ימים פתוחים ב H.I.T המכון הטכנולוגי חולון

ימים פתוחים ב H.I.T המכון הטכנולוגי חולון

ב H.I.T המכון הטכנולוגי מזמינים את המועמדים לסדרה של ימים פתוחים יעודיים לתחומי הלימוד הנלמדים במכון

   ב H.I.T המכון הטכנולוגי חולון יש מספר ימים פתוחים, ולא רק יום פתוח אחד. דובי פלג, מנכ"ל המכון מסביר: "הן ההחלטה מה ללמוד והן ההחלטה באיזה מוסד אקדמי ללמוד הן החלטות רציניות, משמעותיות המשפיעות על עתידו של כל אדם השוקל לימודים אקדמיים. אנו לא מאמינים או חושבים, ש'יום פתוח', יום שבו ניתנים הסברים על כל תכניות הלימוד השונות במקביל, יום של הפנינג, קרנבל והופעות, יכול לתת מענה הולם למועמד שעומד לפני החלטות כה משמעותיות. לכן, אצלנו ב H.I.T המכון הטכנולוגי חולון יש סבב", הוא מדגיש, "של מספר ימים פתוחים, כאשר לכל תחום לימודים יש יום פתוח במועד אחר. ממילא אין טעם שמועמד המתעניין בעיצוב, למשל, ישמע פרטים על תחום אחר הנלמד במכון: ניהול טכנולוגיה, מדעי המחשב, מתמטיקה שימושית, טכנולוגיות למערכות למידה או הנדסת חשמל.  זה אומנם עולה למכון יותר, אבל כמנכ"ל המכון, חשוב לי שהבאים בשערינו יקבלו מההתחלה יחס רציני ומקצועי, כיאה להחלטה המשמעותית לה הם נדרשים, החלטה שתשפיע על עתידם בתחומים רבים. אנו משתדלים לתת למועמדים את אותו יחס רציני לו זוכים גם הסטודנטים של המכון".

 בכל יום פתוח כזה מוצג המכון באופן כללי, האווירה בקמפוס והשירותים המתקדמים העומדים לרשות הסטודנטים. דקאן הפקולטה או ראש המחלקה מעבירים מצגת תמציתית, שמסבירה בדיוק מה התכנים שנלמדים, כיצד בנויה המערכת ואיזה תואר מקבלים הבוגרים. מנהלת היחידה להכוון תעסוקתי מסבירה על אפשרויות התעסוקה העומדות לרשות הסטודנטים והבוגרים. בכל מפגש מידע, החלק שזוכה להתעניינות הרבה ביותר מצד קהל המתעניינים הוא החלק שבו סטודנטים ובוגרים של המכון מציגים את התרשמותם האישית וחוויותיהם מהלימודים, הסיבות לבחירתם ללמוד דווקא במכון, ועל השתלבותם בשוק העבודה.  שגיא לוי, ראש מדור רישום והכוון לימודי: "הימים הפתוחים הם הזדמנות מצוינת למתעניינים להגיע, לקבל מידע, להתרשם מהאווירה בקמפוס, לשאול שאלות ולקבל החלטה מנקודה שכל המידע החשוב נמצא אצלם ביד".

 במהלך מפגש המידע מוסבר על המסלול הגמיש- מסלול ייחודי ל H.I.T המכון הטכנולוגי חולון, המאפשר לסטודנטים החפצים ללמוד במסלול זה, לשלב בצורה אופטימאלית לימודים וקריירה בתחום.

לנרשמים במהלך הימים הפתוחים תינתן הנחה של 10 אחוזים בדמי הרישום למכון.

 סבב מפגשי מידע אחרון לקראת רישום לשנה"ל תש"ע יתקיים בין התאריכים 17-24 במאי 2009.

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 1 מוסדות לימוד ובהם 1 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
בעמוד זה נמצאים 1 מסלולי לימוד בתחום מכללות לעיצוב ואדריכלות, ב-1 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין במכללות לעיצוב ואדריכלות אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור