לראשונה, קורס למגייסי כספים מפילנתרופים

לראשונה, קורס למגייסי כספים מפילנתרופים

הקורס יתקיים במכללה האקדמית גליל מערבי

 לראשונה, קורס למגייסי כספים לארגונים ציבוריים. היחידה ללימודי המשך של המכללה האקדמית גליל מערבי משיקה קורס יחודי המיועד למגייסי כספים מפילנתרופים וקהילות בישראל ובעולם. מאות ארגונים וגופים ציבוריים בישראל, בתחומי הרפואה, ההשכלה הגבוהה, הרווחה ועוד, כוללים בתקציבם כספי תרומות של פילנתרופים ואף מפעילים מערכות מורכבות בארץ ובחו"ל, בהיקף של מיליוני שקלים בשנה, לצורך גיוס משאבים. את הקורס ינחה נתן גולן, בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום הפילנתרופיה.

"המשבר העולמי ומעילת מיידוף יצרו צל גדול על עולם התרומות.  כעת המלחמה היא על כל דולר ועל כל תורם. עמותות שלא היו מקצועיות או שהסתמכו על קסמו של מגייס הכספים – יסגרו. יש עמותות קטנות ומקצועיות שמגייסות סכומים דומים לאלה של ארגונים גדולים". קובע היועץ לגיוס משאבים, נתן גולן. "שנים רבות נתפס גיוס המשאבים  כשנור", אומר גולן. "בעשור האחרון נעשה שדרוג מקצועי משמעותי בתחום. התורמים ונציגיהם מגיעים מהעולם העסקי - ודורשים התנהלות מקצועית", הוא מסביר. בקורס ילמדו המשתתפים אסטרטגיות וטקטיקות לגיוס מוצלח, בניית תיק תורם, יערכו הכרות עם עולם המגביות בקהילות היהודיות, ילמדו על היערכות לביקורי אח"מ בארץ ועוד. לדברי גולן,  בארץ פועלים מאות מגייסי כספים, המשתכרים בממוצע למעלה מעשרת אלפים ₪ בחודש.

 "ניתן לזהות בבירור ירידה בהיקף השקעות הממשלה במגזר השלישי לצד עליה בהתמקצעות בגיוס המשאבים, כי זו הדרך היחידה העומדת בפני המוסדות להשלים את התקציב", מצהיר גולן ומחדד:  "יש היום כסף בידיים יהודיות יותר מאי פעם. הדימוי שלא רוצים לתת לישראל, אלא לצרכים מקומיים, אינו נכון". לדבריו, מחקר שבדק מהן מהן הסיבות למתן תרומה גילה כי הסיבה המרכזית היא – כי מישהו ביקש. אחריה, בסדר יורד: למטרות זיכוי ממס; למען האדרת שם התורם; בעקבות התרשמות מהנציג המגייס ומתוך הזדהות עם מטרות הארגון. 

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 2 מוסדות לימוד ובהם 2 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
היחידה ללימודי המשך וללימודי חוץ של אוניברסיטת חיפה
מיומנויות וכישורים מקצועיים בתחומי המִנהל, הניהול, הרוח, החברה והאמנות
כתובת: אוניברסיטת חיפה, היחידה ללימודי חוץ, הר הכרמל, חיפה 31905
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
A.B.S בית ספר למסחר ועסקים
ללמוד את "השטח" מהמומחים
כתובת: רחוב שושנה פרסיץ 15 הקריה האקדמית תל אביב
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
קורס ניהול משא ומתן עסקי במרחב הקמעונאי
בעמוד זה נמצאים 2 מסלולי לימוד בתחום קורס יזמות, ב-2 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס יזמות אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור