תוכניות חדשות במכללה למינהל

תוכניות חדשות במכללה למינהל

MBA מתמחה בניהול אסטרטגי, MBA מתמחה בניהול שרשרת אספקה, MBA מתמחה במימון בדגש על מימון תאגידי וממשל תאגידי.

לקראת שנת הלימודים הקרובה (תשס"ט) פותח בית הספר למינהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל 3 התמחויות חדשות בלימודי התואר השני (MBA). שלושת ההתמחויות הינן ייחודיות מסוגן:

התמחות בניהול אסטרטגי - ניהול אסטרטגי הינו אחד התחומים המרכזיים בלימודי הניהול בעולם ומוסדות אקדמיים רבים מעניקים תארים מתקדמים, כולל דוקטורט, באסטרטגיה. התכנית החדשה מציעה לימודים מעמיקים המקנים בסיס רחב בהבנה של האסטרטגיה עסקית, אינטגרטיביות, יזמות וחדשנות ומיומנויות בתחומי הניהול הבכיר עם דגש על תכנון לטווח-ארוך וקבלת החלטות איכותית בתנאי סיכון ואי ודאות גבוהים. סגל התכנית  כולל 5 מרצים בעלי דוקטורט באסטרטגיה ניהולית, בהם מרצים מאוניברסיטאות הרווארד, אינסיאד ודיוק.
בין הקורסים שמציעה ההתמחות: ניהול מיזוגים ורכישות, ייעוץ אסטרטגי, שת"פים אסטרטגיים, מימון חברות הזנק, הקמת וניהול עסקים חדשים, אסטרטגיות גלובליות לחברות ישראליות ועוד. התכנית מיועדת לבעלי תואר אקדמי ראשון לפחות, מנכ"לים, סמנכ"לים, דירקטורים, מנהלי חטיבות, מנהלי יחידות ופונקציות, מנהלי פתוח עסקי ויזמות, השקעות הון סיכון ולמי שמייעדים עצמם לתפקידי דירקטור, CSO ועוד.

התמחות בניהול שרשרת אספקה - ארגונים העוסקים בפיתוח וייצור טכנולוגיות מורכבות ו\או מערכות ומכלולים רבים ניצבים היום בפני  החלטות מזן חדש: איפה ואיך לרכוש חומרי גלם, לאן לשנע, היכן נמצא שוק המטרה, איך ליצור צפי רכישות חומרי גלם בכמות המתאימה לביקוש המצרפי או כיצד להקטין זמן הגעה לשוק עם מוצר מתחלף וכיצד להפוך את ההתנהלות המסחרית לגמישה למול רצונות הלקוח המשתנים תדיר. מדובר בתפיסה ניהולית אינטגרטיבית שתפקידה תכנון, יישום ובקרת תהליכים חוצי ארגון והרואה בנעשה ב"חצר האחורית של המפעל" את מנוע הצמיחה של ארגון בשוק שצפיפות ההיצע בו הולכת וגדלה.
בישראל, עד היום, לא היתה התמקצעות אקדמית בלימודי שרשרת האספקה בלימודי המוסמך. על מנת לענות על הצורך הגובר פותח בית הספר למינהל עסקים התמחות מיוחדת בניהול שרשרת האספקה. התוכנית מיועדת למנהלים בדרג ביניים, בעלי ניסיון או המעוניינים לעסוק בתחום התפעולי-טאקטי של הארגון. התוכנית תכשיר את הסטודנטים כך שיוכלו לתפוס בעתיד עמדות בדרג הניהולי התפעולי הבכיר.
בין הקורסים שמציעה ההתמחות: היבטים טכנולוגים ומשפטיים בניהול שרשרת אספקה, ניהול משא ומתן, ניהול פרויקטים, ניהול ספקים, מערכות מידע ועוד. הלימודים כוללים פרקטיקום בניהול שרשרת אספקה, המאפשר לסטודנטים להציג ניסיון ממשי עם סיום הלימודים.

התמחות במימון - בדגש על מימון תאגידים - ההתמחות החדשה במימון של המכללה למנהל ראשון שמה דגש על מימון תאגידים וממשל תאגידי. זאת כמענה לעליית חשיבותו של התחום בשנים האחרונות. לעיתים קרובות יש צורך בהתמחות מיוחדת להתמודד עם רמת המורכבות הגבוהה במיוחד של העסקאות הנעשות בתאגידים, או על מנת להבין את התכניות הפיננסיות המוגשות לאישור הדירקטוריון. תכנית זו מיועדת למי שעובדים בתאגידים או מתעניינים בתחום ובין היתר למי שמתעתדים לשמש כדירקטורים בחברות גדולות. בין המרצים ד"ר אהוד שפירא (יו"ר הפניקס), פרופ' יורם עדן, פרופ' תמיר אגמון ופרופ' צבי ספרא.

לדברי פרופ' עדי ערמוני, דיקן בית הספר למנהל עסקים:  "אנו גאים להשיק את התכניות המיוחדות הללו, המאפשרות לתלמידינו לבחור את ההתמחות המדויקת שתהייה להם לעזר הרב ביותר בבניית הקריירה. התכניות החדשות עונות על צרכיו המשתנים של השוק העסקי הדינאמי, אשר עמידה בהם מהווה תנאי חיוני להצלחה בעולם העסקים העכשווי".

שלוש ההתמחויות החדשות מצטרפות ל-7 התכניות בלימודי התואר הראשון ול-10 התכניות בלימודי התואר השני בבית הספר למינהל עסקים של המכללה למנהל ראשון ההרשמה אליהן מתקיימת בימים אלו.

 

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 10 מוסדות לימוד ובהם 20 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
הקריה האקדמית אונו
אקדמיה יישומית
כתובת: צה"ל 104 קרית אונו
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
תואר ראשון במשפטים בשילוב תואר שני במנהל עסקים
אוניברסיטת חיפה
קידום המצוינות האקדמית לכל סטודנט באמצעות יחס פרטני ואישי
כתובת: הר הכרמל, חיפה, 31905
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 5 מסלולים
תוכניות בינלאומית במינהל עסקים MBA
תואר שני במינהל ציבורי ומדיניות ציבורית
תואר שני בלוגיסטיקה
תואר שני (MBA GLOBAL GREEN)
מנהל עסקים לתואר שני
האקדמית תל אביב - יפו
לדעת איפה להצטיין
כתובת: רח' רבנו ירוחם 2 תל אביב .
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
המכללה האקדמית נתניה
עושים אוניברסיטה לעסקים
כתובת: האוניברסיטה 1 נתניה
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
האוניברסיטה הפתוחה
הרשמה פתוחה ואיכות אקדמית
כתובת: רבוצקי 108, ת"ד 808, רעננה | סניפים בכל הארץ
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
 
 
המרכז האקדמי פרס
ללמוד אחד על אחד עד התואר
כתובת: הנביאים 8 רחובות
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
מכללת רמת גן
תואר אוניברסיטאי ושכר לימוד של אוניברסיטה בתנאים של מכללה
כתובת: פנחס רוטנברג 87, רמת-גן
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
המרכז ללימודים אקדמיים
ההבדל בין תיאוריה לקריירה
כתובת: היוצרים 2 אור יהודה
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 4 מסלולים
MBA במנהל עסקים במסלול שיווק
MBA במנהל עסקים במסלול מימון
MBA במנהל עסקים במסלול משאבי אנוש
M.B.A במנהל עסקים רב תחומי
לימודי תואר שני בקריה האקדמית אונו
אקדמיה יישומית
כתובת: צה"ל 104 קרית אונו
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 4 מסלולים
תואר שני במנהל עסקים התמחות בניהול איכות הסביבה
תואר שני במנהל עסקים התמחות בניהול הארגון
תואר שני במנהל עסקים באסטרטגיה ויזמות עסקית
תואר שני במנהל עסקים תואר שני עם התמחות בניהול פארמה ומערכות בריאות
 
 
בעמוד זה נמצאים 20 מסלולי לימוד בתחום לימודי מנהל עסקים תואר שני, ב-10 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בלימודי מנהל עסקים תואר שני אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור