קורס שזירת פרחים

קורס שזירת פרחים

מידע מקיף על קורס שזירת פרחים,

 

קורס שזירת פרחים הוא קורס בו ניתן ללמוד כיצד ליצור זרי פרחים וסידורי פרחים יפהפיים, שיתאימו לאירועים מסוגים שונים. הזרים והסידורים הנשזרים מיועדים, בדרך כלל, לעיטור אולמות / גני אירועים, בין אם כסידורים המוצבים על השולחנות ובין אם כסידורים המוצבים בתוך כדים, כקישוט מלבלב למקום. סידורי פרחים יכולים לשמש גם כמתנה מקסימה לכל אירוע, כאשר ניתן לשזור כמובן גם סידורי פרחים ממשי, אשר לא נובלים ונשארים כמזכרת עד יפהפייה. קורס שזירת פרחים הינו רעיון מצוין למקצוע עבור האנשים שרוצים לפתוח יום אחד עסק למשלוחי פרחים ולאלה אשר אוהבים פרחים ואשר רוצים ליהנות מכך.

מה לומדים?

מטרות קורס שזירת הפרחים הן להכיר יותר את הפרחים ואת עולמם, וגם את דרכי הטיפול בכל אחד מסוגי הפרחים, על מנת ליצור סידור אחיד מבחינת עמידות הפרחים ו"סגנונם". מעבר לזה, כמובן, נלמדות בקורס טכניקות שזירת פרחים שונות, שיסייעו לשוזרים החדשים לשזור את הזרים בהתאמה מלאה לאירוע ולהעדפות הלקוח העתידי שלהם. בין סוגי הסידורים שלומדים איך לשזור: סידורים עגולים, סידורים מוארכים, סידורים משולשים, סידורים על סטנדים (מתאים לקבלת פנים, לשביל המוביל אל החופה ועוד), סידורים בשילוב נרות, סידורים למזנונים ולבמות, זרי כלה וזרים אומנותיים ועוד. בסופו של הקורס ישנה בדרך כלל עבודת סיכום, הבוחנת את יכולת השוזרים לעתיד לשזור זר לפי נושא מסוים.

 הלימוד כולל הרצאות תיאורטיות פרונטליות, ומשלב, כמובן, סדנאות מעשיות על מנת לוודא שהתיאוריה יכולה להפוך ליפה ואיכותי במיוחד. משך הקורס הוא בדרך כלל 30 - 40 שעות אקדמיות.

 

מחיר הקורס:

2,500 – 3,000 ₪ ל-30 שעות אקדמיות, כולל פרחים ואביזרים נלווים.

תעודה?

·         קורס לשוזרים מתחילים: תעודת גמר – שוזר מוסמך שלב 1. 
·         קורס לשוזרים מתקדמים: תעודת גמר – שוזר מוסמך שלב 2.

 

איפה לומדים?

את קורס שזירת הפרחים ניתן ללמוד בכל רחבי הארץ, במקומות מוכרים וגדולים יותר או במקומות קטנים ומוכרים פחות, המציעים לימודי תעודה והסמכה. התכנים הם בדרך כלל אותם תכנים והיקף השעות דומה בכל המקומות. הבחירה במקום צריכה לעשות גם על פי הגיאוגרפיה וגם על פי המדריכים; כדאי שיהיו אלה שוזרים מקצועיים בעלי כמה וכמה שנות ניסיון בתחום, כדי שהלימוד יהיה באמת אפקטיבי.

חשוב לדעת ש...
למרות שלחלקנו, לפחות, נדמה ששזירת פרחים אינו מקצוע מבוקש, שלל התוצאות שהחיפוש אחר קורס כזה מעלה, מראה לנו דוקא תמונה הפוכה - יש ביקוש לא מועט למקצוע הזה. היום, כמעט בכל אירוע שמים דגש מאוד חזק על העיצוב, והרבה פעמים העיצוב הזה כולל עיצובים בפרחים. את העיצובים הללו יוצרים אותם שוזרים מקצועיים שמדברים את האירוע בפרחים, ויודעים להתאים את הסידור לאופי האירוע ולקהל - באופן מדויק (אחד הדגשים החשובים הנלמדים בקורס).


תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 0 מוסדות לימוד ובהם 0 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
בעמוד זה נמצאים 0 מסלולי לימוד בתחום קורס שזירת פרחים, ב-0 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס שזירת פרחים אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור