מכללת דאו

מכללת דאו - מידע כללי

מכללה לרפואה משולבת

צור קשר עם מוסד הלימודים
04-9124822
או
השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:

מכללת דאו הנה מכללה לרפואה משולבת (אינטגרטיבית) בה נלמדים תכנים מהרפואה המשלימה והרפואה המערבית כאחד. תהליך ההכשרה מכין את התלמידים לעבודה בקליניקה/קופת חולים של רופא מערבי ומטפלים ברפואה משלימה.

המגמה ללימודי המשך

מגמה זו פונה לקהל המטפלים ברפואה סינית בפרט ובחלקה לקהל המטפלים בכלל
ההשתלמויות והקורסים נחלקים לשניים: חלק אחד מותאם למטפלים בכל השלבים שמעוניינים להתמחות בתחומים ייחודיים כמו אורטופדיה, רפואת ילדים ועוד... ובחלקם למטפלים וותיקים בעלי ניסיון המעוניינים להעמיק ולהרחיב את ידיעותיהם בתחומים שבהם הם כבר עוסקים כמו העמקת יכולות האבחון על פי הלשון הדופק ועוד....

בית הספר עומד על שלוש רגליים עיקריות,
מקצועיות אקדמית הבאה לידי ביטוי בצוות הוראה הכולל מטפלים ומורים מהוותיקים והמנוסים בארץ,  המגישים תוכנית לימוד ברמה הגבוהה ביותר, העומדת בקריטריוני האגודות המקצועיות השונות. דגש ניתן בשנים השלישית והרביעית ללימודים על התנסות קלינית אינטנסיבית, ועבודה מרובה עם מטופלים.

התפתחות אישית הכוללת במהלך ההרצאות ושאר הפעילויות, זיהוי, ניתוח, וערות לתהליכים אליהם נחשפים התלמידים, ויישום התובנות הנובעות מכך על עצמם ועל המטופלים בהם הם מטפלים. התלמיד פוסע תוך תשומת לב במסע ללימוד עצמו ולהכרת חומר הלימוד. במסגרת הלימודים השוטפים נכנסים אלמנטים מיוחדים המחדדים את התכנים הללו, כמו עבודה בחרב, במסלולי הרפואה הסינית והתנועה, המעבירה את תחושת התנועה הרכה והחלקה של ההחדרה, מתרגול ועד להחדרת (הפעם) מחט לגוף המטופל, בליווי התובנה כי נקודת הדיקור ברגע שאתה מכיר ומבין אותה, מזמינה אותך להיכנס אליה כחרב מושחזת.

עבודה ולימודים בטבע, אנו מאמינים כי את לימודי הרפואה המשלימה צריך לחוות ולא רק לדקלם, מכללת דאו ממוקמת במקום ייחודי המוקף בדשאים  ועצים, וקולות של להקת הטווסים מרחפים להם באוויר (תרתי משמע). מיקום זה מאפשר לנו לחשוף את התלמידים להיבטים הטבעיים שהם מהות לימודי הרפואה המשלימה. תיאורית הרפואה המשלימה מבוססת על אנלוגיות מהטבע, התבוננות על עונות השנה ומסלולי תנועת הכוכבים בשמים מדגימים כיצד נעה האנרגיה בגוף האדם. מכללת דאו היא המכללה היחידה בארץ אשר מלמדת הן את האספקט התיאורטי של הטבע וצמחי מרפא, כמו גם את גידולם של צמחי המרפא ועיבודם לכדי תרופות המוגשות למטופלים. יציאות לשטח נכללות בתוכנית הלימוד בכדי להדגיש ולהמחיש את הדברים.

המכללה מתנהלת באווירה כפרית ונעימה, ומאפשרת לינה במקום במחירים השווים לכל נפש.

 

 

שכר לימוד: פרטי
מעונות: אין
כתובת: קיבוץ רמת יוחנן

*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור