אטליה

אטליה - מידע כללי

בית הספר הגבוה לעיצוב ותקשורת חזותית -לבנות

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:

אֲטֶלְיֶה – בית הספר הגבוה לעיצוב ותקשורת חזותית, פותח בפנייך מגוון רחב של מסלולים, המכשירים אותך להימנות על הליגה הראשונה של מעצבות העתיד ונשות התקשורת והתוכן. בית הספר הוקם במטרה להכשיר את דור המעצבות הבא ונשות התקשורת והתוכן, לפעול, ליצור ולהטביע חותם, בעולם המשתנה בקצב מסחרר. ת

תכנית לימודים בבית הספר מקיפה ואינטנסיבית במיוחד, המשלבת בהצלחה יכולת הטמעה מהירה של טכנולוגיות חדשות, בד בבד עם טיפוח יצירתיות מקסימאלית וחשיבה מחוץ לקופסא בקונספט של "בוטיק". ובדיוק כפי שבבוטיק כל פריט הוא יצירה חד פעמית, כל תלמידה היא עולם ומלואו, כשסביבת הלימוד מתאימה את עצמה לקצב וליכולת האישית ו"נתפרת" במיוחד עבורך.

התפיסה ה"בוטיקית" איננה מתמקדת רק ביחס האישי אלא הרבה מעבר. אנו רואים בך כבר מראשית לימודייך, אישיות עצמית בעלת אמירה עיצובית ומטפחים זאת, כך שעם סיום לימודייך, תהיי מסוגלת למתג ולבדל את האישיות הייחודית שלך כמעצבת, לקראת חייך העצמאיים.

על מנת לשמור על הצביון ה"בוטיקי" ולהשיג את המטרות הללו, כיתות הלימוד פועלות במתכונת של כיתות-אמן חדשניות ומאובזרות, כשמספר התלמידות מצומצם במיוחד, מה שמבטיח תשומת לב אישית בזמן אמת, לכל אחת ואחת, כמו גם מרחב ביטוי גדול יותר לאישיותך הייחודית.

אם את חולמת על קריירה בעיצוב גראפי ואינטראקטיב, כמו גם יחסי ציבור או עיתונאות, קריירה שתאפשר לך להביא לידי ביטוי מקסימאלי את הכישרון שלך, להשתכר בכבוד ואף יותר מזה, אין ספק שאֲטֶלְיֶה הוא המקום עבורך.

שכר לימוד: פרטי
מעונות: אין
כתובת: רח' בית הדפוס 11, גבעת שאול, ירושלים

*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור