חדש בטכניון ירושלים

חדש בטכניון ירושלים

הטכניון פותח לראשונה בירושלים תוכנית לימודים בתקשורת, דוברות ויחסי-ציבור

 
היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ של הטכניון בירושלים פותחת תכנית לימודים ייחודית בתקשורת, דוברות ויחסי ציבור. בקורס ירצו מיטב העיתונאים, הדוברים ואנשי יחסי הציבור בארץ. היחידה ללימודי המשך פועלת מזה שלוש שנים בשיתוף פעולה עם המכללה האקדמית להנדסה ירושלים. היועץ האקדמי של התוכנית הוא פיני קבסה, יועץ תקשורת ומנכ"ל משרד יחסי-הציבור "מסר אחד". מסיימי הקורס שיעמדו בדרישות התכנית, יקבלו תעודת גמר מטעם היחידה ללימודי המשך של הטכניון בשיתוף המכללה האקדמית להנדסה וחברת "מסר אחד".

 
המשתתפים בתוכנית ירכשו ידע תיאורטי ומעשי, ילמדו כיצד לחבר מסרים, לגבש דרכי פעולה תקשורתיות, להכין את הלקוח להופעה משכנעת בתקשורת הכתובה והאלקטרונית, לנהל משברים תקשורתיים ועוד. התכנית תעסוק בין היתר גם בתחום הפרסום והלובינג בכנסת ותשלב סיורים במערכות תקשורת שונות. בין-היתר, ייערכו סדנאות לכתיבה עיתונאית, סדנה לדיבור ברדיו, סדנה להופעה בטלוויזיה ושימוש בכלים מתקדמים, כמו אינטרנט ורשתות חברתיות כאמצעי תקשורת.

 קהל היעד של התכנית הם אנשי יחסי ציבור ודוברות המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם וקהל צעיר המעוניין לעסוק בתחום. התכנית מיועדת גם לאקדמאים או לסטודנטים מתחומים שונים וההשתתפות בה מותנית בועדת קבלה.

 בין המרצים, נמנים: ירון דקל, הפרשן המדיני של חדשות הערוץ הראשון ומנחה התוכנית "הכל דיבורים" ברשת ב', גד ליאור, כתב כלכלי בכיר וראש דסק ידיעות אחרונות בירושלים, צבי רימון, יועץ תקשורת , ודני זקן, מגיש בכיר בקול ישראל ויו"ר אגודת העיתונאים בירושלים.

 יועצה האקדמי של תוכנית הלימודים, פיני קבסה מציין: "למרות חשיבותו והשפעתו של תחום יחסי הציבור על תחומי חיים רבים, תחום זה עדיין נחשב, בקרב הציבור הרחב, עמום ולא מספיק ברור. בישראל פועלים כיום למעלה מארבע מאות משרדי יחסי-ציבור, והתחרות הדינאמית והעזה בתחום דורשת למידה מתמדת והתמקצעות בטכנולוגיות החדשות, במגמות, בתהליכים ובתחומים המשיקים לו. ייחודה של התוכנית היא ראשית במגוון המרצים הבכירים בתחום הנוטלים חלק בתוכנית ובאפשרות שהיא מעניקה למשתתפים המעוניינים בכך, להתמחות בחברות וגופים העוסקים בתחום". לדבריו, העוסקים בענף נדרשים להיכרות רחבה ומעמיקה עם אמצעי המדיה השונים, הנפשות הפועלות וכללי המשחק הנהוגים, בכדי לא להישאר מאחור.

הקורס מועבר במסגרת היחידה ללימודי המשך של הטכניון, המציעה מגוון מסלולי לימוד בתחומים שונים, כגון: לימודי ניהול, מחשבים, נדל"ן, עיצוב ועוד. הלימודים ביחידה מותאמים לצרכי המשק והתעשייה, תוך שמירה על מצוינות אקדמית כאשר תכניות הלימוד מועברות על-ידי מרצים מן הסגל של הטכניון, מרצים מן החוץ ומומחים בתחומם.

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 3 מוסדות לימוד ובהם 3 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
היחידה ללימודי המשך וללימודי חוץ של אוניברסיטת חיפה
מיומנויות וכישורים מקצועיים בתחומי המִנהל, הניהול, הרוח, החברה והאמנות
כתובת: אוניברסיטת חיפה, היחידה ללימודי חוץ, הר הכרמל, חיפה 31905
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
היחידה ללימודים חוץ אקדמיים במכללת ר"ג
קורסי הסמכה מקצועיים ומגוונים לקראת בחינות רשמיות, ממשלתיות ומוסדיות.
כתובת: פנחס רוטנברג 87, רמת-גן
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
אטליה
בית הספר הגבוה לעיצוב ותקשורת חזותית -לבנות
כתובת: רח' בית הדפוס 11, גבעת שאול, ירושלים
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 3 מסלולי לימוד בתחום קורס יחסי ציבור ודוברות, ב-3 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס יחסי ציבור ודוברות אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור