ראש חוג חדשה לעיצוב פנים

ראש חוג חדשה לעיצוב פנים

האדריכלית כרמלה יעקובי-וולק מונתה לראש החוג לעיצוב פנים במסלול האקדמי המכללה למינהל


פרופ' זאב נוימן, נשיא המסלול האקדמי המכללה למינהל, הודיע על מינויה של כרמלה יעקובי וולק לשמש כראש החוג לעיצוב פנים של המסלול האקדמי המכללה למינהל, החל מאוקטובר 2009, תחילת השנה האקדמית הבאה. יעקובי-וולק מחליפה בתפקידה את פרופ' אריה סיוון, ראש החוג לעיצוב פנים ב-5 השנים האחרונות.

 יעקובי-וולק היא בוגרת תארים מתקדמים מאוניברסיטת בצלאל ומהאוניברסיטה הפוליטכנית (UPC) בברצלונה, באדריכלות ולימודים אורבאניים. היא עוסקת בעיצוב, תכנון ואדריכלות במשך למעלה מעשרים שנה ובמסגרת זו עיצבה פרויקטים ציבוריים, משרדים ומבני מסחר. היא הייתה בין מקימי החוג לעיצוב פנים במכללה למינהל, ומשמשת מאז כמרצה בכירה העומדת בראש אחת ההתמחויות המובילות בחוג - ההתמחות בעיצוב סביבות וירטואליות. יעקובי וולק אף משמשת כחוקרת ברשות המחקר של המכללה בתחומי אדריכלות, עיצוב ומדיה. במסגרת עבודתה המחקרית, היא פרסמה מגוון מחקרים אקדמיים ואף יזמה כנסים רבים בנושא אדריכלות.  יעקובי וולק היא מייסדת-שותפה של עמותת בלוק, אשר במרכזה ייזום וביסוס של דיון חברתי אקטיבי בנושאי ארכיטקטורה, מדיה ואומנות ומשמשת כעורכת הראשית של כתב העת של העמותה, "בלוק".

 לדברי יעקובי- וולק: "עיצוב הפנים בכלל ובאקדמיה בפרט משקף עולם רב תחומי, עם יד ורגל בדיסציפלינות מגוונות; מערכת היחסים בין עיצוב פנים לאדריכלות ותכנון אינה בינארית, אלא רבת פנים. בנוסף, כיום בעולם שחלק גדול ממנו פועל במרחב הווירטואלי, הגבולות העיצוביים מתרחבים. לפיכך, האתגר העומד היום בפני אקדמיות לעיצוב הוא הקניית ידע ומיומנויות רב תחומיים, ובמקביל ביסוס התחום כשדה למחקר יישומי, ביקורתי.  כתוצאה מכך השקפתי היא כי יש לייצר סביבה אקדמית מאתגרת, פעילה וחוקרת עבור המעצבים הרב מימדים".

לדברי פרופ' זאב נוימן, נשיא המסלול האקדמי המכללה למינהל, "אין ספק כי נוסף לכישוריה, שנות הכרותה הרבות של יעקבי-וולק עם בית הספר יסללו את דרכה להצלחה בתפקיד זה.  בנוסף, מקווה אני כי תמשיך להנחיל ולבסס את מורשת בית הספר אליו הגיע בחמש השנים האחרונות - בראשות ראש החוג היוצא, פרופ' אריה סיון ".

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 10 מוסדות לימוד ובהם 12 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
המכללה המשותפת
מקצוע חזק לעתיד
כתובת: הנהלה ראשית – שד' ההסתדרות 68 (מול קניון לב המפרץ), קמפוס קריות – דרך עכו 165 (מול הקריון), מכללה ומרכז חינוך אזורי חיפה – שד' ההסתדרות 68 (מול קניון לב המפרץ), מכללה ומרכז חינוך אזורי נצרת – רחוב המחצבה, מכללה ומרכז חינוך אזורי סכנין, קמפוס כרמיאל – קניון כיכר העיר – קומה ב', מכללה ומרכז חינוך אזורי חדרה – רחוב הרצל 73, קמפוס נתניה – רחוב רזיאל 11 – מול היכל התרבות – קומה 3.
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
6B Studio
המכינה למקצועות העיצוב והאדריכלות ובית ספר למקצועות העיצוב
כתובת: סניף ת"א - אחד העם 39, סניף חיפה - האשלג 22 צ'ק פוסט וסניף ירושלים - מתחם הרכבת ברובע המדיה החדשה, דרך חברון 24
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
היחידה ללימודים חוץ אקדמיים במכללת ר"ג
קורסי הסמכה מקצועיים ומגוונים לקראת בחינות רשמיות, ממשלתיות ומוסדיות.
כתובת: פנחס רוטנברג 87, רמת-גן
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
 
 
בית הספר לאמנות, חברה ותרבות ספיר
גישה רב תחומית ורב תרבותית
כתובת: ד.נ. אשקלון 79165, אשקלון, 79165
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
מכללת ורצברגר
בית החוגים והאומנויות
כתובת: ז'בוטינסקי 28 רמת גן
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
 
 
בעמוד זה נמצאים 12 מסלולי לימוד בתחום קורס עיצוב פנים, ב-10 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס עיצוב פנים אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור