מקום חמישי למכינה במכללה האקדמית תל חי

מקום חמישי למכינה במכללה האקדמית תל חי

המכינה הקדם אקדמית במכללת תל-חי ממוקמת בין חמשת המקומות הראשונים בארץ


בימים אלה, פרסמה האגודה לקידום החינוך, האחראית על כל המכינות הקדם אקדמיות בארץ, את הדירוג של כל אחת מהמכינות. על-פי פרסומיה, ממוקמת המכינה הקדם אקדמית במכללת תל-חי, בין חמשת המקומות הראשונים בארץ מתוך 44 מכינות.

מיקום המכינה בדירוג הכללי נקבע עפ"י ממוצע הציונים של בוגרי המכינה בשנה שעברה. מכללת תל-חי ממוקמת מזה מספר שנים בראש טבלת המכינות בארץ.

ההצלחה לה זוכה המכינה במכללת תל-חי, נובעת ממספר גורמים. ראשית, צוות המורים הוא מקצועי ומנוסה מאוד, חלקם מלמדים בנוסף למכינה גם באקדמיה וכולם מסורים מאוד לסטודנטים ומעניקים יחס אישי וחם. גם המרצים וגם צוות המכינה עומדים לרשות הסטודנטים בכל שעות היום, נותנים תמיכה, ליווי צמוד ועזרה בכל בקשה.

בנוסף לתמיכה הרגשית והלימודים, לה זוכים הסטודנטים, מקבלים הסטודנטים המתקשים גם חונכים אישיים, העומדים לצידם ומסייעים בכל הדרוש. חונכים אלה הם בוגרים מצטיינים של המכינות משנים קודמות וסטודנטים מהאקדמיה במכללת תל-חי.

נוסף לכל אלה, מקבלים הסטודנטים, בתום לימודיהם במכינה, יעוץ והכוונה מקצועית. יעוץ זה ניתן להם עפ"י הישגיהם, תוצאות מבחני הבגרות, נטיות ליבם ועל סמך מבדק מיוחד שהם עוברים. הייעוץ מאפשר לסטודנטים לדעת באיזה מסלול לימודים לבחור ואיזה מקצוע מתאים לאישיותם וכישוריהם.

יתרון נוסף שיש למכינה הקדם אקדמית בתל-חי נובע מכך שכבר במהלך הלימודים במכינות, מתנסים הסטודנטים באורח חיים אקדמי המקנה להם ניסיון וידע מה צפוי להם במהלך לימודיהם האקדמאיים.

     
סגור