נפתח הרישום לתכנית

נפתח הרישום לתכנית "קרן אור" במרכז הבינתחומי הרצליה

"קרן אור", תכנית לימודים ייחודית לבעלי פוטנציאל גבוה על בסיס כלכלי-חברתי, מעניקה מדי שנה מלגות לימודים במרכז הבינתחומי הרצליה,

תכנית "קרן אור" במרכז הבינתחומי הרצליה הינה תכנית לימודים ייחודית לבעלי פוטנציאל גבוה על בסיס כלכלי-חברתי ובעלי מוטיבציה חזקה להצליח, המעניקה מדי שנה מלגות לימודים לתואר ראשון במדעי המחשב ובמנהל עסקים במרכז הבינתחומי הרצליה, בגובה כ-90% משכר הלימוד. "קרן אור" נותנת הזדמנות לאנשים צעירים ומוכשרים שהרקע החברתי-כלכלי בו הם גדלו מהווה מחסום כניסה עבורם לתכניות אקדמיות ברמה גבוהה ומקשה עליהם להצליח בלימודים.

תכנית "קרן אור" מאפשרת לסטודנטים להשתלב ולהצליח בלימודי תואר ראשון במדעי המחשב או במנהל עסקים, כיוון שהיא מתגברת על חסמי הכניסה ללימודים אוניברסיטאיים על ידי שימוש בקריטריון מיון ייחודי. תהליך הבחירה של המועמדים מיוחד גם הוא. על מנת להתקבל לתכנית נדרשת זכאות לבגרות, אולם לא מושם דגש על הביצועים בבית הספר התיכון ובבחינות הבגרות. בנוסף, נדרשת עמידה בסדנת מיון ייחודית, אשר אינה מבוססת על ידע קודם, הבודקת את סיכויי המועמד להצלחה בלימודי מנהל עסקים או מדעי המחשב.

יותר מכל דבר, מחפש המרכז הבינתחומי חריצות, התמדה, עניין אינטלקטואלי בלימודים אקדמיים ורצון בוער להצליח ולפרוש כנפיים. בנוסף, נבנה במיוחד עבור הסטודנטים בתכנית "קרן אור", מסלול לימודים מדורג, הנפרש על פני 4 שנות לימוד במקום 3, והסטודנטים מקבלים חונך צמוד, המלווה אותם ומסייע להם במהלך לימודיהם.

הבינתחומי הרצליה מציע לכל מועמד שיש לו את התכונות המצוינות מעלה, ואשר מעוניין להצליח, להגיש את מועמדותו לתכנית.

סגור