יותם הלפרין חתם ברחובות

יותם הלפרין חתם ברחובות

הכדורסלן המבטיח יותם הלפרין התקבל ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים במרכז האקדמי פרס ברחובות

יותם הלפרין, הגארד הצעיר בן ה-24 של מכבי תל אביב ונבחרת ישראל בכדורסל, התקבל באחרונה ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים, במרכז האקדמי פרס ברחובות ויחל את לימודיו האקדמיים באוקטובר הקרוב.
במסגרת לימודיו יקבל הלפרין, ככל סטודנט במרכז, "פרופ' אישי", שהוא למעשה חונך אקדמי שילווה את התקדמותו בלימודים ויסייע לו למצות את יכולותיו. תמיכה זו תאפשר לו, לדבריו, להמשיך לקדם גם את הקריירה שלו בכדורסל, תוך כדי הלימודים לתואר.
לאחר קבלתו ללימודים הלפרין נעתר לבקשת המרכז האקדמי פרס כי ישמש גם כפרזנטור לטובת המכללה.
הלפרין מסביר כי ההחלטה ללמוד התגבשה בו במשך השנה האחרונה. "חשבתי על העתיד שלי ועל כך שהגיע הזמן ללמוד לתואר. חיפשתי מקום שיאפשר לי להצליח בלימודים בלי לפגוע באימונים ובקריירה הספורטיבית שלי שאותה אני אוהב ומתכוון להמשיך ולטפח. בדקתי כמה מקומות אבל הרעיון הזה של לימודים לתואר בליווי צמוד ומעקב של מנחה אקדמי אישי, הכי התאים לי". 

-שאלה: מה פתאום לימודים, עכשיו?
ראשית, לא מדובר באקט פתאומי אלא בפעולה מחושבת מאוד אשר כללה בדיקה מקיפה של מספר מוסדות לימוד מובילים
בנוסף, כמו כל החברים שלי, שבימים האלו התחילו לתכנן את העתיד שלהם, גם אני התחלתי לשאול את עצמי מה אני רוצה לעשות אחרי הכדורסל.

-שאלה: למה בחרת דווקא במרכז האקדמי פרס?
תשובה: קודם כל , עשיתי בירור רציני לפני שהחלטתי . חיפשתי לאו דווקא מקום גדול ומפורסם אלא מקום שיש בו תשומת לב אישית לכל סטודנט. בנוסף, זה המקום היחידי שבו יש פרופ' אישי לכל סטודנט.

-שאלה: למה בחרת ללמוד דווקא מנהל עסקים?
תשובה: בדקתי כמה תחומי לימוד שעניינו אותי והגעתי למסקנה שמנהל עסקים הוא מסלול לימודים מגוון שכולל היבטים שונים של עולם העבודה. לימודים כאלה פותחים בפני מגוון גדול של אפשרויות. אני עדיין לא יודע מה אעשה בעתיד. כל זה עדיין מאד רחוק ממני ולכן אני רוצה לקבל את מירב הכלים ולהשאיר לי את כל האופציות פתוחות.

-שאלה: האם אתה מאמין שתוכל לעשות גם תואר שני במנהל עסקים?
תשובה: ודאי שאני מאמין. זאת הסיבה שבחרתי ללמוד במרכז האקדמי פרס. עם כל העזרה והתמיכה האישית שאני אקבל – MBA זה בהחלט משהו שאני רוצה לעשות.

-שאלה: כיצד תשלב בין קריירה בכדורסל עם הלימודים לתואר ראשון?
תשובה: אני מתכוון לעשות הכל כדי לעמוד במשימה הזאת. תכנית הלימודים מתקיימת פעמיים בשבוע, בערבים, מאפשרת לי להמשיך להתאמן ולשחק כרגיל. חוץ מזה במרכז האקדמי פרס יש תכנית חניכה של פרופ' אישי, שתסייע לי באופן אישי כך שלא אפספס שום שיעור או בחינה.
בקיצור, אני אעשה את מירב המאמצים ללמוד ולא לפספס כלום, ומעבר לכך, הפרופסור האישי שלי, זה שאחראי על התקדמותי האקדמית, יסייע לו לבצע ולעמוד בכל החובות שלי.

-שאלה: מתי יהיה לך זמן ללמוד?
תשובה: בין האימונים והמשחקים יש לנו קצת זמן פנוי. ויש גם הרבה שעות מתות בטיסות ובנסיעות, שבהן אני יכול ללמוד.

-שאלה: איך הגיבו במכבי תל-אביב?
תשובה: הם מפרגנים לי לאורך כל הדרך. כמובן שהאימונים לא ייפגעו בשום צורה, ולכן אני חושב שכל המערכת תרוויח מזה.

במרכז האקדמי פרס, המקיים תכניות לימוד לתואר ראשון ושני במנהל עסקים ותכניות לתואר ראשון במדעי ההתנהגות,  מעידים כי הלפרין אינו ה"קרייריסט" היחיד שנמשך ללימודים במוסד. לדברי יו"ר הוועד המנהל של המרכז, עפרה אלול, גישת ה"פרופ' האישי" מושכת למרכז סטודנטים רבים שהם בעלי קריירה כמו עורכי דין, טייסים, מדענים, רופאים, בעלי עסקים, ספורטאים מקצועיים וגם צעירים שאפתנים ויזמים הנמצאים בדרכם לבניית הקריירה.
רק לפני שבוע, מוסיפה אלול, זכה סטודנט אחר במרכז, שחר גינסבורג, באליפות ישראל לטניס שולחן בזוגות. 
 "מאז הוקם המרכז אנו מתגאים לא רק בסגל האקדמי שלנו, שמורכב מהחוקרים המובילים באקדמיה הישראלית אלא גם ובעיקר בסטודנטים שלנו שכל אחד מהם "מצליחן" בתחומו. תמיד בחרנו בסטודנטים שלנו לייצג אותנו, הן בפרסומים והן בכנסים ותערוכות. אני שמחה שיותם ממשיך במסורת הזו". 

קישורים קלוונטיים:
פורום מנהל עסקים

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 3 מוסדות לימוד ובהם 4 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
גבעת ושינגטון היחידה ללימודי תעודה
יחס אישי ברמה אקדמית
כתובת: ד.נ. אבטח 79239
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 2 מסלולים
Run To Success
המכללה להכשרת מאמנים ומדריכים בספורט
כתובת: הגדוד העברי 10 אשקלון
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
קורס הכשרת מדריכי כדורגל עפ"י חוק הספורט
בעמוד זה נמצאים 4 מסלולי לימוד בתחום קורס מדריכי כדורגל , ב-3 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס מדריכי כדורגל אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור