מוזיקולוגיה- לימוד מוזיקה באקדמיה

מוזיקולוגיה- לימוד מוזיקה באקדמיה

מוזיקה, מוזיקה, מוזיקה!

מוזיקולוגיה היא התחום האקדמי העוסק במוזיקה. מסתבר שלמוזיקה פנים רבות ולרציניים בינכם שרוצים להתמקצע בתחום ולהבין את עולם המוזיקה לעומק, זהו המסלול הנבחר

לימודי מוזיקולוגיה כוללים היבטים רבים של עולם המוזיקה ובהם: הלחנה, נגינה, היסטוריית המוזיקה, ז'אנרים ספציפיים, היסטוריית כלי נגינה, תווים ועוד. כמובן, שהפונים לתחום זה הם מוזיקאים בתחילת דרכם או העוסקים בתחום על היבטיו השונים ורוצים להתמקצע ולהעמיק את ידיעותיהם בתחום.

לימודי המוזיקה כוללים ידע תיאורטי וחשיפה לתחומים פחות מוכרים וכן לימודי האזנה מודרכת, הערכת סגנונות ותקופות שונות של מוזיקה בהיסטוריה. לאלו מכם שחושבים להירשם ללימודים אלו- חשוב שתדעו כי הלימודים אינם רק האזנה וצפייה ביצירות מוזיקליות שונות אלא גם ספרים וחומר תיאורטי...

מוזיקולוגיה - מה מקבלים ואיך מתקבלים?

התעודה לה תזכו נקראת  B.Mus. ולשם כך תצטרכו לעמוד בתנאי הקבלה שהם, ברוב מוסדות הלימוד, תעודת בגרות, פסיכומטרי ובחינות כניסה  ספציפיות לתחום אותו אתם מעוניינים ללמוד. כלומר: נגינה, זימרה, הלחנה, ניצוח ועוד. חלק ממבחני הכניסה מחייבים הגשת עבודות או יצירות מקוריות, מבחן מימניות מקלדת וכדומה. במרבית המוסדות מחויבים המעומדים גם בראיון אישי.

מה ידרשו מכם?

הרבה עבודה קשה! אבל זכרו שבחרתם בתחום מעניין, מרתק ויצירתי לכן ההנאה לצד העבודה הקשה מובטחת...

במסגרת הלימודים תידרשו בהגשת עבודות, בעמידה בבחינות, בבחינת פטור באנגלית, עבודות סמינריוניות, פרויקט סיום, בחינות נגינה (באם רלוונטי), דרישות רפרטואר, בחינות האזנה והשתתפות מלאה בכל האירועים/ חובות.

מה תלמדו?

מגוון רחב שלח קורסים במוזיקה וביניהם תיאוריות, שיטות חדשות בתחום, היבטים חברתיים של המוזיקה וכן תרבותיים ופסיכולוגיים, ניתוח יצירות, היסטוריית המוזיקה, ניתוח מוזיקלי ועוד. בלימודי התואר הראשון תוכלו להתמחות מלבד במוזיקולוגיה, באחד מהתחומים: ניצוח, הפקה מוזיקלית, קומפוזיציה, מוזיקה אלקטרונית, פיתוח קול, הלחנה ועוד.

הידעת?

עפ"י נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה עוסקים בתחום אמנות המוזיקה מעל 11,000 איש, וקיימות כ 26,000 משרות בתחום. נו אז מה אתם אומרים?, מקום לעבוד נראה כי כבר יש...

מוסדות בהם ניתן ללמוד מוזיקולוגיה לתואר ראשון ושני: אוניברסיטת ת"א

בתי ספר בתחום המוזיקה: מכללת הד ,Muziktools school

עדיין מבולבלים? פורום ייעוץ והכוונה

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 3 מוסדות לימוד ובהם 4 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
הקריה האקדמית אונו
אקדמיה יישומית
כתובת: צה"ל 104 קרית אונו
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
אוניברסיטת חיפה
קידום המצוינות האקדמית לכל סטודנט באמצעות יחס פרטני ואישי
כתובת: הר הכרמל, חיפה, 31905
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 2 מסלולים
תואר ראשון במוסיקה
מכינה ללימודי מוסיקה
המכללה האקדמית צפת
שילוב של אקדמיה, מסורת, קבלה, יופי ואווירה קסומה
כתובת: רחוב ירושלים 11 ת"ד 160, צפת, מיקוד 13206
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 4 מסלולי לימוד בתחום לימודי מוסיקה , ב-3 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בלימודי מוסיקה אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור