שחר צוברי בקמפוס אילת

שחר צוברי בקמפוס אילת

קמפוס אוניברסיטת בן-גוריון באילת יעניק מלגת לימודים למדליסט האולימפי שחר צוברי


אוניברסיטת בן-גוריון קמפוס אילת החליטה להעניק מלגת לימודים לרכישת תואר ראשון ושני, למדליסט האולימפי, שחר צוברי, תושב העיר, על זכייתו במדליית הארד בשיט, המדליה היחידה של ישראל באולימפיאדת בייג'ין 2008.

צוברי השתתף זו הפעם הראשונה במשחקים האולימפיים ולמרות גילו הצעיר, עשה זאת בכבוד רב ואף סיפק הישגים שרבים לא ציפו ממנו. צוברי היה התקווה האחרונה למדליה ישראלית בבייג'ין ועמד בציפיות ובלחץ.

את ההודעה על הענקת מלגת הלימודים קיבל צוברי באופן רשמי מראש מינהל קמפוס אילת של האוניברסיטה, איתן ריהן, שציין כי ההחלטה על כך נפלה בשל הישגיו הראויים לציון ו"כדי לוודא שתישאר איתנו לאורך זמן". ריהן: "נשמח לראות אלוף אולימפי אילתי בין מאות הסטודנטים אשר בחרו להגיע לעיר במטרה ללמוד בקמפוס אוניברסיטת בן-גוריון".

 במעמד זה, לרגל יום הולדתו ,חברי צוות בית- הספר הבינלאומי למלונאות ותיירות שבאוניברסיטה הכינו לשחר הפתעה נוספת: הם עיצבו לכבודו עוגה ועליה גלשן משולב בלוגו של האוניברסיטה דמוי להבת-אש בצבע כתום.

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 0 מוסדות לימוד ובהם 0 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
בעמוד זה נמצאים 0 מסלולי לימוד בתחום מלגות אקדמיות, ב-0 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין במלגות אקדמיות אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור