שת

שת"פ בין אפקה לאקדמית ת"א יפו

סטודנטים מהאקדמית ת"א-יפו יגבשו אסטרטגיה למוצרים חדשניים שיפותחו ע"י סטודנטים ממכללת אפקה להנדסה

 
במסגרת שיתוף פעולה ראשון מסוגו נחתם הסכם בין מכללת אפקה להנדסה, המכשירה את הסטודנטים לתואר בהנדסה ומפתחת מוצרים חדשניים במסגרת "אפקה יזמות", לבין האקדמית ת"א-יפו, המכשירה סטודנטים בניהול וכלכלה ומפתחת אסטרטגיות למוצרים חדשים במסגרת הקורס "אסטרטגיה למיזמים חדשים".

מכללת אפקה העבירה למכללה האקדמית ת"א-יפו רשימה של 14 פרויקטי גמר יזמיים שיבצעו סטודנטים במסגרת החטיבה ליזמות של המכללה. סטודנטים באקדמית ת"א-יפו, יגבשו אסטרטגיות עסקיות למוצרים אלה כפרויקטי גמר במסגרת הקורס בהנחייתו של אייל בנימין. צוות "אפקה יזמות" יסייע לסטודנטים בתהליך ניתוח המיזמים, ובסוף התהליך יגישו הסטודנטים עבודת גמר שתציג את האסטרטגיה העסקית המועדפת למיזם ולמוצר הנבחן.

לדברי עוז מחלבני, מנהל השיווק של "אפקה יזמות", "מדובר במצב סינרגטי בו אנו ב"אפקה יזמות" מביאים את הטכנולוגיה והניצוץ היזמי, והסטודנטים של האקדמית ת"א- יפו מביאים את החשיבה האסטרטגית/עסקית. אנו בהחלט מקווים שהפיילוט הזה יצלח ויניב בראש ובראשונה תועלת חינוכית-יזמית לסטודנטים משני הצדדים ותועלת עסקית למיזם עצמו".

לדברי אייל בנימין, מרצה בחטיבה לניהול יזמות באקדמית ת"א-יפו, "שיתוף פעולה ייחודי זה בין צוותי ההנדסה לצוותי האסטרטגיה העיסקית, מקפיץ באחת את רמת המיזם ומעלה את סיכויי ההצלחה שלו. בו בזמן, הסטודנטים משני הצדדים מרחיבים את הראיה היזמית אל מעבר לתחומי הליבה שלהם ומפתחים יכולות עבודת הצוות בתנאי אי-וודאות כלכליים וטכנולוגיים המאפיינים את הסביבה העסקית כיום".

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 3 מוסדות לימוד ובהם 4 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
מכללת ספיר
קשור באופן רלוונטי לתעשייה, למגמות שוק ולביקוש
כתובת: ד.נ. אשקלון 79165, אשקלון, 79165
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 2 מסלולים
הנדסאי עיצוב תעשייתי התוכנית סגורה עד להודעה חדשה
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
ביה"ס הארצי להנדסאים בקריית הטכניון - חיפה
מותאם לצרכים המשתנים של השוק והתקופה
כתובת: קריית הטכניון, חיפה 32000 .
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 4 מסלולי לימוד בתחום הנדסאי עיצוב ואדריכלות, ב-3 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בהנדסאי עיצוב ואדריכלות אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור