זיו כספי, ביה''ס לבגרות ופסיכומטרי

זיו כספי, ביה''ס לבגרות ופסיכומטרי - מידע כללי

ביה''ס אקסטרני הנהנה במשך שנים רבות ממוניטין ומשם מוביל

צור קשר עם מוסד הלימודים
1-800-385-100
או
השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:

בית הספר לבגרות ופסיכומטרי של זיו כספי הוא בית ספר ייחודי ושונה אשר שם לו למטרה ללמד את מקצועות הבגרות והפסיכומטרי באווירה משפחתית ולהעניק לכל תלמיד תחושה של בית חם. בית הספר התחיל מאדם אחד עם חלום וחזון, מורה למתימטיקה יוצא דופן בשם זיו כספי המקפיד עד היום להיות נוכח תמיד בבית הספר וללמד באופן אישי בשיטת לימוד ייחודית ומרתקת, עטופה בהומור ובמשחק באופן המאפשר ללמד מתימטיקה ברמה אחרת גם את מי ששונא, פוחד או נרתע מהמקצוע הטעון הזה.

בבית הספר של זיו כספי לא חוסכים דבר כדי להביא כל תלמיד להצלחה בכל מקצועות הבגרות או הפסיכומטרי: שעות לימוד רבות יותר מכל בית ספר אחר, מרתונים לקראת בחינות ושעורי עזר ככל שיידרש מעבר לשעות הלימוד הרגילות. היתרון הבולט של בית הספר הוא צוות המורים בראשות זיו כספי: מורים מקצוענים ומנוסים ביותר שנבחרו בקפידה ע"י זיו ומציגים רקורד מרשים של ניסיון, לימוד ועשייה - דבר הבא לידי ביטוי בשכרם הגבוה - כי על איכות המורים אין פשרות: רק הטובים ביותר מלמדים אצל זיו כספי!

בית הספר "זיו כספי" הינו מוסד אקסטרני הנמצא תחת פיקוח של משרד החינוך ומציע לתלמידיו הכנה לכל מקצועות הבגרות ולפסיכומטרי במסלולי בוקר, ערב ובמסלולי לימוד משולבים.

שיטות הלימוד הנהוגות ב"זיו כספי" מבוססות על זיכרון של תבניות ועל הליכה מן הפרט אל הכלל. כל שיעור מחולק בדרך כלל לשניים: חלק הראשון חוזרים על החומר שנלמד בשיעור הקודם, ובחלק השני נלמד חומר חדש.

הקורסים שמציע בית הספר הנם מקיפים מאוד! אצל זיו כספי מאפשרים להשלים חומר ע"י קיום קשר בלתי-אמצעי והכוונה של המורה, ובנוסף לכך גם שעות תרגול מעבר לשעות הלימוד במקצועות הקשים מסורתית: מתמטיקה ואנגלית.

בתקופה של כשבועיים לפני סיום הקורס, ולפני בחינת הבגרות, נערכים מרתונים יומיים, בהם חוזרים שוב על כל חומר הלימוד שנלמד במהלך הקורס ופותרים בכיתה בחינות שונות על מנת שהתלמיד יגיע לבחינה בשיא יכולתו.

ב"זיו כספי" ניתן ללמוד בקורסי ההכנה לפסיכומטרי ולבגרויות באחד מהסניפים הבאים: 

בגרות -סניף כפר סבא/רעננה - דרך השרון 12 כ"ס (מרכז שרונה) 
פסיכומטרי: .

באר שבע

אשקלון

אשדוד

מודיעין

ראשון לציון

תל אביב

ירושלים

כפר סבא

נתניה

חדרה

עפולה

טבריה

יקנעם

חיפה

קרית ביאליק

 

בגרויות, פסיכומטרי ומבחני קבלה
שכר לימוד: פרטי, ניתן לשלם על פי הפקדון לחיילים משוחררים
מעונות: אין
כתובת: דרך השרון 12 כפר סבא

*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור