לימודי צורפות

לימודי צורפות

כל המידע על לימודי צורפות, קורס צורפות, משך הקורסים השונים ומוסדות הלימוד באתר iLimudim

עבודתו של הצורף נחשבת כבר שנים לעבודה אומנותית, המוערכת בכל חוגי העיצוב בארץ ובעולם. לימודי צורפות הם הזדמנות לרכוש ידע ומיומנות בתחום אשר מספק מוצרים במיליארדי שקלים מידי שנה, אם כבסיס לעיסוק מקצועי בעבודה זו או כהעשרה בלבד.

כקורסי העשרה ופנאי, לימודי צורפות נחשבים למבוקשים מאוד. ראשית, רבים חובבים עיצוב תכשיטים, שיבוץ אבנים ויצירת פריטי נוי ויופי לכל אדם. שנית, המקצוע יכול לשמש כמעין ריפוי בעיסוק או תחביב המתאים לשעות שאחרי העבודה. מבוגרים רבים מוצאים בקורס מסוג זה אפשרות נפלאה למילוי הזמן הפנוי.

קורס צורפות מעניק ידע בעיצוב תכשיטים וביצירתם אך גם בענייני דיוק, מוטוריקה עדינה, עבודה עם כלים זעירים וסבלנות. אדם המעצב תכשיטים צריך להיות אדם שיכול לשבת שעות על כיסא וליצור כל העת, ללא הפסקה. לימודי צורפות הם המקום לרכוש את היכולת הזו ולהבין מה דרוש כדי לעסוק בצורפות, אם כמקצוע או כתחביב.

עבור מי שבחר בצורפות כתחביב לכל דבר, מדובר בהזדמנות נפלאה להעניק. הוא יוכל לחלק תכשיטים וחפצי נוי שייצור למשפחה ולחברים הקרובים כשי נפלא בימי הולדת או בחגים. זוהי גם הזדמנות נפלאה להבין האם כדאי להתפתח בתחום זה. תגובות נלהבות ושבחים מצד הקרובים אליך, יביאו למסקנה ברורה: עליך להפוך את ההנאה לעסק מכניס.

לימודי צורפות ותכשיטנות מבוקשים היום במגוון מוסדות ברחבי הארץ. יש כאלו המציעים אפילו מסלולים אקדמיים בתחום זה, לצד קורסים שונים וסדנאות קצרות. חוגי ההעשרה בצורפות יימשכו 50 עד 60 שעות לימודי לכל היותר ויספקו בעיקר את הבסיס של המקצוע.

היכן ניתן ללמוד צורפות? בסדנה לצורפות של יעל שקדי, במכללת תל חי שבצפון, בבית הספר הגבוה להנדסה ולעיצוב 'שנקר', בביה"ס 'חרוז כזה', ברשת מכללות אורט, ביחידה ללימודי חוץ במכללת ספיר, ביחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי ויצו חיפה, במכללה האזורית צפת, במכללת כנרת ובמכללת נצרת עילית-יזרעאל.

רוצה להשקיע בתחביב שלך ולדעת יותר על אומנות הצורפות? אתר iLimudim יאפשר לך לדעת הכל על לימודי צורפות

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 2 מוסדות לימוד ובהם 8 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
בית הספר לאמנות, חברה ותרבות ספיר
גישה רב תחומית ורב תרבותית
כתובת: ד.נ. אשקלון 79165, אשקלון, 79165
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 7 מסלולים
לימודי אמנות חד חוגי - מורחב
סדנאות באמנות
סדנת צורפות ועיצוב תכשיטים
סדנת תכשיטנות
צורפות ועיצוב תכשיטים מבוא
צורפות ועיצוב תכשיטים מתקדמים
צורפות ועיצוב תכשיטים - ממשיכים
מכללת ורצברגר
בית החוגים והאומנויות
כתובת: ז'בוטינסקי 28 רמת גן
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 8 מסלולי לימוד בתחום קורס תכשיטנות, ב-2 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס תכשיטנות אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור