מכללת קל אוטו יוצאת לדרך

מכללת קל אוטו יוצאת לדרך

מכללת קל אוטו, המכללה ללימוד ניהול עסקי בענף הרכב,תיפתח באמצע 2008 – בראשה תעמוד עדנה גולן, לשעבר סמנכ"ל "עמל"

 

מכללת קל אוטו ללימוד מקצועות הניהול העסקי בענף הרכב, מיסודה של קבוצת הרכב קל אוטו, ממשיכה להתפתח. תוכנית הלימודים של המכללה, שגובשה על ידי מנהלת המכללה הגב' עדנה גולן,הכוללת סילבוס מקיף בתחומים הקשורים לניהול העסקי, התפעולי והפיננסי בענף הרכב, אושרה על ידי מנכ"ל קבוצת קל אוטו, שמוליק קליין.

כעת עוסקת קבוצת קל אוטו בגיוס מרצים בכירים בעלי ניסיון בהוראה, בתחומי הניהול, הפיננסים, השיווק ועוד שילמדו את הקורסים השונים, בשילוב עם המומחים של קבוצת קל אוטו. התוכנית כוללת מסלולים מקצועיים שונים כגון: ניהול פיננסי, מימון ואשראי, ניהול עובדים, תקשורת בינאישית, ניהול מכירות, ניהול השיווק, פרזנטציה אישית הכוללת משחק מול מצלמה ועוד.

הלימודים במכללת קל אוטו מיועדים לאנשים המעוניינים לרכוש מקצוע ולמי שרוצה לבנות לעצמו מסלול קריירה ריווחי ומרתק בענף הרכב, העובר שינויים עסקיים דרמטיים. על פי התכנית, המכללה צפויה לפתוח את המחזור הראשון של נרשמים כבר בחודשים הקרובים.

 בימים אלו מתחילה מכללת קל אוטו ללימוד מקצועות הניהול העסקי בענף הרכב, את גיוס סגל ההוראה ומחפשת מרצים בעלי ניסיון בתחומי הניהול העסקי, הפיננסי, הרכש, השיווק, וניהול עובדים. בנוסף, מחפשת המכללה מרצים בנושאי שירות לקוחות, יזמות עסקית, התנהגות ארגונית, ביטוח ושמאות ועוד.

סגור