תערוכת ציורים בסמי שמעון

תערוכת ציורים בסמי שמעון

גלריית ג'וּן במכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון מציגה: "מעל המציאות" - תערוכת ציורים קבוצתית

ב-15.12 בשעה 18:30 נפתחה בגלריית ג'וּן של המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון תערוכת "מעל המציאות" המציגה את ציוריהם של 13 אמנים, שחשפו את המשתקף מול עיניהם. בתערוכה יוצגו 32 יצירות מובחרות והיא תוצג במכללה עד לתאריך ה-15.2.08. זוהי התערוכה השביעית המוצגת בגלריית ג'וּן של המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון. הכניסה חופשית- הקהל מוזמן.

בציוריהם המיוחדים יציגו 13 האמנים: אוסטריצקי ארקדי, אורון משה, גודין ארסני, זובנקו יוליה, ז'ודרו אנדריאן, זרניצקי אנה, חיניץ אליה, כרמלי גלינה, מונין סרגיי, פילונוב אלכסנדר, קפליאן יוסף, קוטלאר בוריס, רובין אולגה, את השפעתן ההיסטורית של תנועות הדאדא והסוריאליזם בכלל, ואת השפעתן על אמנים צעירים, בפרט.

הציורים שיוצגו בתערוכה נותנים ביטוי לאמנות חופשית, לעקרונות ולאלמנטים מהזרם הסוריאליסטי, לאמונות ולמחשבות. בציוריהם ניתן להבחין במחשבות העמוקות והטהורות, בצורות הגיאומטריות באובייקטים צמודים ורחוקים, באלמנטים הגיוניים ולא הגיוניים ובדמויות ברורות ומטושטשות – כיד הדמיון הטובה של המתבונן.

בתכנית: התכנסות בשעה 18:30 וקבלת פנים בגלריית ג'וּן, קומה 4 בניין 23, לאחר מכן בשעה 19:00 ישאו ברכות אוצר המכללה מר מתי מן ונציג האמנים מר גודין ארסני.

פרופ' יהודה חדד, נשיא המכללה ציין לקראת פתיחת התערוכה כי: "אנו גאים להציג בגלרית ג'וּן את התערוכה הקבוצתית על מגוון עבודותיהם המיוחדות של האמנים. התערוכה "מעל המציאות", מציגה אידיאולוגיות, רוחניות ומגדירה מחדש את מצבו הקיומי של האדם ואת דרכי תפישתו את העולם הסובב אותו. מטרתה של הגלריה היא להיות "שער פתוח" לקהילה ולתרום לבאר שבע מבחינה חברתית ותרבותית". 

על גלריית ג'וּן – (June)
גלרית ג'וּן היא גלריה ייחודית של המכללה המהווה Dining Gallery, שהינו בית קפה ומסעדה לסטודנטים ולסגל העובדים, אך גם מקום תרבותי ותוסס בו יוצגו תערוכות מתחלפות של אמנים מקומיים אשר יוסיפו גוון איכותי נוסף למכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון ולעיר באר שבע בכלל.

סגור