גידול של 27% במספר הסטודנטים ב-SCE

גידול של 27% במספר הסטודנטים ב-SCE

SCE - המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון החלה את שנת הלימודים תשס"ט ורשמה לזכותה הישג מרשים: תוך שנתיים בלבד נרשם גידול של 27% במספר הסטודנטים הלומדים במכללה בעלת הקמפוסים בבאר שבע ובאשדוד.

המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון – SCE פתחה באופן רשמי את שנת הלימודים. המכללה רושמת גידול נאה ומרשים במספר הסטודנטים של 27% לעומת תשס"ז ו- 15% לעומת אשתקד!! הסטודנטים החלו לימודיהם במגוון מחלקות הלימוד כגון: הנדסת חשמל ואלקטרוניקה (24%), הנדסה כימית (18%), הנדסת מכונות (10%), הנדסת תוכנה (14%), הנדסת תעשייה וניהול (22%) והנדסת בניין (12%).
 
מזה מספר שנים שנתוני משרד התמ"ת מצביעים על כך ששוק העבודה זקוק יותר מתמיד למהנדסים, ההנחה היא שהסטודנטים הפוטנציאלים מבינים שקיימת סבירות גבוהה במיוחד במציאת עבודה בקלות בתום הלימודים ששכר נאה בצידה.

ההסברים לגידול המרשים במספר הסטודנטים במכללה הם הצורך הגדול במהנדסים בתעשייה, כמו גם הקשר ההדוק של המדור להכוון תעסוקתי במכללה עם חברות ההייטק והתעשיות, המשלבות בוגרים וסטודנטים בעבודה.

פרופ' יהודה חדד, נשיא המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון SCE, מציין כי: "הסיבות לצמיחה המואצת נובעות מן העובדה כי המכללה מעניקה רמת שירות גבוהה ביותר וזהו נתון שנמדד מדי פעם על ידי סקרי איכות שמעבירה המכללה כל סמסטר, צוות המכללה מטפח יחס חם וקשר אישי עם הסטודנטים ועושה כל שביכולתו על מנת להעניק לכל סטודנט וסטודנטית שירות מקצועי ואישי".

סגור