תקשורת ואומנויות הבמה - קורס שפת גוף

מידע מקיף וחיפוש בתי ספר ללימודי שפת גוף

ביקשת לסנן לפי:
לימודי תעודה ולימודי הסמכה
+
תקשורת ואומנויות הבמה
+
קורס שפת גוף
+
ירושלים והסביבה

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 2 מוסדות לימוד ובהם 2 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
מכללת שלם
מרכז ללימודי הרפואה המשלימה ברוח היהדות
כתובת: ירמיהו 78 ירושלים 94467
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
אסכולות - בית הספר ללימודי תרבות ודעת
האוניברסיטה הפתוחה לימודי המשך
כתובת: בקמפוס רעננה של האוניברסיטה הפתוחה, בבית איילה - בית ספר לגמלאים בתל אביב, בקמפוס בית בירם בכרמל (שלוחת חיפה), בקמפוס הגן הטכנולוגי במלחה (שלוחת ירושלים),
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 2 מסלולי לימוד בתחום קורס שפת גוף, ב-2 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס שפת גוף אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
אתה יודע לדבר, אולי אפילו יש לך יכולת ביטוי גבוהה במיוחד, אבל לא בטוח שאתה מודע לדברים שהגוף שלך אומר. לא סתם קוראים לזה שפת גוף – לגוף שלך יש דרכי תקשורת משל עצמו, ואם תכיר אותן, תוכל להבין את עצמך ואת האחרים הרבה יותר טוב.

כל אדם, אם ירצה זאת או לא, אם יהיה מודע לכך או לא, מעביר לסובבים אותו אינפורמציה נוספת שאינה נאמרת בצורה מילולית. את האינפורמציה הנוספת אתה מעביר לאחרים על ידי שפת גוף וסימנים שהם מפרשים בצורה אינטואיטיבית, שיכולה להיות שונה לגמרי ממה שנאמר במפורש.

קורס שפת גוף ילמד אותך את כל הסימנים הללו, את כל התנועות והמחוות האוניברסאליות שאנחנו עושים בלי בכלל לשים לב. בסוף הקורס תוכל להיות מודע יותר לאינפורמציה שאתה משדר בעזרת הגוף, ולהשתמש בידע הזה כדי לייצר את השפה הגופנית אותה אתה באמת רוצה לשדר. למשל- במקום הלחץ וחוסר הביטחון שעלולים להתפרש מתוך שפת גוף בראיון עבודה, תוכל לשדר משהו אחר לגמרי אם תדע להשתמש בשפת הגוף שלך.

קריאת שפת גוף היא יתרון לא רק בשדרים שאתה מייצר, אלא גם בפירוש המחשבות האמיתיות של העומד מולך. חשוב על כל המצבים בהם היית נותן הכל כדי לדעת מה הצד השני חושב עליך – בדייט, מול המראיין או הבוס שלך, או בכל סיטואציה אחרת.

הידע שתרכוש במהלך קורס להבנת שפת הגוף שלנו, יעזור לך גם ביצירת התדמית והרושם הראשוני הרצויים לך, וגם בעמידה מול קהל ויצירת הקשבה. קורס בתחום עשוי להימשך מספר חודשים, אך ישנן גם סדנאות קצרות יותר.

כדי שתוכל ללמוד שפת גוף מהי, ולאפשר לגוף שלך לדבר במקומך, היכנס לאתר iLimudim ותמצא את כל המידע על הקורסים והסדנאות בנושא.

קרא עוד על קורסי תקשורת ובמה
קרא עוד על לימודי שפות/ לשון/ כתיבה

 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור