לאוהבי מכוניות - ניהול ושיווק בענף המכוניות

לאוהבי מכוניות - ניהול ושיווק בענף המכוניות

הדרישה למנהלים בתחום העסקי והשיווקי העלתה את הצורך באנשי מקצוע טובים בענף הרכב: במכללת קל אוטו תקבלו כלים יישומיים ופרקטיים שבעזרתם תוכלו להשתלב במשרות בכירות בענף המכוניות. 

 באיזה מקצוע תוכלו לגלגל עסקאות בשווי מיליון ₪ לחודש? באיזה ענף תזכו לעבוד מול המנהלים הבכירים בעולם העסקים של ישראל? להיות אחראים לעסקאות של עשרות ומאות אלפי שקלים, וכל זאת בתחום מתפתח ומאתגר?

ענף הרכב בישראל מגלגל 50 מיליארד ₪ בשנה, ובשנים האחרונות עולה הדרישה לאנשים מקצועיים ומוכשרים, בתחום הניהול העסקי, שיצטרפו לענף ויהפכו בו למנהלי העתיד.

מכללת highway הוקמה מתוך חזון ורצון לסייע לענף הרכב לחבור בצורה מקצועית וטובה יותר לעולם העסקים, ע"י מתן כלים לעוסקים בתחום העסקי בענף הרכב והפיכתם למקצוענים בתחומם. המכללה משלבת תיאוריות ניהוליות עם הכשרה מעשית, שיחד מהווים מפתח להצלחה לבוגרים המשתלבים בתחום הניהול העסקי בענף הרכב.

 הצמיחה המסחררת של ענף הרכב בשנים האחרונות הביאו אותו לרמת מקצועיות גבוהה במיוחד ולמגע מתמיד עם עולם העסקים. לכן, העבודה בענף דורשת כיום מקצוענות, ידע מקיף וכלים בתחומים כמו מימון, פיננסים, מכירה ושיווק, וכו'.

הלימודים במכללת highway מוכרים כפיקדון לחיילים משוחררים, ומעניקים תעודה מוכרת על ידי משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה. הלימודים במכללה מזכים את הבוגרים גם בנקודות זכות אקדמיות לתואר ראשון מטעם המרכז ללימודים אקדמיים.

כך משלבת highway בין השכלה גבוהה לבין, התמחות מקצועית וניסיון מעשי בעולם העסקים.

 אמיר רז, בוגר מסלול ניהול ושיווק מכירות של המכללה, התחיל כנהג בחברת רכב וכיום הוא בעלים של חברת ליסינג. הוא הגיע למכללה על מנת להגדיל את הידע שלו בעסקים ולקבל כלים להצלחה שיסייעו לו להפוך חזון למציאות: "תוכנית הלימודים ותוכן השיעורים היו מאד חשובים לי בפיתוח דרך החשיבה העצמית וניהול העסק שלי. כאדם שתמיד אהב מכוניות ושאפתי לפתח עסק עצמאי בתחום, הייתי צריך את העזרה ברכישת מיומנויות וכלים שיעזרו לי בעסקים מול הלקוחות וגם מול ספקים וחברות. הלימודים במכללת highway מלאו לי את הצרכים האלו וגם פתחו לי את האופקים", אומר רז.

ליאור מזרחי, בוגר מסלול ניהול ושיווק מכירות: "אין ספק שהלימודים נתנו לי בסיס רחב ושפה משותפת עם מקבלי החלטות בארגונים שונים ובכלל, והדבר תורם לי רבות בסגירת עסקאות והעבודה היומיומית". מזרחי החל לעבוד כמנהל תיקי לקוחות ליסינג בקבוצת קל אוטו, והגיע ללמוד במכללה על מנת להרחיב את הידע בתחום ולהתקדם בסולם הדרגות בענף. לדבריו הוא קיבל בלימודים כלים עסקיים מעשיים ומועילים. "למדתי לייצר הזדמנות עסקית מכל מפגש, אפילו עם חבר".

 המכללה מציעה שיטת לימודים ייחודית - לא רק קורסים תיאורטיים ופרונטאליים כמו ברוב המכריע של בתי הספר למנהל עסקים. במכללת highway הלימודים משלבים בין תיאוריות ופרקטיקה, תוך שילוב של פיתוח יזמות עסקית,שיפור יכולות אישיות, לימוד תיאוריות ניהוליות בעולם העסקים יחד עם סדנאות התנסות, סימולציות ורכישת מיומנויות. כל זאת במטרה שכל בוגר יוכל להתמודד מיד עם כניסתו לעבודה בתחום בצורה הטובה ביותר ו\או ישפר את מעמדו במקום העבודה, וכך ינהל קריירה עסקית מאתגרת ויהפוך לאיש עסקים מצליח .

 עדנה גולן, מנהלת המכללה: "כשהקמנו את המכללה דאגנו לבחור בקפידה מרצים המלמדים במוסדות המובילים להשכלה גבוהה, שיש להם גם ידע ורקע מעשי בעולם העבודה בכלל ומתחום הרכב בפרט. הלימוד, בו המרצה משלב דוגמאות מהעולם האמיתי, ומדגים איך התיאוריה הניהולית מתבצעת הלכה למעשה, מעניק לבוגרי המכללה יתרון עצום, כלים וידע כיצד להתמודד בעולם העסקים".

 שמוליק קליין, מנכ"ל קל אוטו: "אני התחלתי כנהג לפני 20 שנה והיום אני מנהל של אחת מקבוצות הרכב המובילות בישראל. אבל את הדרך שאני עשיתי, לא הייתי מצליח לעשות היום. היום כדי להצליח ולהיות מקצוענים בענף הרכב, אין ספק שצריך ללמוד. והמפתח לקריירה עסקית בענף הרכב, נמצא במכללת highway ". 

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 3 מוסדות לימוד ובהם 6 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
היחידה ללימודי המשך וללימודי חוץ של אוניברסיטת חיפה
מיומנויות וכישורים מקצועיים בתחומי המִנהל, הניהול, הרוח, החברה והאמנות
כתובת: אוניברסיטת חיפה, היחידה ללימודי חוץ, הר הכרמל, חיפה 31905
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
A.B.S בית ספר למסחר ועסקים
ללמוד את "השטח" מהמומחים
כתובת: רחוב שושנה פרסיץ 15 הקריה האקדמית תל אביב
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 3 מסלולים
סדנת מכירות אינטנסיבית לסוכני ונציגי מכירות
ניהול ושיווק עסק/חנות
קורס תקשורת ושרות לקוחות
היחידה ללימודים חוץ אקדמיים במכללת ר"ג
קורסי הסמכה מקצועיים ומגוונים לקראת בחינות רשמיות, ממשלתיות ומוסדיות.
כתובת: פנחס רוטנברג 87, רמת-גן
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 2 מסלולים
מכירות מנג'ר
קורס להכשרת אנשי מכירות בתהליכי מכירה מורכבים SPIN +
בעמוד זה נמצאים 6 מסלולי לימוד בתחום קורס מכירות, ב-3 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס מכירות אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור