לימודי רפלקסולוגיה

לימודי רפלקסולוגיה

מידע מקיף על לימודי רפלקסולוגיה


תורת הרפלקסולוגיה טוענת שכל איבר בגוף ומצבו משתקפים בכף רגלנו - ומכאן מגיע גם שמה (reflection=השתקפות). לימודי רפלקסולוגיה מאפשרים לך להפוך לרפלקסולוג מומחה ולהעניק טיפול מקצועי למטופלים, דרך כף רגלם – מה שהוכח כבר לפני שנים כטיפול יעיל ומיטיב עם האדם.

הרפלקסולוגיה לא התקבלה בקלות לעולם הרפואה המודרני, כמו תחומים רבים המשתייכים לרפואה המשלימה. אך היום, כשמדובר בתפיסה מוכחת, אלו טיפולים שמוצעים כמעט בכל מרכז רפואי במערב. בהתאם, גם לימודי התחום הפכו לרציניים, מושקעים ובעלי סמכות רחבה והם מעניקים היום תעודות מקצוע למאות מטפלים.

לימודי רפלקסולוגיה בישראל נלמדים היום במתכונת של קורסים, המעניקים עם סיומם תעודת גמר ולא תואר ראשון, אך הם מושקעים ונמשכים בחלק מהמוסדות זמן רב. במרבית המקומות לא מדובר בהכשרה זריזה ובסיסית, אלא בלימודים של שנתיים ושלוש, המציעים הכשרה לתפקיד רפלקסולוג בכיר, עשרות שעות מעשיות וסטאז' בקליניקות מקצועיות.

לימוד קורס רפלקסולוגיה כוללים הרכה של מבנה כף הרגל, מערכת השלד והשרירים, תפיסת ההשתקפות, טיפולים מעשיים ושיטות טיפול שונות, מערכות הגוף השונות מזווית רפלקסולוגית, טיפול במחלות ובבעיות גופניות, עיסוי נכון, תפקידו ומקומו של המטפל, יחסיו עם המטופל, התפיסה ההוליסטית, לימודי רפואה משלימה ועוד.

סטודנט לרפלקסולוגיה יכיר במהלך הלימודים את מפת כף הרגל וייחשף באמצעותה, לאורך כל הלימודים, אל אזורי הלחיצה והשפעתם על איברים שונים בגוף. לימודי רפלקסולוגיה מציעים לך חומר תיאורטי ומעשי רב, עניין בלתי רגיל והכשרה באחד התחומים שנחשבים היום למבוקשים ולאיכותיים ביותר ברפואה המשלימה וברפואה בכלל.

המוסדות המציעים כיום לימודי רפלקסולוגיה, מדיקה המכללה לרפואה משלימה בכפ"ס , המרכז ללימודי רפואה משלימה במכללה האקדמית גליל מערבי, הקולג' לרפואה משלימה, גבעת וושינגטון היחידה ללימודי תעודה .

רוצה להשיג דריסת רגל משמעותית בעולם הרפואה האלטרנטיבית? לימודי רפלקסולוגיה מחכים לך ואתר iLimudim יספר לך עליהם הכל

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 5 מוסדות לימוד ובהם 6 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
מכללת רידמן- מכללה בינלאומית לרפואה משלימה ואינטגרטיבית
מגוון רחב של לימודים והכשרת מטפלים
כתובת: סניף ראשי חיים לבנון 26, רמת אביב. סניפים בכל רחבי הארץ: רמת אביב, תל אביב, ירושלים, חיפה, כנרת, משגב, באר שבע ואילת.
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
גבעת ושינגטון היחידה ללימודי תעודה
יחס אישי ברמה אקדמית
כתובת: ד.נ. אבטח 79239
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
מכללת הנות
יוצקים משמעות לשעות הפנאי
כתובת: רחוב הנשיא 57, חדרה
רוצה שיתקשרו אליך?
vatikim
קיים מסלול אחד
מכללת ברק
המובילה ברפואה משלימה!
כתובת: רחוב התעשיה 2, ירושלים - כניסה ב' קומה 2
רוצה שיתקשרו אליך?
vatikim
קיימים 2 מסלולים
אקדמיית LFA
האקדמיה למקצועות היופי והמקצועות החופשיים
כתובת: רחוב הכבאי 3, כרמיאל
רוצה שיתקשרו אליך?
vatikim
קיים מסלול אחד
 
 
בעמוד זה נמצאים 6 מסלולי לימוד בתחום קורס רפלקסולוגיה, ב-5 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס רפלקסולוגיה אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור