לראשונה -התמחות בביטוח פנסיוני במסגרת לימודי תואר ראשון

לראשונה -התמחות בביטוח פנסיוני במסגרת לימודי תואר ראשון

מספר שיא של 160 סטודנטים התקבלו להתמחות בביטוח פנסיוני שנפתחה לאחרונה בחוג לכלכלה במסלול האקדמי המכללה למינהל

 

מספר שיא של 160 סטודנטים התקבלו להתמחות בביטוח פנסיוני שנפתחה לאחרונה בחוג לכלכלה במסלול האקדמי המכללה למינהל. החוג הינו הראשון בישראל לפתוח מסלול מיוחד המיועד לסטודנטים המעוניינים להתמחות בתחום ולהוציא, בסיום לימודיהם האקדמיים, תעודת יועץ פנסיוני.

לדברי ד"ר ארז סיניבר, ראש החוג לכלכלה במסלול האקדמי המכללה למינהל, "חרף העובדה שעברו למעלה משלוש שנים מאז התחוללה בשוק ההון הישראלי רפורמת בכר, אשר במסגרתה חודדה החשיבות של תחום הייעוץ והשיווק הפנסיוני והצורך בכניסת כוח אדם איכותי כמנוף לשיפור הפעילות בתחום, המוסדות האקדמיים טרם נערכו לתת מענה לדרישה הגוברת ללימודים גבוהים בתחום. החוג לכלכלה במסלול האקדמי המכללה למינהל לקח על עצמו את האתגר והוא מציע כיום מסלול ייחודי בתחום הביטוח בכלל ובתחום הפנסיוני בפרט".

את ההתמחות מוביל ניר כהן, ששימש עד לאחרונה כמשנה לממונה על שוק ההון, ביטוח וחסכון  במשרד האוצר ואף נמנה על בוגרי המחזור הראשון של החוג לכלכלה במכללה.  בין המרצים ניתן למצוא את, מר דודי ליידנר, לשעבר מנהל מחלקת הפנסיה במשרד האוצר, עו"ד גיא קריגר, היועץ המשפטי של קרן הפנסיה מבטחים ואת אפי סנדרוב, סמנכ"ל הכספים של קרן הפנסיה מקפת.

ניר כהן, ראש ההתמחות בביטוח פנסיוני אומר כי, "המטרה של ההתמחות בביטוח פנסיוני במסגרת החוג לכלכלה של המסלול האקדמי המכללה למינהל, הינה להקנות לסטודנטים ידע תיאורטי ומעשי בחסכון הפנסיוני בין אם יבחרו לעסוק בתחום כיועצים או כסוכנים פנסיוניים, ובין במסגרת השתלבותם בכל תחום עיסוק אחר אשר במסגרתו יידרשו לנושא החיסכון הפנסיוני שלהם או של קרוביהם.  אני מקווה שהיוזמה של המכללה לשלב התמחות בביטוח פנסיוני במסגרת לימודי התואר הראשון בכלכלה הנה בבחינת פריצת דרך עבור חוגים ומוסדות לימוד אקדמיים נוספים כחלק מיצירת צרכנות פיננסית נבונה בישראל אשר תתרום הן לציבור הרחב והן לגורמים הפועלים בתחום".

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 1 מוסדות לימוד ובהם 1 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
המכללה האקדמית נתניה
עושים אוניברסיטה לעסקים
כתובת: האוניברסיטה 1 נתניה
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 1 מסלולי לימוד בתחום לימודי ביטוח, ב-1 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בלימודי ביטוח אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור