אורט בראודה תכשיר עובדים של כתר פלסטיק

אורט בראודה תכשיר עובדים של כתר פלסטיק

תוכנית ההכשרה הייעודית לעובדי כתר במסגרת היחידה ללימודי תעודה במכללת אורט בראודה בנויה ממספר שלבים כאשר בכל שלב מתקיימים שלושה קורסים מקצועיים

 

בשבוע האחרון נערך טקס סיום השלב השני של תוכנית ההכשרה לעובדי כתר במסגרת לימודי התעודה במכללת אורט בראודה. במסגרת הטקס הוענקו תעודות סיום לשלב זה.

 שמעון ברט, מנכ"ל מפעלי כתר, סמנכ"לים וכן מנהלי המפעלים של כתר הגיעו על מנת לברך את הסטודנטים המשתתפים בפרויקט. הטקס מציין את סיום השלב השני ותחילתו של השלב השלישי בתוכני ההכשרה. 

 משה זיו, מנהל המכללה להנדסאים אורט בראודה מסביר: "במסגרת שיתוף הפעולה בין המכללה להנדסאים אורט בראודה לשבעה מפעלי כתר פותחה תוכנית הכשרה ייעודית לעובדי התעשייה של המפעלים. המטרה הייתה לקדם את העובדים באופן מקצועי במפעל, להרחיב את השכלתם מעבר לתחום עיסוקם ולשפר את איכות עבודתם. תוכנית הלימודים כללה שילוב של תכנים תיאורטיים עם הדרכה מעשית".

 אבי רובינזון, סמנכ"ל משאבי אנוש בכתר: "תהליך הכשרת העובדים באורט הוא חלק מתכנית אסטרטגית רב שנתית של משאבי אנוש בכתר ומטרתה להשביח את ההון האנושי, לסייע להתפתחות העובדים והמנהלים ולשמרם לאורך זמן".

 גלעד גולן, מנהל התפעול בכתר: "במסגרת תוכנית ההכשרה הייעודית החלו מפעלי כתר עם 30 עובדים ותוך שנה בלבד הוכפל מספר זה. הנהלת כתר מדגישה: "במפעלי כתר מייחסים חשיבות רבה לערך המקצועי איתו חוזרים העובדים למפעל כל אחד בתפקידו כאשר הדגש על שיפור וייעול תהליכי העבודה היום יומיים במקצועות התפעול השונים. כמו כן העובדים המצטיינים זכו לתגמול מיוחד מהנהלת החברה. כתר משקיעה בפיתוח אישי ומקצועי של העובדים.  היחידה ללימודי תעודה של מכללת אורט בראודה השקיעה מצידה בסטודנטים וייצרה עבורם סביבת לימודים גמישה ונוחה, תוך עמידה בקריטריונים של המפעל". 

 תוכנית ההכשרה הייעודית לעובדי כתר במסגרת היחידה ללימודי תעודה במכללת אורט בראודה בנויה ממספר שלבים כאשר בכל שלב מתקיימים שלושה קורסים מקצועיים מתחומי ייצור, הניהול והטכני בני 20-25 מפגשים ובסיום כל אחד מהם טקס המהווה סגירת שלב ופתיחה לשלב נוסף. נכון להיום סיימו הסטודנטים עובדי כתר שני שלבים ועומדים בפתחו של השלב השלישי.

 במסגרת הטקס הוצגו פרויקטים מצטיינים של סטודנטים. שלושה פרויקטים בלטו במיוחד: הפרויקט הראשון הינו של סטודנט העובד בכתר אשר לומד קורס ניהול ייצור במכללה והצליח בזכות ההכשרה ליעל תחנת עבודה במפעל כתר באופן שיקל על העובד ויוזיל את העבודה. הפרויקט השני מתבסס על לימודי הידראוליקה ופנאומטיקה במכללה. הסטודנט תכנן מתקן המסוגל בצורה אוטומטית לבצע הדבקה מהירה ויעילה של מראה בגודל מלא לארון קיר. המתקן הצליח מעבר למשוער והוא משווק כיום במפעלי כתר. הפרויקט השלישי בוצע על ידי מנהל טכני וכלל תכנון אחזקה, שבר ומונעת. הפרויקטים מהווים דוגמא עבור העובדים להמשך פעילותם בתחום לאחר סיום הקורס.

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 3 מוסדות לימוד ובהם 4 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
מכללת ספיר
קשור באופן רלוונטי לתעשייה, למגמות שוק ולביקוש
כתובת: ד.נ. אשקלון 79165, אשקלון, 79165
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 2 מסלולים
הנדסאי עיצוב תעשייתי התוכנית סגורה עד להודעה חדשה
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
ביה"ס הארצי להנדסאים בקריית הטכניון - חיפה
מותאם לצרכים המשתנים של השוק והתקופה
כתובת: קריית הטכניון, חיפה 32000 .
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 4 מסלולי לימוד בתחום הנדסאי עיצוב ואדריכלות, ב-3 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בהנדסאי עיצוב ואדריכלות אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור