מחשב נייד במתנה לסטודנטים בפרס

מחשב נייד במתנה לסטודנטים בפרס

המרכז האקדמי פרס משדרג את סביבת הלימוד ומעשיר את החוויה הלימודית בעזרת ידידו הטוב של הסטודנט - המחשב הנייד.

  
המרכז האקדמי פרס , שידרג השנה את סביבת הלימודים ויעניק לנרשמים לשנת הלימודים הקרובה מחשב נייד במתנה, על מנת שישרת אותם ככלי עזר בלימודיהם. נשיא המרכז האקדמי פרס, פרופ' רון שפירא מסביר כי המתכונת החדשה של סביבת הלימוד מבוססת על השקעה גדולה במחשוב לשם שיפור ההוראה וחיזוק הקשר בין הסטודנטים, המורים והצוות המנהלי. "כוונתנו היא להתקדם לקראת הפיכת הקמפוס למקוון, כלומר, להוסיף לכלי הלמידה הקיימים גם עזרים המנצלים בתבונה את היתרונות שטכנולוגית תקשורת - מחשבים עשויה להעניק לחוויית הלמידה, ובראש ובראשונה - הגברת איכות הקשר בין מורים וסטודנטים".

המחשב הנייד הניתן במתנה לסטודנטים חדשים ונמכר במחיר מסובסד לסטודנטים וותיקים כולל את כל התוכנות בהן יוכל הסטודנט להיעזר בלימודיו וכן סרטון הדרכה שעורך היכרות בין הסטודנט החדש לגורמים הפועלים בקמפוס, שאמונים על הטיפול בצרכיו השונים. בנוסף, מדריך הסרטון את הסטודנט כיצד להשתמש בתוכנת המידע האינטרנטית שבעזרתה ניתן להתכתב עם המרצים, דיקנית הסטודנטים ואנשי המנהלה, להשתתף בפורומים כיתתיים ולקבל חומרי לימוד הקשורים בשיעורים הפרונטאליים.

שפירא אומר כי המרכז מכוון לכך שבתוך זמן קצר יוכל כל סטודנט במרכז להגיע למצב שבו יוכלו כל הסטודנטים לעבוד בנוחות וביעילות מן המחשבים האישי שלהם בקמפוס ומחוץ לו, לעמוד בקשר רצוף עם המורים והחברים ללימודים, וכן להיעזר במחשב ככלי שמרכז את חומרי הלימוד שבכל קורס והמטלות השונות.

יו"ר המרכז עפרה אלול מוסיפה כי "כאשר התכנית תתקדם, ומרבית הסטודנטים בכל כיתות הלימוד ישתמשו במחשבים בשעת השיעור, יוכל המורה להפנות את הסטודנטים תוך כדי שיעור למצגות, שרטוטים, הדגמות, דפי נוסחאות והמחשות שיופיעו על מסכיהם, לבקשם לחפש, תוך כדי השיעור, חומר רלבנטי באינטרנט או באתר המרכז האקדמי, ולנהל דיאלוג רב-ערוצי עם הסטודנטים בכיתה ומחוץ לה".

 

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 0 מוסדות לימוד ובהם 0 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
בעמוד זה נמצאים 0 מסלולי לימוד בתחום , ב-0 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין ב אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור