המסלול המהיר לתואר ראשון

המסלול המהיר לתואר ראשון

בחסות המכללה האקדמית גליל מערבי

 

המכללה האקדמית גליל מערבי תאפשר לסטודנטים המעוניינים בכך, לסיים את לימודיהם לתואר ראשון במסלול מואץ, תוך שנתיים, במקום תוך שלוש שנים במסלול הרגיל, החל משת הלימודים תש"ע, שתחל ב 18.10.09. הלימודים במסלול הדו שנתי יתקיימו לאורך כל השבוע והסטודנטים ילמדו  חמישה או ששה ימים בשבוע, על מנת לסיים את חובותיהם לתואר.

 לדברי ראש המינהל האקדמי, לאה קלמנוביץ, המסלול המואץ לתואר ראשון מתאים במיוחד לסטודנטים היוצאים ללימודים מטעם מקום העבודה או לכאלה המעוניינים להתחיל מהר ככל שאפשר את הלימודים לתואר שני. "המסלול המואץ מאפשר חזרה מהירה למסלול הקריירה אחרי רכישת התואר האקדמי מטעם העבודה. סטודנטים אחרים, מעדיפים להתחיל מהר ככל האפשר את לימודיהם לתואר שני, או לצאת לשוק העבודה בהקדם, לאחר שעבדו וחסכו בטרם החלו את לימודיהם. זה מאפשר להם להתרכז באופן בלעדי באקדמיה ולחסוך שנה".

 המכללה האקדמית גליל מערבי שוכנת בין שני אתרי מורשת עולמיים: העיר העתיקה בעכו והגנים הבהאיים בגליל המערבי. המכללה מציעה לימודים אקדמיים לתואר ראשון בקרימינולוגיה ולראשונה בישראל- בלימודי שימור, לצד לימודים בחסות אוניברסיטת בר אילן, במגוון מסלולי לימוד במדעי החברה, ומקיימת לימודי מכינות קדם אקדמיות ומכינות לבגרות. המכללה רואה עצמה כשותפה אסטרטגית לפיתוח כלכלי של הגליל. בקמפוס לומדים כ- 3,500 סטודנטים.

סגור