משפטים לתואר שני בארה

משפטים לתואר שני בארה"ב

תואר שני במשפטים מאוניברסיטה אמריקאית יכול להרחיב אופקים ולהוות מנוף לשינוי הקריירה המשפטית שלך

כאשר אתה נרשם לתוכניות תואר שני במשפטים אתה צריך לחשוב על הקריירה שלך לאחר סיום הלימודים, שכן בחירת אוניברסיטה יכולה להשפיע על ההזדמנויות העיסקיות שלך.

כמועמד לתואר שני במשפטים אחת השאלות המרכזיות שאתה צריך לשאול את עצמך היא האם אתה מעונין להיות עו"ד באחת החברות האמריקאיות? לעבוד בחברה בינלאומית בארה"ב ? או במדינה אחרת? או לעבוד במקצוע בישראל?.

יש אוניברסיטאות שמציעות תוכנית התמחות, במסגרתה יוכל הסטודנט להתמחות ללא תשלום במשרדי עו"ד,או אצל שופטים. ההתמחות מאפשרת לסטודנטים להתנסות באופן פרקטי בתחומי המשפט השונים ולהעמיק ע"י כך את ההכשרה האקדמית.

כדאי לבחון לעומק את מה שמציעות תוכניות אילו. למרות שאוניברסיטאות מכריזות שהסטודנטים שלהם או הבוגרים שלהן התמחו אצל טובי המעסיקים בתחום המשפטים.  ההתמחויות אינן בהכרח מוצעות כל שנה, הן אינן מובטחות באופן אוטומטי לסטודנט ועל המקומות יש תחרות רבה.

רק מספר מצומצם של תוכניות תואר שני במשפטים מציעות לסטודנטים זרים אפשרות התמחות שבקיץ לאחר סיום הלימודים.

למרות שההתמחות היא ללא תשלום, היא מעניקה ניסיון ויכולה לעיתים להוביל למציאת עבודה בשכר.

ההתמחות חשובה בעיקר לסטודנטים שרוצים או מחויבים לחזור לארץ בסיום לימודיהם.

שיקול נוסף שכדאי לך לקחת בחשבון כאשר אתה נרשם לתוכנית תואר שני במשפטים הוא איזה תוכנית תתן לך את תשומת הלב שתאפשר לך להפוך למצטיין בתחומך.  לדוגמא, יש סטודנטים שיעדיפו ללמוד בתוכנית עם מספר מצומצם של סטודנטים מכיוון שזו הזדמנות לקבל יחס אישי מהמרצים ואפשרות לאינטראקציה גבוהה יותר עם הסטודנטים.
בתוכנית כזו, למרצים יש את היכולת להכיר אותך יותר מקרוב,את הכישורים והיכולות שלך. בהתבסס על היכרות זו תהיה להם נכונות גבוהה יותר לעזור לך למצוא עבודה בסיום התואר.

השאלה אם תוכנית הלימודים כוללת תיזה ואם הפקולטה תעזור לך לפרסם את התיזה בכתב עט משפטי היא גם שאלה חשובה. פירסום התיזה שלך בכתב עט מפורסם יכול לשפיע באופן חיובי על הזדמנויות הקריירה שלך.
אם אתה מתכנן לעבוד באירגון בינלאומי או לחזור לארץ כדי לעבוד כעו"ד כדאי לך לבחון את אנשי הסגל בפקולטה ואת בוגרי הפקולטה. לאילו יש את הקשרים כדי לפתוח דלתות עבורך. 

לסיכום כשאתה בודק תוכניות תואר שני במשפטים, עליך לזכור שתואר שני במשפטים מאוניברסיטה אמריקאית  יהיה בעל ערך רק אם תשתמש בקשרים ומשאבים שהפקולטות למשפטים מעמידות לרשותך. 

הכתבה נכתבה ע"י אהרונה משכיל - מנהלת שרות הייעוץ לסטודנטים - קרן חינוך ארה"ב ישראל

קישור רלוונטי
פורום לימודים בחו"ל

  

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 3 מוסדות לימוד ובהם 6 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
אוניברסיטת חיפה
קידום המצוינות האקדמית לכל סטודנט באמצעות יחס פרטני ואישי
כתובת: הר הכרמל, חיפה, 31905
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 4 מסלולים
תואר שני במשפטים
תואר שני במנהל ציבורי למנהלים
תואר שני במשפטים – התמחות בעריכת פטנטים
תואר שני במשפטים – בתורת השפיטה וההליך הפלילי
המכללה האקדמית נתניה
עושים אוניברסיטה לעסקים
כתובת: האוניברסיטה 1 נתניה
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 6 מסלולי לימוד בתחום תואר שני במשפטים, ב-3 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בתואר שני במשפטים אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור