נמשך למקצועות כמו- מדריך טיולים, פילוסוף, מנחה, מרצה, עורך דין, פסיכולוג ,פרשן, יועץ יחסי ציבור, סופר ומו"ל. לבן מזל זה מתאים גם לשמש כרב! הקשת הספורטיבי נהנה מניהול מרכזי ספורט או בעבודה כמאמן כושר.

בן מזל גדי

קווים כלליים: הגדי הוא רציני, בוגר, אחראי ובעל שליטה עצמית. חייו רצופים בקשיים ומכשולים אך בזכות העמל וההתמדה הוא מצליח להתקדם הלאה. הוא יודע לנצל הזדמנויות כדי לקדם את מטרותיו בחיים והוא בעל יכולת לניתוח אסטרטגי ארוך טווח. הגדי הוא אדם מרוסן ומכוון מטרה, המתווה מסלול נוקשה אל העתיד. ולמרות שהוא חכם ומעשי קיימת בו נטייה להיצמד בנחישות למוסכמות.

חשיבה: בן המזל רציני ומפוכח כבר מגיל צעיר( הוא נולד בוגר מכפי גילו), בעל יכולת למידה מניסיון העבר והיגיון מפותח. הוא מקפיד ומחמיר, קריר ומחושב, ציני ובעל הומור אירוני. תפיסת עולמו מוגבלת ושמרנית והוא מסתייג מדעות חדשניות.

קריירה: לגדי מתאים לעבוד כמנכ"ל, עובד מדינה, אחראי על ניהול קצבאות, מנהלן, בנקאי או מורה. מתאימה לו גם קריירה בתחום האורתופדיה, רפואת שיניים, אדריכלות, הנדסה, היסטוריה וכל עבודה המצריכה כושר ארגון ואדמיניסטרציה.

בן מזל דלי

קווים כלליים: הדלי הוא אידיאליסט והומניטארי השואף לצדק ולאחווה ומעריך כול אדם באשר הוא ללא הבדל דת , גזע ומעמד .הוא פתוח לדעות חדשות, לוחם במוסכמות ומרדן. הדלי ידידותי אך עם זאת נוטה לעתים להתבודדות ואוהב להשקיף על החיים מהצד. הוא נוטה להעריך את חופש הזולת ודעותיו ועומד על זכותו שלו לנהוג בהתאם לרצונותיו והעדפותיו. הדלי ניחן באינטואיציה ובאינטליגנציה ובעל נטייה להחזיק בתמונה אידילית של מצבים, כפי שהם צריכים להיות.

חשיבה: בן המזל מצטיין באופקים רחבים ובחשיבה עצמאית, מופשטת מקורית ומתקדמת הרחוקה מדעות קדומות. הוא שופט מצבים בצורה אובייקטיבית ונחשב כבעל כושר המצאה.

קריירה: מטרתו בחיים היא לסייע לאנושות ולצעוד קדימה, לפיכך מתאים לו להיות מדען, מנתח מערכות, טכנולוג, מהנדס אלקטרוניקה, סוציולוג, עובד סוציאלי, אסטרונום, טכנאי רנטגן, אסטרונאוט או אסטרולוג. תחומים נוספים שמתאימים לו הם: תעופה, מחשבים, והדרכה/הנחיית קבוצות.

בן מזל דגים

קווים כלליים: הדגים הוא אדם רגיש, חולמני הנוטה להקרבה עצמית ולהתעלות נפש. הוא אינו מודע לגבול בינו לבין הזולת ,ויש לו נטייה להבין גם את אלה שפוגעים בו ולסלוח להם. הוא נוטה לתת אמון באחרים והוא ניחן בחשיבה אי רציונאלית ואינטואיטיבית, חשיבה אשר עמוסה באשליות ומבולבלת. מאחר שהמחשבות זורמות מעצמן, הוא נוטה להזדהות עם האחר ולהרגיש כמוהו.

חשיבה: בן המזל ניחן באינטואיציה, השראה ודמיון. הוא מתרשם בקלות מכול חוויה ונוטה לרגשנות, צורת החשיבה שלו חולמנית, מעורפלת ומבולבלת.

קריירה: הוא יהיה אדם מאושר אם ישתלב בתחום האמנותי כשחקן, משורר, סופר, צלם או צייר אנימציה. בנוסף, בן המזל יכול לשמש כיועץ לגמילה מאלכוהול וסמים (בגלל הנטייה שלו לברוח מהמציאות), כמטפל בהיפנוזה, כאח או רופא , מרפא אינטואיטיבי או אמן אשליות. תחומים מתאימים נוספים: מוסיקה, מקצועות הים, ריפוי ועבודה סוציאלית.

עדיין מבולבלים? בואו לדבר על זה בפורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

 

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 20 מוסדות לימוד ובהם 196 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה
לימודים גבוהים בעלי גוון יישומי בקמפוס אוניברסיטאי
כתובת: סנונית 51 כרמיאל
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 2 מסלולים
תואר ראשון במתמטיקה שימושית
תואר שני בביוטכנולוגיה
מכללת ספיר
המכללה האקדמית ספיר
כתובת: המכללה נמצאת ליד שדרות
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 18 מסלולים
תואר ראשון בכלכלה וניהול
תואר ראשון בלוגיסטיקה
תואר ראשון בשיווק טכנולוגי
בית הספר לתקשורת
תואר ראשון במדעי המחשב
תואר ראשון במינהל ומדיניות ציבורית
תואר ראשון בניהול תעשייתי
תואר ראשון בניהול משאבי אנוש
תואר ראשון רב תחומי במדעי הרוח והחברה
תואר ראשון בעבודה סוציאלית
תואר ראשון באומנות הקול והמסך
תואר ראשון בהנדסה
תואר ראשון במשפטים
תואר ראשון- תרבות יצירה והפקה
B.Sc בכימיה ומדעי החיים שנה א'
תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות
תואר שני M.A מנהל ומדיניות ציבורית
תואר ראשון באנימציה
המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
דגש בלמידה המרחיבה את האופקים
כתובת: רח' בן גוריון 26, רמת גן
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 2 מסלולים
המכללה האקדמית תל חי
מכללת תל חי
כתובת: ד. נ. גליל עליון 12210 . אצבע הגליל - צפונית לקרית שמונה וסמוך לקיבוץ כפר גלעדי
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 13 מסלולים
תואר ראשון במדעי התזונה B.Sc.
תואר ראשון בביוטכנולוגיה
תואר ראשון בכלכלה וניהול
תואר ראשון בעבודה סוציאלית
תואר ראשון בלימודים רב-תחומיים
תואר ראשון במדעי המחשב
תואר שני בעבודה סוציאלית
תואר ראשון בביוטכנולוגיה קדם רפואה
תואר ראשון במדעי המזון B.Sc.
תואר במדעי הסביבה B.Sc
תואר ראשון בפסיכולוגיה
תואר ראשון בשירותי אנוש
תואר שני בביוטכנולוגיה (M.Sc.)
הקריה האקדמית אונו
אקדמיה יישומית
כתובת: צה"ל 104 קרית אונו
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 9 מסלולים
תואר ראשון בפרסום ותקשורת שיווקית
תואר ראשון בריפוי בעיסוק
תואר ראשון בהפרעות בתקשורת
תואר ראשון במנהל עסקים - התמחות בחשבונאות
תואר ראשון במשפטים
תואר ראשון במנהל עסקים - התמחות במימון ושוק ההון
תואר ראשון במנהל עסקים - התמחות במשאבי אנוש
תואר ראשון במנהל עסקים - התמחות בניתוח מערכות מידע
תואר ראשון במנהל עסקים - התמחות בשיווק ופרסום
 
 
המכללה האקדמית אשקלון
משכן ההשכלה הגדול והחשוב באזור הדרום
כתובת: יצחק בן צבי 12, ת.ד 9071 אשקלון, מיקוד 78211
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 11 מסלולים
תואר ראשון בפסיכולוגיה
תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה
תואר ראשון בכלכלה וניהול
תואר BA בלימודים רב תחומיים במדעי החברה
תואר ראשון בעבודה סוציאלית
תואר ראשון בקרימינולוגיה
תואר ראשון בכלכלה ולוגיסטיקה
תואר ראשון במדעי המחשב
תואר ראשון בעבודה סוציאלית - הסבה לאקדמאים
תואר ראשון בפוליטיקה וממשל
תואר ראשון בכלכלה ושוק ההון
האקדמית תל אביב - יפו
לדעת איפה להצטיין
כתובת: רח' רבנו ירוחם 2 תל אביב .
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 24 מסלולים
תואר ראשון בכלכלה וניהול עם התמחות בשוק ההון
תואר ראשון בכלכלה וניהול עם התמחות באחריות תאגידית בניהול
תואר ראשון במדעי המחשב בצירוף התמחות בהנדסת תוכנה ומערכות
תואר שני במינהל עסקים
תואר ראשון B.S.N אח/ות אקדמאי/ת
תואר שני במדעי המחשב
תואר ראשון בכלכלה וניהול
תואר ראשון במדעי ההתנהגות
תואר שני בפסיכולוגיה קלינית
תואר שני בנויורופסיכולוגיה שיקומית
תואר שני בפסיכולוגיה רפואית
תואר ראשון במדעי המחשב
תואר ראשון במדעי המחשב בצירוף חטיבה בביואינפורמטיקה
תואר ראשון במדעי המחשב ובכלכלה וניהול
תואר ראשון בחברה ופוליטיקה
תואר שני בפסיכולוגיה תעסוקתית
תואר שני במדעי המחשב בצירוף התמחות בביואינפורמטיקה
תואר ראשון בחברה ופוליטיקה בצירוף חטיבה בתקשורת פוליטית
תואר ראשון בכלכלה וניהול עם התמחות בניהול משאבי אנוש
תואר ראשון במדעי ההתנהגות עם התמחות בניהול משאבי אנוש
תואר ראשון במדעי המחשב בצירוף חטיבה בניהול
תואר ראשון במדעי המחשב עם התמחות בבינה מלאכותית
תואר ראשון במדעי המחשב עם התמחות בתקשורת ואינטרנט
תואר ראשון בניהול מערכות מידע
המכללה האקדמית נתניה
עושים אוניברסיטה לעסקים
כתובת: האוניברסיטה 1 נתניה
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 13 מסלולים
תואר ראשון במדעי המחשב והמתמטיקה
תואר ראשון במשפטים
תואר שני במשפטים במסלול מסחרי ועסקי
תואר ראשון במינהל עסקים
תואר ראשון בביטוח
תואר שני במינהל עסקים
תואר ראשון במדעי ההתנהגות
תואר ראשון בתקשורת
תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון
תואר שני בתקשורת
תואר שני בבנקאות ושוק ההון
תואר שני בנדל"ן
תואר שני בהתנהגות ארגונית
מכללת הדסה ירושלים
מכללת הדסה ירושלים. תמיד מחוברים.
כתובת: ירושלים, הנביאים 37
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 9 מסלולים
תואר ראשון בעיצוב תעשייתי מכליל
תואר ראשון בתקשורת צילומית
תואר ראשון במדעי האופטומטריה
תואר ראשון בביוטכנולוגיה
קלינאות תקשורת תואר ראשון
תואר ראשון במדעי המחשב
תואר שני במדעי המחשב
תואר ראשון במדעי בריאות הסביבה
תואר ראשון בפוליטיקה ותקשורת
 
