ביה

ביה"ס לרפואת שיניים ימשיך לפעול באוניברסיטת תל אביב

הועדה לתכנון ותקצוב שבמועצה להשכלה גבוהה אישרה מתווה תקציבי חדש


 הוועדה לתכנון ותקצוב, בראשות פרופ' מנואל טרכטנברג הגיעה להסכמה עם אוניברסיטת תל אביב בעניין המשך פעילותו של בית הספר לרפואת שיניים בתל אביב.

בית הספר נקלע בשנים האחרונות לקשיים תקציביים ותפעוליים שהקשו על פעילותו השוטפת, והיה חשש לגבי יכולתו להמשיך לפעול בשנת הלימודים הבאה.

בישיבת ות"ת שהתקיימה בשבוע שעבר (23.6) נקבעו קווים מנחים לשיקום ולהבראת ביה"ס ובראשם מינוי ראש ביה"ס לרפואת שיניים חדש ע"י האוניברסיטה.  הראש החדש יתבקש להכין עד לתחילת שנה"ל תשע"א תכנית כוללת להבראת ביה"ס. תכנית זו תצטרך להעמיד את ביה"ס על יסודות מקצועיים-אקדמיים איכותיים ועל בסיס כלכלי איתן בהתאם למתווה התקציבי שאושר על-ידי ות"ת, להגדלת הכנסות עצמיות, לצמצום הוצאות, ולמיסוד שיתופי פעולה אסטרטגיים.

יו"ר הועדה לתכנון ותקצוב של המועצה להשכלה גבוהה, פרופסור מנואל טרכטנברג מסר שהוא שמח על גיבוש ההסכמה בין הות"ת לאוניברסיטת תל אביב, שתבטיח את המשך פעילותו של בית הספר להכשרת דורות נוספים של סטודנטים בתחום רפואת השיניים.

נשיא אוניברסיטת תל אביב, פרופסור יוסף קלפטר הודה לשר החינוך  גדעון סער וליו"ר ות"ת, פרופסור מנואל טרכטנברג על תרומתם ותמיכתם במאמצים להמשיך לקיים את ביה"ס לרפואת שיניים. פרופסור קלפטר  ברך על השינוי במודל התקצוב של בית הספר לרפואת שיניים המבוסס על תוכנית התייעלות של בית הספר  ועל הסיוע המיוחד שבית הספר אמור לקבל  לתקופת הביניים – צעדים  המאפשרים את פתיחת  הרישום  לבית הספר ושמירה על המצוינות אקדמית.

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 8 מוסדות לימוד ובהם 8 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
מכינה ללימודי רפואה באירופה
לאוניברסיטאות באירופה
כתובת: יהודה מכבי 91 ת"א
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
 
 
בית הספר האמריקאי למקצועות הרפואה
הכנה למבחני מיון וכניסה ללימודי מקצועות הרפואה בחו"ל
כתובת: תובל 11 רמת גן
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
מכינה ללימודי רפואה בחו"ל
מכינה בביולוגיה, פיזיקה, כימיה,אנטומיה ופיזיולוגיה
כתובת: איסרליש 22 ת"א
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 8 מסלולי לימוד בתחום לימודי רפואת שיניים, ב-8 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בלימודי רפואת שיניים אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור