יום 'סגור' באוניברסיטת חיפה

יום 'סגור' באוניברסיטת חיפה

תעלומה עוטפת את "היום הסגור" באוניברסיטת חיפה הצפוי להתקיים באמצע חודש פברואר 2011.

תעלומה אופפת את "היום הסגור" של אוניברסיטת חיפה, היום צפוי להתקיים באמצע חודש פברואר 2011 ומיועד לקבוצה נבחרת של מתעניינים בהרשמה ללימודים. מדובר באירוע בלעדי וראשון מסוג שיוזמנו אליו מספר מוגבל מבין המתעניינים בהרשמה ללימודים בשנת הלימודים הקרובה, תשע"ב.
מלבד הידיעה שאחד מאלה שיירשמו ללימודים במהלך ה"יום הסגור" יזכה ב- iPad, לא ניתן לקבל כל מידע על האירוע המסתורי.

לפני מספר שנים, אוניברסיטת חיפה היא זו שיזמה לראשונה את "היום הפתוח הווירטואלי" בפלטפורמת האינטרנט, שהחליף את הימים הפתוחים שהיו נהוגים עד אז והנהיגה מהפכה בתחום: במקום להדחק ולהידחף בין מאות מועמדים ולקבל הרבה פחות מידע ממה שרצית, איפשר היום הוירטואלי למועמדים להישאר בבתיהם - או להמשיך בטיול לחו"ל שלאחר הצבא - לגלוש בזמן שמתאים להם ולקבל מידע מקיף יותר. אולם לאחר חמישה ימים פתוחים וירטואליים באוניברסיטת חיפה הגיעו למסקנה שגם לשיטה זו ישנם חסרונות והמרכזית היא: פגיעה ביחס האישי שראוי לקבל כל מועמד ואובדן הקשר המיוחד שבשיחה פנים מול פנים.

מה עושים עכשיו? שוב חושבים על רעיון מקורי וחדשני שיעניק מענה אופטימלי למספר מועמדים רב: ביקור במגוון חוגי הלימוד, בתאום מראש עם מרכז המידע של האוניברסיטה. אולם קבוצה נבחרת של מועמדים יוזמנו ל"יום הסגור", שהסודיות, כאמור, אינה מאפשרת להרחיב עליו את הדיבור. במידה ו"היום הסגור" הראשון יצליח, תשקול האוניברסיטה להפיק "יום סגור" נוסף.

אוניברסיטת חיפה מציעה לנרשמים שילובים ייחודיים של מסלולים לתארים ראשון ושני, המשלבים חוויות לימודים ייחודית ושונה, חוגים בלעדיים ותוכניות לימוד מבוקשות. הלימודים הרב-תחומיים באוניברסיטת חיפה מאפשרים לסטודנט לענות על הצורך היישומי בלימודים למקצוע נדרש, וכל זאת מבלי לוותר על לימודים בתחומים הקרובים לליבו.

לאוניברסיטת חיפה יתרונות ייחודיים:
תואר אקדמי מבוקש: המהווה נקודת זינוק מעולה לשוק התעסוקה
מסלולים רב-תחומיים ייחודיים לתואר ראשון.
לימודים עם תעודת הוראה
מסלולי לימוד ישירים לתארים שני ושלישי
סגל אקדמי בעל מוניטין עולמי
היצע רב של מלגות ייחודיות
הזדמנות למימון שכר לימוד במסגרת תכנית קרן ידידי רווה רביד
מעבדות מחקר חדשניות
הספריה העשירה והמתקדמת ביותר בישראל
חיי קמפוס תוססים עם 18,000 סטודנטים
העיר חיפה: מחוף הים ועד למועדונים ובתי הקפה.

ההרשמה לכל החוגים לשנת הלימודים תשע"ב בעיצומה!

סגור