בית הספר האמריקאי ללימודי אנגלית

בית הספר האמריקאי ללימודי אנגלית - מידע כללי

הכנה לכל המבחנים הנדרשים ללימודים בחו"ל

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:

בית הספר האמריקאי ללימודי אנגלית, מקבוצת אמריקן סקול, הינו בית הספר הגדול,המקיף והמוביל בישראל ללימודי אנגלית. בית הספר  מציע ללקוחותיו גישה ייחודית ללימודי אנגלית זאת כי אצלנו האנגלית היא שפה קלה. אצלנו לומדים אנגלית בישראל ברמה של אמריקה!

כל  שאתם צריכים לעשות זה לבחור יום אשר נוח לכם ללמוד וסניף מעשרות הסניפים בפריסה ארצית שלנו. אנובביה"ס האמריקאי חוסכים לכם את כאבי הראש שמסביב ומעניקים את התנאים האידיאליים להצליח במבחן. בנוסף לזאת, בית הספר מספק לכם חווית למידה בסטנדרט גבוה ביותר: מורים בעלי ותק של שנים בלימוד אנגלית המלמדים בכיתות קטנות ודוגלים ביחס אישי ותכנית לימודים פרטנית לכל סטודנט. כל זאת על מנת להבטיח  לכם שהאנגלית שלכם תשתפר בצורה המהירה, הטובה והאיכותית ביותר!

מסלולי הלימוד

גלריית תמונות - בית הספר האמריקאי ללימודי אנגלית

כל  שאתם צריכים לעשות זה לבחור יום אשר נוח לכם ללמוד וסניף מעשרות הסניפים בפריסה ארצית שלנו. אנו בביה"ס האמריקאי חוסכים לכם את כאבי הראש שמסביב ומעניקים את התנאים האידיאליים להצליח במבחן. בנוסף לזאת, בית הספר מספק לכם חווית למידה בסטנדרט גבוה ביותר: מורים בעלי ותק של שנים בלימוד אנגלית המלמדים בכיתות קטנות ודוגלים ביחס אישי ותכנית לימודים פרטנית לכל סטודנט. כל זאת על מנת להבטיח  לכם שהאנגלית שלכם תשתפר בצורה המהירה, הטובה והאיכותית ביותר.

 

הסניפים שלנו:

   ר"ג,  רעננה,  ראשון לציון,  אשדוד, רחובות,  ב"ש,  טבריה, עפולה,  חיפה- לב המפרץ,  חיפה – אוניברסיטת חיפה, קריית מוצקין,   כרמיאל,  ירושלים,  נתניה,

  חדרה,  פתח תקווה

 

שכר לימוד: פרטי
מעונות: אין

*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור