פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום

ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

שלום , ברצוני לשאול האם לימודי רפואה באוניברסיטה בטביליסי בגיאורגיה הינם ברמה טובה ואם הם מוכרים בארץ
באילו אוניברסיטאות בטביליסי קיים טרנספר וקבלת תלמידים שלמדו באוניברסיטאות מחוץ לגאורגיה?
כן קיים ! ו מ שנת 2016 התחילו סטודנטים מישראל ללמוד ב גאורגיה ! זה מייל שלי herzalla16@newvision.ge תשלח לי פרטים ו נדבר
שלום רוצה לשאול על אונבירביטה בגורגיה בטבילסי אם זה מוקר בישראל או לא new vision Unvirssity Georgia
תוצר איתי קשר בבקשה אני נציג אוניברסיטה בגאורגיה ,בעלת רמה לימודית הולמת
היי שלום אשמח לקבל ממך מייל שאוכל לפנות אליו תודה רבה על התגובה! מורן
Nedal_m5@hotmail.com
להואני מועתסם | 23:44  28/11/16
האם ניתן לעשות טראנספיר ממולדובה בני סיים שנה שניה רפואה האם יתקבל לשנה שלישית השנה זה אפשרי למד באנגלית
כל אחד דהולך ללמוד בחול חוזר להיות נציג של האוניברסיטה. אוליי תתמקד בלימודי הרפואה שלמדת שהינם תת רמה
כל פרח שחוזר מחול הופך להיות נציג של האוניברסיטה תתמקד בלימודים במקום לרמות אנשים
איזה אוניברסיטה מדובר ... לאחרונה יש שמועה שלימודי רפואה בטביליסי לא תקינים ולא ניתן לקבל אישור למבחנים בישראל
סגור