 
המכללה האקדמית אחוה
מלמדים לחשוב
כתובת:
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 7 מסלולים
תואר ראשון במדעי המחשב
תואר ראשון במדעי החיים
תואר ראשון במדעי ההתנהגות ולימודים רב תחומיים
תואר ראשון בלימודים רב תחומיים לאנשים עובדים
תואר ראשון בלשון עברית
לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה עם לימודים לתעודת הוראה בחינוך מיוחד.
תואר B.Sc. במדעי הסביבה
מכללת רידמן- מכללה בינלאומית לרפואה משלימה ואינטגרטיבית
מגוון רחב של לימודים והכשרת מטפלים
כתובת: סניף ראשי חיים לבנון 26, רמת אביב. סניפים בכל רחבי הארץ: רמת אביב, תל אביב, ירושלים, חיפה, כנרת, משגב, באר שבע ואילת.
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 4 מסלולים
הרבליסט קליני– רפואת צמחים אינטגרטיבית (Phyto-Therapy)
עיסוי אינטגרטיבי – לרפא באמצעות מגע
רוקחות טבעית
מטפל רב תחומי במגע (HHP - Holistic Health Practitioner) - לטפל במגע
המרכז האקדמי פרס
ללמוד אחד על אחד עד התואר
כתובת: הנביאים 8 רחובות
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 3 מסלולים
תואר ראשון במנהל עסקים
תואר שני במנהל עסקים
תואר ראשון במדעי ההתנהגות
האקדמית גליל מערבי
כתובת: דרך המכללות, עכו
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 4 מסלולים
תואר ראשון רב תחומי בחינוך
תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה
תואר ראשון במדעי המדינה
תואר ראשון רב-תחומי חד-חוגי *
מכללת רמת גן
תואר אוניברסיטאי ושכר לימוד של אוניברסיטה בתנאים של מכללה
כתובת: פנחס רוטנברג 87, רמת-גן
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 40 מסלולים
תואר ראשון במדע המדינה ויחסים בין לאומיים וחינוך במגמת תכניות לימודים ושיטות הוראה
תואר ראשון בפסיכולוגיה ומדע המדינה ויחסים בין לאומיים
תואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה
תואר ראשון במדעי החברה בהדגשת יחסים בין לאומיים
תואר ראשון במדעי החברה בהדגשת חינוך לקויי למידה
תואר ראשון בסוציולוגיה
תואר ראשון במדעי החברה בהדגשת מדעי ההתנהגות
תואר ראשון במדעי החברה בהדגשת חינוך במגמת תכניות לימודים ושיטות הוראה
תואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת
תואר ראשון בתקשורת ומדע המדינה ויחסים בין לאומיים
תואר ראשון בחשבונאות וחטיבה בכלכלה
תואר ראשון בכלכלה
תואר ראשון בכלכלה וחינוך במגמת תכניות לימודים ושיטות הוראה
תואר ראשון בניהול וחינוך במגמת תכניות לימודים ושיטות הוראה
תואר ראשון בניהול וכלכלה
תואר ראשון במדע המדינה, יחסים בין לאומיים וסוציולוגיה
תואר ראשון במדעי החברה
תואר ראשון במדעי הרוח והחברה
תואר ראשון בניהול ומדע המדינה ויחסים בין לאומיים
תואר ראשון בניהול וסוציולוגיה
תואר ראשון בסוציולוגיה וחינוך במגמת תכניות לימודים ושיטות הוראה
תואר ראשון בפסיכולוגיה ומדעי המחשב מערכות ויישומים
תואר ראשון בכלכלה וסוציולוגיה
תואר ראשון בכלכלה ומדע המדינה ויחסים בין לאומיים
תואר ראשון בחינוך במגמת תכניות לימודים ושיטות הוראה ומדעי המחשב, מערכות ויישומים
תואר ראשון בכלכלה ומדעי המחשב
תואר ראשון במדעי המחשב
תואר ראשון ניהול ומדעי המחשב
תואר ראשון בניהול
תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול
תואר ראשון בתחום המדעים
תואר ראשון במדעי החברה בהדגשת תקשורת
תואר ראשון בפסיכולוגיה וכלכלה
תואר ראשון בפסיכולוגיה וניהול
תואר ראשון בניהול ותקשורת
תואר ראשון בפסיכולוגיה
תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך במגמת תכניות לימודים ושיטות הוראה
תואר ראשון במדעי החיים
תואר שני במנהל עסקים
תואר ראשון במדעי החברה בהדגשת מדע המדינה
המכללה האקדמית בית ברל- הפקולטה לחינוך
המכללה האקדמית בית ברל
כתובת: בית ברל
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
מכללת כנרת בעמק הירדן
אקדמיה לעניין
כתובת: צומת צמח, ד.נ. עמק הירדן מיקוד 15132
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 24 מסלולים
B.A במדעי ההתנהגות
B.A בלימודי ארץ ישראל
B.A רב תחומי בכלכלה ומימון / מנהל עסקים
B.A רב תחומי בחינוך
B.A רב תחומי בניהול וארגון
B.A רב תחומי בלימודי ארץ ישראל
B.A רב תחומי בניהול וארגון ומשאבי אנוש - לאנשים עובדים
B.A רב תחומי קרימינולוגיה וסוציולוגיה - לאנשים עובדים
B.A רב תחומי בלימודי ארץ ישראל ולימודי סביבה - לאנשים עובדים
B.Sc בהנדסת תוכנה
B.A בתקשורת
B.A רב תחומי בקרימינולוגיה
B.A רב תחומי בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה
תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה משני
B.A התמחות בקרימינולוגיה
B.A בפסיכולוגיה
תואר ראשון בפסיכולוגיה משני
תואר ראשון בחטיבות מדע המדינה ותקשורת
B.A רב תחומי במדעי המדינה
תואר ראשון רב תחומי בחטיבות מדעי הרוח ותקשורת ( כולל התמחות בקולנוע וטלוויזיה )
B.Sc בהנדסת מערכות מידע
B.A בניהול תיירות ומלונאות
B.Sc בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה
B.Sc בהנדסת איכות ואמינות באלקטרוניקה
בית הספר לאמנות, חברה ותרבות ספיר
גישה רב תחומית ורב תרבותית
כתובת: ד.נ. אשקלון 79165, אשקלון, 79165
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
המרכז האקדמי כרמל - חיפה
כתובת: הנמל 45 חיפה
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 5 מסלולים
תואר ראשון במנע"ס בהתמחות מימון ובנקאות
B.A במנע"ס בהתמחות משאבי אנוש
LL.B במשפטים
B.A במנע"ס בהתמחות בראיית חשבון
B.A במנע"ס בהתמחות שיווק ופרסום
מכללת סלע
מובילים בהייטק
כתובת: מול קנייון אילון ברמת-גן, רחוב ברוך הירש 14, בני ברק 51202
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 5 מסלולים
מסלול אנימציה תלת-ממדית בתוכנת MAYA ו- Mudbox
מסלול מולטימדיה, אנימציה ותלת מימד
מסלול קצין אבטחת מידע ארגוני ומומחה לוחמת סייבר
מסלול בדיקות תוכנה
מסלול פיתוח תוכנה כולל אפשרות לתעודה בינלאומית MCSD
בעמוד זה נמצאים 196 מסלולי לימוד בתחום מכללות אקדמיות, ב-20 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין במכללות אקדמיות אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור