תכנית יהלו״מ - היהלום שבכתר

תכנית יהלו״מ - היהלום שבכתר

תכנית לבוגרים המעניקה נקודת זינוק גבוהה בקבלה לעבודה

מהו מסלול יהלו"מ

מסלול יהלו"מ, מיועד לבוגרים מצטיינים של מסלולי פיתוח תוכנה של סלע ,ולבוגרי מוסדות אחרים, אשר מסוגלים להיענות לאתגר המקצועי וכן עומדים בתנאי הקבלה לתוכנית. בסיום התכנית , סלע תשלב בוגרים אלו בחברות היי- טק מהשורה הראשונה, בתפקידי פיתוח או בפרויקטים פיתוח של סלע.
על פי רוב, בוגרים שסיימו ללמוד זה עתה, מתחילים בעבודות בסיסיות ועוסקים בטכנולוגיות מיושנות.  לאחר כשנה שנתיים של עבודה מאומצת, מקודמים המתחילים לתפקידים מאתגרים יותר.  

מטרת תכנית יהלו״מ, היא לאפשר לבוגרים מבטיחים להיקלט בפרויקטים טכנולוגיים מתקדמים, אשר מפותחים בטכנולוגיות חדישות ובתפקידים השמורים לבעלי ניסיון.

מה כוללת תכנית יהלו״מ?

התכנית כוללת סדנת סטאז׳ העוסקת בפרויקטים מעשיים: ביצוע פרויקטים בסביבה תעשייתית מתקדמת תוך עבודה עם הטכנולוגיות החדישות ביותר. במסגרת הסדנה, הסטאז'רים משלימים בין שניים לארבעה פרויקטים. המנחים בסדנה הם מנהלים בדרג שני או שלישי, מנחים בעלי ניסיון רב בניהול צוותי פתוח המסוגלים להכין את המשתתפים בצורה המיטבית לעבודה העתידית. כל משתתף זוכה לליווי צמוד ואישי על- מנת שיוכל להפיק מעצמו את המקסימום.
בסיום כל פרויקט נערכת הערכה על- ידי צוות מנוסה ברשותו של מנהל טכנולוגי בכיר מהמרכז הטכנולוגי של סלע. כבר במהלך הסדנה נשלחים המשתתפים לראיונות עבודה במטרה למציאת עבודה למשתתפים עד סיום הסדנה.

יתרונות מסלול יהלו״מ

צבירת ניסיון מקצועי: הסטז'רים בסדנת יהלו״מ עובדים ומתנסים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר עם מנחים מובילים. הדבר מאפשר למתחילים להתקבל לתפקידים מאתגרים ולעבוד עם טכנולוגיות חדישות כבר מן ההתחלה. בוגרי הסדנה מוערכים כבעלי ניסיון של שנה שנתיים ומתקבלים לתפקידים בהתאם.


השמה בתחום: חברות רבות נחשפו לפרויקט יהלו״מ ולמדו להעריך את יתרונותיו, חברות אלו מצויות בקשר רציף עם סלע ופונות אליה כמקור ראשון לבוגרים מצטיינים, עובדה המאפשרת לבוגרים הזדמנויות ייחודיות לעבוד בפרויקטים מתקדמים.
 

התאמה אישית במקום העבודה: מכללת סלע מתמחה בהתאמה מרבית של פרויקטים ותפקידים לבוגרי הסדנה, כך זוכים הסטז'רים לא רק למקום עבודה מצוין, כמו גם מקום שמתאים לאופיים האישי.

מי יכול להשתתף וכיצד?

הסדנה נועדה לבוגרי תוכניות לימודים בתחום מקצועות התוכנה עם ידע רחב בטכנולוגיות מיקרוסופט ובעלי מוטיבציה גבוהה. הסטז'רים יידרשו להשקיע כ-40-50 שעות בסדנה. לסדנה מתקבלים בוגרי מכללת סלע לצד בוגרי מוסדות אחרים. ניתן להגיש מועמדות על-די משלוח דוא״ל למכללת סלע, students@sela.co.il. בצירוף קורות חיים ותעודות. תהליך הקליטה כולל ראיונות אישיים ומקצועיים שבסופם מתכנסת ועדת הקבלה.

עלויות ושילוב עבודה

מכללת סלע מציעה מסלולים אטרקטיביים לפיהם הסטז'רים מתקבלים לעבודה ומחזירים את התשלום כחלק משכר העבודה שלהם. למרות שהסדנה הינה תובענית ודורשת השקעה רבה, סטאז׳רים יכולים לעבוד במקביל לסדנה. המפגשים עם המנחים נערכים בשעות אחר הצהרים וניתן לעבוד על רוב הפרויקטים גם מהבית בלילות ובסופי שבוע. במהלך הסדנה מציעה המכללה מציעה מגוון עבודות העוזרות לסטודנטים כלכלית.
 

מסלול פיתוח תוכנה

מסלול בדיקות תוכנה

עם יותר מעשור ניסיון לתוכנית יהלו״מ , ניתן לומר בוודאות שההשקעה בסדנה משתלמת, מבחינת סלע, בוגרי הסדנה, וכן החברות אשר חוזרות ומבקשות עובדים נוספים!

סגור