זיקית במסלול האקדמי

זיקית במסלול האקדמי

הזיקית - אתר תוכן חדש המציע חווית גלישה המותאמת למצב רוחו של הגולש; האתר, ביוזמת בית הספר לתקשורת של המסלול האקדמי המכללה למינהל, מציע חווית גלישה חלופית


לאחר שנה וחצי של עבודה מאומצת משיק בית הספר לתקשורת של המסלול האקדמי המכללה למינהל את הזיקית אתר תוכן ייחודי, הנכתב, נערך ומופק כולו ע"י תלמידי בית הספר וייחודו בכך שהגולש יכול לבחור את חווית הגלישה שלו באתר מבין שלושה "מצבי רוח": נעים, מעצבן וכואב.

לדברי שרון שירזי, עורך האתר "אתרי תוכן, מרתקים ככל שיהיו, יש הרבה. כאשר רצינו ליצור את המגזין המקוון של בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ראשון רצינו לתת לגולשים חוויה מסוג אחר, משהו שהם יוכלו להתחבר אליו בהתאם לתחושותיהם באותו הרגע. וכך, בצד ערוצי התוכן ה"קונבנציונאליים": תקשורת, חברה, תרבות, פנאי, ספורט וחו"ל – הבנויים לענות על תחומי העניין של הסטודנטים, אנו מציעים גלישה המבוססת על מצב הרוח. לזיקית שלושה מצבי רוח שונים וכמו לאחותה הזואולוגית היא גם מתאימה את צבעיה לפיהם: ירוק – נעים; כתום – מעצבן ובורדו – כואב. מדי יום בוחרת הזיקית את מצב רוחה, אבל זה לא בהכרח מחייב את הגולש. אם למשל קמתם הבוקר במצב רוח תוקפני כל שצריך הוא ללחוץ על "מעצבן" וכל מה שתקבלו הוא כתבות וטורים שיאפשרו לכם לשחרר קיטור, מכל אחד מהערוצים השונים. לעומת זאת, אם היה לכם ערב נפלא ואתם לא רוצים שאתר הבית שלכם יקלקל לכם את האופוריה, כל שצריך זה ללחוץ על "נעים". "נעים" הוא כמובן גם אופציה עבור מי שהחברה זרקה אותו, האוטו לא התניע והמרצה קטל את העבודה שהגיש".

לדברי אוה ברגר, דיקן בית הספר לתקשורת במכללה למנהל ראשון לציון "אתר זיקית הוא פרי עבודת הסטודנטים שלנו, שהגו ומוציאים לפועל את רעיונותהם. בכך הוא מצטרף לרדיו קול הקמפוס 106 FM , שמופעל ע"י הסטודנטים של בית הספר לתקשורת וזוכה להצלחה גדולה. אין לי ספק שאתר הזיקית יזכה גם הוא להצלחה ואהדה, שכן הוא נוצר ומופעל עבור צעירים - ע"י צעירים. הזיקית, כמו קול הקמפוס 106 FM מהווה את הסדנא הטובה ביותר עבור צעירים מוכשרים, הרוצים להתנסות בתקשורת המונים בצורתה האמיתית והישירה ביותר, תוך כדי לימודיהם. זהו פועל יוצא מהגישה המעשית של בית הספר, השומרת קשר עם תעשיית התקשורת והקהל הרחב". 

כתובת האתר www.hazikit.co.il

סגור