לימודי עיצוב אתרי אינטרנט

לימודי עיצוב אתרי אינטרנט

כל המידע על לימודי עיצוב אתרי אינטרנט למתחילים ולמתקדמיםעיצוב אתרי אינטרנט הוא תחום שהחל להתפתח לפני כשני עשורים וכיום יש לתחום ביקוש רב בשוק העבודה. כל חברה מסחרית ולמעשה כמעט לכל אדם פרטי יש אתר אינטרנט או דף המציג את עצמו. האתרים הרבים מציעים לכלל פרסום, ידע כמעט בכל נושא, אפשרויות תקשורת נרחבות בין אנשים ואטרקציות משעשעות.
מעצב אתרי אינטרנט נכנס לשוק עבודה ער ומתחדש עם אפשרות תעסוקתית המשלבת אומנות וטכנולוגיה במבחר תחומים.

תכנים לימודיים למעצבי אתרים
בקורס למתחילים יילמדו עקרונות המחשב והעיצוב, שימוש בצבעים וטקסטים, סאונד, סרטי וידאו, אפשרויות קישור, בניית מערכת תקשורתית למשתמשי האתר ועריכת שינויים ושיפורים.
כל אפשרויות העיצוב נלמדות באמצעות תוכנות בסיסיות, כמו  flesh  או html .
בקורסים המתקדמים יותר, ילמדו אפשרויות עיצוב מתקדמות ותוכנות מקצועיות יותר.
לימודי תואר ראשון יעסקו בתחום בהרחבה בתוספת ידע מתחומים קשורים ומקבילים המשלב גם תיאוריות ומחקר מתחום האינטרנט.

תנאי קבלה
ללימודי תעודה בתחום, בדרך כלל ידרשו המועמדים להוכיח רמת ידע ממוצעת באנגלית, ידע בסיסי במחשבים, תעודת בגרות מלאה, ראיון אישי ומבחן התאמה. הדרישות משתנות ממוסד לימודים אחד למשנהו, יש מקומות בהם תנאי הקבלה פחות נוקשים.
תנאי הקבלה  לימודי תואר ראשון יכללו גם ממוצע ציוני בגרות טוב ועמידה בציון הסף בפסיכומטרי שהעמיד המוסד, מבחן התאמה ולעיתים אף ראיון אישי.

משך הלימודים ותעודת גמר
הקורס הבסיסי עשוי לארוך כחצי שנה, והקורסים למתקדמים בדרך כלל יארכו פחות זמן.
לימודי תואר ראשון יימשכו בין שלוש לארבע שנים.
העומדים בהצלחה בקורס יזכו בתעודת בונה אתרים מוסמך מטעם מוסד הלימודים. ולמסיימי תואר ראשון תוענק תעודת הסמכה לעסוק בתחום ותואר B.A. כדאי לשים לב שחלק מהמכללות מציעות שרות של הכוונה והשמה תעסוקתיים עם סיום הלימודים.

מוסדות לימוד
את הקורס ניתן ללמוד במבחר מכללות ובתי ספר מקצועיים, ביניהם, תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית בחיפה, מכללת תפנית, מכללת אתגר באר שבע, מכללת ביטוי לאמנות ועיצוב ועוד. חלק מהמכללות מציעות את לימודי עיצוב אתרי אינטרנט במסלול לתואר ראשון ויש, כקורס מקצועי בלבד. בחלק מהמכללות יוצעו גם שני המסלולים בנפרד.

אפשרויות תעסוקה
תעודת ההסמכה פותחת אפשרויות תעסוקתיות רבות בקרב המחזיקים בה. כיום,  אתרי אינטרנט נבנים לכל מטרה וכל איש בונה אתרים מקצועי יוכל לבחור את התחום שהכי קרוב לליבו מההיצע העצום. בניית אתרי אינטרנט למטרת פרסום, אתרי בידור המשלבים טלוויזיה ומשחקים וירטואליים, אתרי מידע, אתרים למשרדים ציבוריים או התנדבותיים ועוד רבים. סביר להניח שקריירת מעצב האתרים תביא לנגיעה בכל התחומים.
משנבחר התחום המעניין ביותר עבור המעצב, עומדות בפניו שתי אפשרויות, עבודה כשכיר עבור חברה המספקת שירותי בניית אתרים או עבודה כעצמאי.  

עיצוב אתרי אינטרנט הוא תחום רווחי שאינו מצריך לימודים ארוכים מדי. המסלול המוצע בקורסים המקצועיים הוא קצר המעניק מיומנות שימושית ביותר. הביקוש בשוק העבודה גבוה וכל מעצב מתחיל יוכל להשתלב בקלות בתחום.

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 3 מוסדות לימוד ובהם 4 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית בחיפה
המקצועיות שלנו - הדרך שלך
כתובת: רח' העצמאות 65 (קמפוס הנמל) חיפה
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
מכללת סלע
מובילים בהייטק
כתובת: מול קנייון אילון ברמת-גן, רחוב ברוך הירש 14, בני ברק 51202
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 2 מסלולים
מסלול עיצוב אתרי אינטרנט
פיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט
אטליה
בית הספר הגבוה לעיצוב ותקשורת חזותית -לבנות
כתובת: רח' בית הדפוס 11, גבעת שאול, ירושלים
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 4 מסלולי לימוד בתחום קורס בניית אתרים, ב-3 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס בניית אתרים אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור