אומנות בלוינסקי

אומנות בלוינסקי

האמנות היא דרך יצירתית וחוויתית ללמוד. במכללת לוינסקי לחינוך בתל אביב שילבו אותה במגוון מסלולים

מאמרים רבים בחינוך עוסקים בסוגי אינטליגנציות ובדרכי למידה שונות של לומדים. במכללת לוינסקי לחינוך נענו לאתגר והכניסו את שיעורי האמנות ככלי נוסף המסייע למורים לאפשר לתלמידים דרכי למידה מגוונות.
במכללת לוינסקי לחינוך הרחיבו את החוג לאמנות בשנים האחרונות. תת-התמחות בשילוב אמנויות בלמידה שולבה במסלול הגיל הרך הרגיל ובמסלול הגיל הרך של החינוך המיוחד. במסלולים אלה אף ניתנים מלגות על סך 5000 ₪ לסטודנטים שעומדים בתנאי הקבלה. כמו כן הסטודנטים יכולים לשלב תת-התמחות זאת גם במסלול בית-הספר היסודי.

במסגרת תת-ההתמחות לומדים הסטודנטים מגוון שיעורים: תולדות האמנות, אמנות דיגיטלית, הבעה ויצירה בחומרים, דרכי הוראת האמנות, אמנות פלסטית לרשות הילד בעל הצרכים המיוחדים, תיאטרון בובות ככלי טיפולי ועוד.
הסטודנטים נחשפים למגוון דרכי הבעה באמנות חזותית ומקבלים סקירה רחבה על זרמים שונים באמנות. הם לומדים לתת לילד לבטא את עצמו דרך האמנות, לתת דרור לדמיונו ולהעיז לחלום.

במסלול היסודי ניתן דגש על שימוש באמנות ככלי ללמידה של החומר: ארגון החומר, למידה של החומר בצורה חוויתית שתעזור לילד להבין ולזכור את החומר ועוד.
בנוסף ללימודים לתואר ראשון מתקיימים במכללת לוינסקי לחינוך גם לימודי תעודה והשתלמויות שונות בנושא האמנות. בין התכניות קיימת גם תכנית קורס של הנחיית קבוצות בשילוב אמנויות. בבסיס התכנית עומדת ההנחה, כי ניתן להנחות קבוצה בתהליך של גיבוש או בתהליכי שינוי, כאשר האמנות משמשת כלי להבעה ולחשיבה יצירתית של חברי הקבוצה.

תכנית נוספת היא תרומת האמנות החזותית לאדם בהנחיית ד"ר דורית כהן ראש החוג לאמנות חזותית, במכללת לוינסקי. התוכנית מנסה לזמן ללומדים אפשרויות לשלב אמנות חזותית בדיסציפלינות השונות, על מנת לאפשר לילדים להציג את אשר לומדים, באמצעות שפת האמנות החזותית. התוכנית כוללת שיעורים עיוניים תיאורטיים והתנסות בסדנאות הבעה ויצירה.

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 2 מוסדות לימוד ובהם 6 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
המכללה האקדמית בית ברל- הפקולטה לחינוך
המכללה האקדמית בית ברל
כתובת: בית ברל
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
המכללה האקדמית בית ברל- הפקולטה לאמנות-המדרשה
המכללה האקדמית בית ברל
כתובת: בית ברל
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 5 מסלולים
תואר ראשון דו חוגי (B.Ed.) לימודי אמנות עיוניים
הכשרת אקדמאים להוראת אמנות
הכשרת אקדמאים להוראת קולנוע
תואר ראשון.Ed.F.A בקולנוע
תואר ראשון .B.Ed.F.A באמנות
בעמוד זה נמצאים 6 מסלולי לימוד בתחום הוראת אמנות, ב-2 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בהוראת אמנות אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור