ליגת כדורסל באקדמיה

ליגת כדורסל באקדמיה

השנה, לראשונה, הוקמה בארץ ליגת מכללות ואוניברסיטאות מכל האזורים בכדרוסל


השנה, לראשונה, הוקמה בארץ ליגת מכללות ואוניברסיטאות מכל האזורים בכדרוסל. במסלול האקדמי המכללה למינהל למשל, לומדים כמה מאלופי הארץ: כמו שמוליק ברנר, קפטן עירוני רמתן גן, מורן רוט, גארד באלופת המדינה - הפועל חולון. שמעון אמסלם, קפטן הפועל תל אביב ונבחרת ישראל בכדורסל לשעבר,  שהצטרף לסגל המסלול האקדמי המכללה למינהל לפני מספר חודשים, על מנת לשמש כראש מדור הספורט בדיקאנט הסטודנטים של המכללה, מספר כי, "בארצות הברית אין ליגת נוער יש רק מכללות. הכל מנוהל שם על ידי המכללות. כל פרויקט ליגת המכללות הוא ברמת מקצוענות מאוד גבוהה ומגלגל מיליוני דולרים".

מאז ששמעון אמסלם נכנס לתפקיד, קבוצת הכדורסל של המסלול האקדמי המכללה למינהל זכתה באליפות אס"א בינלאומית וזכתה במקום השני בתחרות הבינלאומית של אס"א שנערכה בחסות מרכז פרס לשלום.

 במסגרת טורניר ידידות שנערך בחודש יוני 2008 בישראל שיחקו נבחרות כדורסל של סטודנטים וסטודנטיות נגד נבחרות זרות. "בטורניר היו מפגשים של שחקני המסלול האקדמי עם ספורטאים של הרשות הפלשתינאית," אומר אמסלם "שחקני הנבחרת הפלשתינאית והשחקנים של המסלול דנו בקשר בין הספורטאים והדיון היה כל כך אינטליגנטי ופורה שאתה מבין שהספורט הוא מקשר לא רק בין עסקים ובין אנשים אלא גם בין מדינות בעלות קונפליקטים. הסטודנטים שלנו ייצגו לא רק את המסלול שלנו אלא את המדינה בכלל." 
 

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 0 מוסדות לימוד ובהם 0 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
בעמוד זה נמצאים 0 מסלולי לימוד בתחום , ב-0 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין ב אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור