לימודי שוק ההון במכללת הדסה

לימודי שוק ההון במכללת הדסה

מכללת הדסה ירושלים ומכללת מיטב פותחות שני מסלולים חדשים בנושאי שוק הפנסיה והשקעות בשוק ההון

 
בימים אלה, בהם השוק דינמי כל כך ומשפיע על כל אחת ואחד מאיתנו, בין אם באמצעות השקעה ישירה בשוק ההון ובין אם באמצעות קופות הגמל וקרנות ההשתלמות, כדאי להבחין בין אפיקי ההשקעה השונים ודרגות הסיכון הטמונות בכל אחד מהם.

לרובנו יש קופת גמל, קרן פנסיה או ביטוח מנהלים, אבל האם אנחנו יודעים מי מנהל את הכסף שלנו? היכן מושקע הכסף? מה גובה דמי הניהול שגובים מאיתנו? מה ההבדל בין אפיקי ההשקעה השונים?

 מרכז תכלית ללימודי חוץ מיסודה של מכללת הדסה ירושלים בשיתוף עם מכללת מיטב פותח שני מסלולי לימוד חדשים: השקעות בשוק ההון והכרת שוק הפנסיה בישראל.

 תכנית הלימודים במסלול השקעות בשוק ההון משלבת בין לימודים עיוניים ובין לימודים מעשיים, סימולציות, ניתוח אירועים וניהול תיק השקעות וירטואלי (משחק משקיעים). משתתפי הקורס יבצעו הכרות עם הבורסה, אפיקי השקעה שונים, שוק ההון והשחקנים המרכזיים, ועוד.

המסלול יועבר על ידי מומחים ואנשי מקצוע מובילים בתחום, ביניהם: ניר זוננברג, מבכירי האנליסטים בישראל, מורן צור, מנכ"ל "גאון טרייד" וחיים זילברליכט, סוחר ותיק בשוק ההון.

 מסלול הכרת שוק הפנסיה בישראל יעסוק בהכרת שוק הפנסיה והמכשירים הפנסיונים בישראל, משתתפיו ילמדו מה בין קופת גמל, קרן פנסיה, ביטוח מנהלים והקשר בינם לבין קרן השקעות, קריאה והבנה של הדוחות השנתיים ללקוח ועוד.

המרצה הראשי של הקורס הוא איציק אסטרייכר, מנכ"ל קופות גמל וקרן הפנסיה של בית ההשקעות מיטב, בעל ניסיון של כ- 10 שנים בשוק ההון.

 שני המסלולים יתקיימו במתכונת של לימודי ערב במרכז תכלית ללימודי חוץ במכללת הדסה ירושלים, וייפתחו בנובמבר 2009. בסיום הקורס תוענק למשתתפים תעודה מטעם מכללת הדסה ומכללת מיטב.

 

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 0 מוסדות לימוד ובהם 0 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
בעמוד זה נמצאים 0 מסלולי לימוד בתחום קורסי שוק ההון והשקעות, ב-0 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורסי שוק ההון והשקעות אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור