קורסי רפואה משלימה - קורס מדיטציה

מידע מקיף וחיפוש סדנאות וקורסים למדיטציה

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 2 מוסדות לימוד ובהם 2 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
מירב בית הספר לרפואה משלימה
לימודי המשך של האוניברסיטה הפתוחה בשיתוף מכבי טבעי
כתובת: הכפר הירוק
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 2 מסלולי לימוד בתחום קורס מדיטציה, ב-2 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס מדיטציה אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
מדיטציה בתוך מירוץ החיים המהיר כמעט ואין לנו רגע שבו אנחנו פשוט עוצרים, מרשים לעצמנו לא לעשות כלום ופשוט להקשיב לעצמנו לרגע. כל דקה אצלנו מלאה ברעש של מחשבות, מטלות, משפחה, חברים או טלוויזיה. מדיטציה היא כלי שמאפשר לנו לקחת זמן מרוכז ולהתקרב קצת לעצמנו, להשתיק לרגע את כל הסחות הדעת מבחוץ. למה בעצם אתה צריך את המדיטציה הזאת? אתה תמיד יכול לקחת לעצמך 10 דקות לבד ולא להיות טרוד בכלום, לא? בבקשה, תנסה. מהר מאוד תגלה שאתה פשוט לא מסוגל להפסיק לחשוב על החשבון ששכחת לשלם, על הבוס שעיצבן אותך בעבודה או על למה לעזאזל הבת של השכנים לא מבינה שהיא לא יודעת לנגן על סקסופון. קורס מדיטציה ילמד אותך להתנתק מהטרדות האלה, כשבסופו תוכל כבר להמשיך ולמדוט בעצמך, ללא צורך במסגרת חיצונית. תרגול המדיטציה יכול להתבצע בשיטות שונות. ישנן שיטות המאמינות במדיטציה פסיבית וישנן כאלו בהן מדיטציה אקטיבית היא הדרך להתחבר אל הנפש. אתה יכול למצוא את השיטה המתאימה ביותר עבורך. אחת השיטות הידועות ביותר מתוך האסכולה הפסיבית נקראת מדיטציה טרנסנדנטלית. בשיטה זו אתה פשוט יושב עשרים דקות ביום בעצימת עיניים תוך חזרה על מנטרה מסוימת. מה יש ללמוד פה, אתה שואל? איך לא לאבד את הריכוז, איך באמת לאפשר לעצמך להירגע, איך להפוך את עשרים הדקות האלו למדיטציה אמיתית ולא לסתם ישיבה. שיטות אחרות הן מדיטציה בדמיון מודרך, שלוקחת אותך למקום אחר לגמרי מהמציאות בה אתה נמצא, או שיטות אקטיביות, למשל מבית המדרש של אושו, בהן החיבור לעצמך יגיע מתוך ריקוד, תנועה וחגיגה של החיים. קורס מדיטציה נמשך בדרך כלל עד עשרה מפגשים, אך כמובן תלוי בשיטה בה אתה מעוניין. כדי לקבל פרטים מלאים, היכנס לאתר iLimudim והכל יתבהר.
מדיטציה היא שיטה בה אנו מנתקים את עצמנו מהסביבה ושוקעים לתוך עצמנו ולתוך הדמיון שלנו כשהמטרה הסופית היא לשפר את בריאותינו ואורח חיינו.
 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור