סמסטר קיץ במכללת העיר פתח תקווה

סמסטר קיץ במכללת העיר פתח תקווה

נמשכת "ההרשמה הסדירה" לסמסטר הקיץ במכללת העיר פתח תקווה, המקיימת לימודים לתואר של האוניברסיטה הפתוחה


  מאות סטודנטים פקדו שוב את כותלי מכללת העיר פתח תקווה, והביעו את התרגשותם לחזור לספסל הלימודים כדי להיערך לבחינות. אחד המנחים הוותקים והמוערכים ביותר של המכללה סיפר, כי "החלטתי באופן אישי לבוא להמשיך וללמד בתקופת השביתה, כי הרגשתי אמפתיה רבה לסטודנטים".

 אודליה אייזנברג, מנהלת מכללת העיר, נכנסה לכל כיתה וקבלה את הסטודנטים בברכת ברוכים השבים. אודליה הרגיעה את הסטודנטים ואמרה "אנו נעשה כל שניתן כדי לסייע לכם לעבור בהצלחה את תקופת הבחינות.

 לאור המצב, סמסטר הקיץ נדחה בשבוע וחצי וייפתח ב-26 ביולי. "ההרשמה הסדירה" לסמסטר זה נמשכת עד ה-3 ביולי. כל המידע על ההקלות בנוגע לבחינות, מועדן, שקלול ציונים והרשמה לסמסטרים הבאים מפורט באתר. היכנסו אליו או התקשרו אלינו לקבלת הסברים ולהרשמה לסמסטרים הבאים בטלפון: 03-9271684", אמרה אודליה אייזנברג, מנהלת המכללה.                      

בתוך כך, מסרה אודליה אייזנברג, כי נפתחה גם ההרשמה לסמסטר סתיו, שיפתח ב-18 באוקטובר. ההרשמה הסדירה לסמסטר הסתיו תסתיים ב-28 ביולי. אודליה אייזנברג, המשמשת גם כיועצת ומאמנת לבחירה נכונה של תחומי הלימוד, מעבירה מפגשי מידע קבועים במכללה בימי שני בשעה 17:30, ובימי שישי בשעה 10:00.

סגור