הקלות בשנה הראשונה ללימודים במכללת הדסה

הקלות בשנה הראשונה ללימודים במכללת הדסה

מכללת הדסה ירושלים תאפשר לסטודנטים להתחיל ללמוד בסמסטר הקרוב במתכונת של שני קורסים ולהקל את הכניסה לשנת הלימודים הראשונה

מכללת הדסה ירושלים, המתמחה במדעי הבריאות, המחשבים והתקשורת החזותית, מקלה על הסטודנטים של שנת הלימודים הבאה (אוקטובר 2009). המכללה תאפשר באופן יוצא דופן וייחודי להתחיל ללמוד השנה בסמסטר אביב במתכונת של שני קורסים, ובכך לאפשר לסטודנטים להתחיל את הלימודים האקדמיים בקלות, ולנטרל את אפקט הלחץ המלווה פתיחת כל שנת לימודים.

ההזדמנות הייחודית נועדה לאפשר לסטודנטים החדשים כניסה קלה ללימודי ההשכלה הגבוהה, אפשרות להשקיע בלימודים וחוויית לימודים נעימה, וכן לאפשר שילוב של עבודה ולימודים.

במכללת הדסה פועלים חוגים אקדמיים, מכינה קדם אקדמית, בית ספר להנדסאים ומרכז ללימודי המשך.
בתי הספר האקדמיים הם: ביה"ס למדעי הבריאות והחיים, ביה"ס למדעי המחשב, ביה"ס לתקשורת ועיצוב, ביה"ס לניהול וביה"ס לתקשורת חזותית.

מכללת הדסה ירושלים היא מוסד הלימודים היחיד בישראל בו ניתן ללמוד תואר שני במדעי האופטומטריה (M.Optom). בנוסף, המכללה היא המוסד האקדמי היחיד בישראל החבר בארגון הקיימות העולמית (AASHE), בו חברים גם המוסדות האקדמאיים המובילים בעולם וכן ארגונים עסקיים, ארגונים ללא מטרות רווח ורשויות ממשלתיות מכל רחבי העולם.

סגור