יש לך טעם טוב? לימודי סטיילינג

יש לך טעם טוב? לימודי סטיילינג

כל המידע על לימודי סטיילינג, תכני הלימוד, אפשרויות התעסוקה בתחום ועוד


האם אתם אוהבים אופנה? מתעכבים שעות מול ארון הבגדים בכל בוקר כדי ליצור את המראה המושלם? עוזרים תמיד לחברים לבחור את הבגדים הנכונים עבורם? אם אתם מעוניינים לעסוק בכך באופן מקצועי, זה הזמן ללימודי סטיילינג!

מהו סטיילינג?

סטיילינג הוא תחום חדש יחסית, השייך לעולם האופנה. סטיילינג הוא בחירת ביגוד ופרטי אופנה, מתוך כוונה ליצור סגנון ואווירה מסויימים.
כיום ידוענים רבים נעזרים בסטייליסטים, שעובדים איתם ודואגים למראם ולתדמיתם החיצונית. הפקות אופנה רבות במגזינים ובאמצעי תקשורת אחרים מעסיקות גם הם סטייליסטים, הדואגים למערכות הביגוד והאביזרים.
גם אנשים פרטיים משלמים לסטייליסטים, כדי שיערכו איתם קניות של פריטי לבוש ואביזרים ויעזרו להם לארגן את ארון הבגדים האישי שלהם ולהתאים מערכות בגדים שונות לצרכים השונים שלהם.

מה לומדים?

ניתן ללמוד את התחום במכללות ובבתי ספר לעיצוב אופנה, המציעים מסלולים שונים, ביניהם מסלול סטיילינג לגברים, לצעירים, להפקות אופנה, סטיילינג קוטור (אופנה עילית) ועוד. הקורסים הבסיסיים משלבים לרוב בין לימודי סטיילינג אישי לסטיילינג להפקות אופנה.
הלימודים ברוב מוסדות הלימוד נמשכים כ-8-6 חודשים ובסיומם מקבלים הסטודנטים תעודת גמר מטעם מוסד הלימודים. לימודי סטיילינג כוללים נושאים מגוונים, כמו מושגי יסוד באופנה, טרנדים אופנתיים, סטיילינג אישי, איפור, אביזרים, תפקידו של הסטייליסט ועוד. רוב מוסדות הלימוד משלבים בין ידע תיאורטי לבין התנסות מעשית בפרויקטים שונים במהלך הלימודים ופרויקט גמר בשיתוף צלמים מקצועיים בסוף הלימודים. ברוב מוסדות הלימוד מקבלים הסטודנטים תיק עבודות מקצועי בתום הלימודים, שיסייע להם במציאת עבודה בתחום.

תנאי קבלה

לרוב מוסדות הלימוד אין תנאי קבלה מיוחדים ללימודי סטיילינג, אך מי שמגיע מתחום האופנה או הסטיילינג ימצא את הלימודים קלים יותר. כדי להתקבל למסלולי לימוד מסוימים, כמו סטיילינג קוטור, יש צורך לעיתים בניסיון קודם או לימודים בתחום האופנה. חשוב לבדוק מבעוד מועד את
תנאי הקבלה המדויקים במוסד הלימודים בו אתם מעוניינים ללמוד.
בין מוסדות הלימוד ללימודי סטיילינג ניתן למנות את: אורלי שי, מכון אבני, תגליות ועוד.

למי זה מתאים?

לא כל מי שאוהב אופנה יוכל להיות סטייליסט מוצלח. החוכמה בסטיילינג היא לא להלביש את הלקוח לפי הטעם האישי שלך, אלא להתאים את מה שהוא אוהב לצרכיו ולמראה המבוקש. מי שאוהב אופנה, אך חייב להשליט את טעמו האישי על אחרים, ימצא מהר מאוד שאנשים אינם רוצים לעבוד איתו. כדי להצליח במקצוע, עליך לגשת לעבודה בראש פתוח ולהיות מסוגל להניח בצד את טעמך האישי באופנה. סטייליסט טוב חייב להיות גם יצירתי. לעיתים נתקלים סטייליסטים בלקוחות, שהטעם האישי שלהם רחוק מהמראה אותו הם מבקשים לשדר. כדי להצליח להתאים בין הטעם האישי של הלקוח לבין המראה המבוקש ולשלב ביניהם בתבונה, זקוק הסטייליסט ליצירתיות ולמעוף. בנוסף, מכיוון שרוב עבודתו של הסטייליסט היא מול אנשים אחרים, חייב סטייליסט להיות בעל יכולת תקשורת טובה ויחסי אנוש מעולים, כדי שיצליח בעבודתו גם מול אנשים שאינו מתחבר אליהם באופן טבעי.

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 2 מוסדות לימוד ובהם 3 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
בית הספר המעשי לסטיילינג - House Of Style
בית הספר המעשי הראשון מסוגו לסטיילינג
כתובת: שלמה המלך 2, תל אביב
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 2 מסלולים
הכשרת סטייליסטים מקצועיים לעבודה בתעשיית הסטיילינג
פיתוח הסטיילינג האישי והכרת עולם האופנה
בעמוד זה נמצאים 3 מסלולי לימוד בתחום קורס סטיילינג, ב-2 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס סטיילינג אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור