חדר כושר למוח במכללת וינגייט

חדר כושר למוח במכללת וינגייט

מרגיש לפעמים שאתה לא מצליח להביע את כישורך באופן מיטבי? גם לך ישנם רגעים של "Black Out" במצבי לחץ ומתח? בוא ללמוד שיטה אמפירית שימושית – תרגילי מוח


תרגילי מוח Brain Gym® , היא שיטה אמפירית שימושית, המקנה נגישות מירבית למיומנויות, יכולות ועוצמות אישיות ומאפשרת שיפור ביצועים מוטוריים, חשיבתיים ורגשיים.

שיטת תרגילי מוח Brain Gym® מאפשרת באמצעות תהליך מובנה (איזון), המשלב תרגילי תנועה, לשפר נגישות למיומנויות וידע קיימים ולמקסם תפקודים במצבים נתונים.  עוצמתה של השיטה היא בהיותה קלה ללימוד וליישום ותוצאותיה ניתנים למדידה ולהערכה. תהליך האיזון נעשה בחמישה שלבים ומבוסס על רצון לשפר תפקוד ספציפי במצב נתון.

מרגיש לפעמים שאתה לא מצליח להביע את כישורך באופן מיטבי? גם לך ישנם רגעים של "Black Out" במצבי לחץ ומתח?
בוא ללמוד שיטה אמפירית שימושית – תרגילי מוח (Brain Gym®), המאפשרת שיפור ביצועים מוטוריים, חשיבתיים ורגשיים.
בקורס תלמד ותתרגל את הפעלת השיטה בשיפור מטרות תפקודיות לפי בחירתך. תרכוש מיומנות בהגדרת מטרות, ותקבל "ערכת כלים" לעבודה עצמית במצבים של 'תפקוד ירוד'.

מחקרים מדעיים מהשנים האחרונות העוסקים בתפקוד המוח וב- Brain Plasticity, מצביעים על כך שמידע הנאסף באופן חושי (למשל צפיה בסרט) גורם להפעלת אותם אזורים במוח האחראים על התפקודים המיוצגים במידע זה. כמן כן, נצפה עירור אזורים במוח האחראים על תפקודים מנטליים וקוגנטיביים בזמן ולאחר ביצוע תנועות מוטוריות.

ליבת התהליך של תרגילי מוח, היא הדמיתו של תפקוד במצב נתון תוך ביצוע תרגילי תנועה נבחרים. בתהליך הדמיה אנו רואים עצמנו (כמו בסרט) וחווים את התפקוד שלנו במצב הנתון. פעילות ההדמיה מפעילה במוח מרכזים שונים החיוניים להתנהלות שלנו באותו מצב. שילוב תרגילי תנועה עם תהליך ההדמיה, מעצים את הקשרים, משפר נגישות בין אותם מרכזים תפקודיים במוח הדרושים לפעילות ומאפשר את השיפור התפקודי.

מפתח השיטה ומייסד הארגון הבינלאומי לקינסיולוגיה חינוכית, ד"ר פול דניסון מוונטורה קליפורניה, מתמחה במהלך 30 השנים האחרונות בחינוך ובחקר תפקודי המוח .
תם-תרגילי מוח® התאימה את עקרונות השיטה ליישום גם בקרב הקהל העסקי הישראלי.
ב - www.braingym.co.il .

להלן מספר דוגמאות לתחומים בהם ניתן להשיג שיפור בעקבות עבודה עם תרגילי מוח:
כתיבה וקריאה,הטמעת טקסטים תוך כדי קריאתם, ביטחון עצמי, הצגת נושא בפני קהל, הכנה למבחן
מיומנויות הדורשות דיוק ומוטוריקה עדינה, ריכוז וארגון, גיוס משאבים להתמודדות עם אתגרים, יכולת לראות את התמונה והפרטים, תהליך קבלת החלטות, ביצוע מספר פעולות בעת ובעונה אחת, התמודדות עם אתגרים פיזיים הדורשים שילוב של כוח פיזי ומנטלי.

איך עובדת השיטה?
תיפקוד מוצלח של המוח מושתת על תקשורת פנימית יעילה תוך זרימה מתמדת של מידע בין מרכזים תפקודיים במסלולים העצביים המרשתים אותו. במצבים שונים כגון עקה , (Stress) מעוכבת ו/או מוגבלת התקשורת במסלולים מסויימים תוך פגיעה באיכות תפקודנו. באמצעות הפעלת שיטת תרגילי מוח אנו מעוררים ומשפרים את זרימת המידע בתוך רשתות התקשורת ומשחזרים את היכולת הטבעית המובנית ללימוד ולתיפקוד במצבים נתונים.

אודות המדריך
אמנון רייס - M.Sc. במדעי החיים מאוני' תל-אביב וסגן אלוף במיל',  מחזיק בתעודת מדריך מוסמך לתרגילי מוח -  Brain Gym®  מטעם הארגון הבינלאומי לקינסיולוגיה חינוכית.
אמנון רכש ניסיון רב בהנחיית תרגילי מוח לילדים ומבוגרים. הוא אף התמחה בהנחיית מנהלים באמצעות סדנת תרגילי מוח לניהול  - Switched on Management™ בה הוא משלב את ניסיונו כמנהל בכיר לשעבר בחברת סטרט-אפ.  אמנון הוא מדריך מן המניין הרשום בפקולטה הבינלאומית לקיניסיולוגיה חינוכית בארה"ב.

תם- תרגילי מוח® מציעה סדנאות למגוון קהלי יעד:

•תרגילי מוח למנהלים ואנשי מכירות
•תרגילי מוח לתלמידים עם אתגרים מיוחדים
•תרגילי מוח לספורט הישגי אישי
•תרגילי מוח להורים ולמורים
•תרגילי מוח למטפלים ולצוותים חינוכיים
•תרגילי מוח לגיל הזהב
•אימונים אישיים באמצעות שיטת תרגילי מוח

פרטים והרשמה: קוד 8202, בטלפון .09-8639233

סגור