איך לחפש עבודה?

איך לחפש עבודה?

טיפים לסטודנטים למציאת עבודה זמנית או קבועה


1. אם אתם יודעים שתיאלצו לעבוד במהלך הלימודים, מומלץ לבחור מראש מסגרת לימודים המאפשרת שילוב של השניים.
2. לסטודנטים שמתחילים את לימודי השנה הראשונה מומלץ להתחיל לחפש עבודה לפחות שבוע לאחר תחילת הלימודים, לאחר שיהיה להם מושג טוב יותר כמה זמן פנוי יהיה להם ואיזה סוג של עבודה יכול להשתלב עם מסגרת הלימודים.
3. מומלץ לבחור בעבודה שבה תוכלו להתקדם ולהתפתח, ושתסייע להכשיר אתכם למקצוע שאתם לומדים או למקצוע אחר המעניין אתכם ושעשוי לתרום לכם בעתיד.
4. אם אתם לומדים תחום שמלכתחילה אין לכם רצון או יכולת להתפרנס ממנו – חפשו במקביל ללימודים עבודה אחרת שתעניין אתכם ושתהיה נקודת התחלה לקריירה.
5. אם אתם לומדים תחום המחייב סטאז’, מומלץ לנסות להתקבל כבר בתחילת הלימודים לעבודה הקשורה בתחום, שתסייע לכם לאחר מכן בסטאז’, ואולי אף תחסוך אותו מכם.
6. דעו את זכויותיכם: סטודנטים, שנמצאים בדרך כלל בתחילת דרכם בשוק העבודה, פחות מודעים מעובדים אחרים לזכויות העובד שלהם. כך, למשל, הם זכאים ככל עובד אחר לשכר על כל שעת התלמדות ולתוספת שכר משמעותית בעת עבודה בשעות לא שגרתיות, כגון בלילה או בחג.

כתבה: גאיה קורן

קישור רלוונטי:
פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 0 מוסדות לימוד ובהם 0 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
בעמוד זה נמצאים 0 מסלולי לימוד בתחום מלגות אקדמיות, ב-0 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין במלגות אקדמיות אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור