לחיות נכון- יועץ בכיר לאורח חיים נכון ובריא

לחיות נכון- יועץ בכיר לאורח חיים נכון ובריא

ניהול אורח חיים ותזונה נכונה משפיעים באופן מכריע על הבריאות הפיזית והנפשית שלנו. סוג המזון ומרכביו משפיע על תפקוד מערכות הגוף ועל הפעילויות היום יומיות שלנו, וקובע כיצד נרגיש ונתפקד. אם התחום מעניין אתכם ואתם רוצים להשפיע על בריאות הציבור, הקורס הזה הוא בשבילכם

 

ניהול אורח חיים ותזונה נכונה משפיעים באופן מכריע על הבריאות הפיזית והנפשית שלנו. סוג המזון ומרכביו משפיע על תפקוד מערכות הגוף ועל הפעילויות היום יומיות שלנו, וקובע כיצד נרגיש ונתפקד. ידוע כי פעילות ספורטיבית מעודדת בריאות וכי שמירה על איזון ואורח חיים רגוע משפרים את סיכויינו למנוע מחלות ולחוש טוב.

כיום ישנו ביקוש גדול בקרב הציבור ללמוד ולהכיר יותר לעומק את מגוון האפשרויות לשיפור אורח החיים, הכולל גם תזונה בריאה יותר. רבים מעוניינים לשפר את חוסנם ומחפשים דיאטות בריאות, לשם כך הם פונים למטפלים אלטרנטיביים ומחפשים כיצד לשלב פעילות גופנית בשגרת יומם. שינוי מבורך כזה בדרך כלל אינו פשוט וכאן נדרשים אנשי מקצוע בעלי ידע בתזונה ואורח חיים בריא אשר יכולים להנחות את הציבור בדרך לשינוי המיוחל.

יועץ בכיר לאורח חיים נכון

במכללה לרפואה טבעית יש הכשרה למקצוע יועץ בכיר לאורח חיים נכון ובריא. מקצוע זה כולל יעוץ תזונתי מקיף כגון הרכבת תפריט דיאטה, הבנת מרכיבי המזון, קריאת תוויות תזונתיים על גבי מצרכים, בישול בריא ועוד, וכן שילוב של תזונה יחד עם אורח חיים בריא: פעילות גופנית ושמירה על בריאות האדם.

בין הנושאים הנלמדים בקורס קיימים נושאים הקשורים ליסודות התזונה, כגון אבות המזון, ויטמינים ומינרלים, פירמידת המזון, מערכת העיכול שלנו, דיאטות, משק המים בגוף, תפקידי המזון בגוף ועוד. בנוסף, יילמדו בקורס נושאים נוספים, למשל: מזונות מרפאים, צמחי מרפא, רקע בנושא צמחונות וטבעונות, Raw Food, כללים לאכילה נכונה ואורח חיים בריא, אלרגיות, אנמיה, בריאות המוח, תהליכי הרזיה, התאמה אישית של התזונה עבור כל אדם, ועוד נושאים רבים.

למי מתאים הקורס?

קורס יועצים בכירים לאורח חיים נכון ובריא מתאים לכל אדם המעוניין להכיר לעומק את תחום התזונה והשפעתה על הבריאות, גם ללא כל רקע קודם בתחום. הקורס מעניק ידע אישי נרחב בתחום עבור מי שמעוניין לעשות את השינוי בחייו ובחיי משפחתו, או המעוניין ללמוד במטרה להפוך את התחום למקצוע, ולעזור לאחר מכן לאנשים אחרים לעבור שנוי דומה ולשפר את בריאותם. בוגרי הקורס יידעו כיצד להרכיב תפריטים עבור עצמם או עבור לקוחותיהם, ולהמליץ להם כיצד לשפר את אורח חייהם עם דגש על בריאות ותזונה נכונה.

הקורס מתאים מאוד גם למאמנים אישיים אשר מעוניינים להכניס לסל הכלים שלהם ידע נרחב בתזונה, וכך ללוות גם מתאמנים שמטרתם היא ירידה במשקל, דיאטה, או שינוי אורח חיים מסיבות בריאותיות.

בסיום הקורס תוענק תעודת יועץ בכיר לאורח חיים מטעם המכללה לרפואה טבעית

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 0 מוסדות לימוד ובהם 0 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
בעמוד זה נמצאים 0 מסלולי לימוד בתחום קורס תזונה כללי, ב-0 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס תזונה כללי אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור