קורסי רפואה משלימה - קורס כירולוגיה

מידע מקיף וחיפוש בתי ספר המלמדים קריאה בכף יד/כירולוגיה

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 6 מוסדות לימוד ובהם 8 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
מכללת ברק
המובילה ברפואה משלימה!
כתובת: רחוב התעשיה 2, ירושלים - כניסה ב' קומה 2
רוצה שיתקשרו אליך?
vatikim
קיימים 3 מסלולים
פרסונולוגיה / תורת הפנים
שפת גוף וחוכמת פנים
קריאה בקפה
מכללת שלם
מרכז ללימודי הרפואה המשלימה ברוח היהדות
כתובת: ירמיהו 78 ירושלים 94467
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
המכללה למינהל - ראשי
פירוט כל תכניות הלימוד בשלוחות השונות ברחבי הארץ
כתובת: בפריסה ארצית
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
קשת בענן ביה"ס לרפואה משולבת
המרכז למיילדות וגניקולוגיה הוליסטית
כתובת: כפר סבא (סמוך לצומת רעננה מרכז):
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
 
 
מכללת סולם לרפואה טבעית ומדעי התזונה
בריא לך ללמוד במכללת סולם
כתובת: מרכז המכללה בבית הרופאים שפרינצק 3 תל אביב
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 8 מסלולי לימוד בתחום קורס כירולוגיה, ב-6 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס כירולוגיה אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
כירולוגיה מוכרת היום יותר כאומנות הקריאה בכף היד. כמו במגוון תפיסות המגיעות מאותו 'איזור' (נומרולוגיה, אסטרולוגיה, קריאה בקפה ועוד), גם אומנות זו מתיימרת לחזות את העתיד, להכיר את ההווה ולדעת את עברו של אדם ספציפי. מומחי הכירולוגיה יכולים לעשות זאת, לדבריהם, בעזרת מבנה כף היד ושרטוט הקווים שחורצים אותה. בנוסף, הכירולוגיה מתיימרת לאבחן מחלות ולחשוף בעיות בריאותיות, ממש כמו הרפלקסולוגיה. על פי נקודות מסוימות, לחיצות ותחושות של שטח כף היד, כירולוג מומחה יוכל, על פי תפיסתו, לאבחן את האדם הנבדק גם מההיבט הרפואי. קריאה בכף היד היא אומנות עתיקה מאוד, שקיימת לפחות 3,000 שנים בהיסטוריה האנושית. תרבויות עתיקות, כמו אלו של עמי סין והודו, השתמשו בכירולוגיה מאז ומתמיד והפכו את התפיסה הזו למדע של ממש ולכלי עוצמתי לחיזוי העתיד. היום ישנם מוסדות רבים המציעים לימודי כירולוגיה, אם כקורסים להכשרה ולהקניית מקצוע, ואם כמסלולים לשעות הפנאי. התלמידים בקורסים אלו נהנים ממסלול שמספק להם ידע נוסף בתחום מעניין ומסתורי. את הידע שירכשו במהלך הקורס יוכלו לממש במפגשים משפחתיים, בישיבה עם חברים ואפילו במהלך פגישות אבחון מקצועיות. קורס כירולוגיה מציע ידע בכל הקשור למבנה כף היד והקווים שבה, כמו גם הכרת השיטות לפענוח ולתרגום של המצב הפיזי, לידי מידע על אופיו, חוויותיו ורגשותיו של האדם. קורסים בתחום זה נמשכים בין 50 ל-100 שעות לימוד, וכוללים מידע גם על נקודות חשובות בכף היד, מבנה ומראה הציפורניים, המשמעות של כל אצבע ועוד. היום ניתן ללמוד גם כירולוגיה פסיכודיאגנוסטית – כירולוגיה שבאה לנתח את מצבו הפיזי והרגשי של האדם הנבדק ולסייע לו להיחלץ ממקומות בעיתיים בהם הוא נמצא תודעתית. הכירולוגיה הפסיכודיאגנוסטית אינה מתיימרת לחזות את עתידו של הנבדק. רוצה לדעת אילו מסלולים מציעות מכללת רידמן, מכללת מדיסין לרפואה משלימה, מכללת מהות ועוד מוסדות רבים אחרים? ברר בעזרת אינדקס iLimudim אילו בתי ספר מציעים קורס כירולוגיה מקצועי ולמד כיצד לקרוא בכף היד
כירולוגיה היא שיטה לניתוח אופיו של אדם באמצעות קריאת צורות בכף ידו . הקורס מיועד לפסיכולוגים, מאמנים אישיים ומאבחנים מקצועיים וגם לכל מי שרוצה להעשיר את הידע שלו בתחום נסתר ומרתק זה.
 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור